Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Zene,srecno svima!Da pluseve ugledate sto pre! 🙏🎄 
    Grizli,kakva je situacija,sad bi trebalo vaditi hormone,tako nesto si pisala?
    Lala,cestitke,i moja je crta bila jako svetla,evo sad dane brojim da je drzim u rukama.🙏💗
    Svjesna,jesi li jos tu?Jesi usla u 2019u sa stomakom ili je beba odlucila izaci kao novogodisnji poklon?💓💘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    os.tofa dobrodošla i što prije ugledala plusić! Ja se slažem s Aurorom, tek ste počeli raditi na bebi pa bi možda najbolje bilo da se prvih nekoliko ciklusa ne opterećuješ čajevima sl. Eventalno možda neki prenatale (folna kiselina) jer kažu da je to dobro uzimati i prije trudnoće.

  • os.tofa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Brankica

    os.tofadobrodošla i što prije ugledala plusić! Ja se slažem s Aurorom, tek ste počeli raditi na bebi pa bi možda najbolje bilo da se prvih nekoliko ciklusa ne opterećuješ čajevima sl. Eventalno možda neki prenatale (folna kiselina) jer kažu da je to dobro uzimati i prije trudnoće.


    Hvala ti, vjerovatno ste upravu, sačekaću malo da vidim da li ćemo ovako imati sreće, nadam se da će  ova 2019. svima da bude sretna i da uskoro svi ljuljamo bebice

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Tata, tu sam, jos sam 2u1 😁
    Nema nikakvih naznaka jos, povremeno neki menga bolovi tupi, sutra mi je kontrola, ali je sve spremno, stvari cekaju😁
    Kako si ti, mirujes li, je li sve ok?
    Cure, zelim vam puno zdravlja i plusica ove godine. ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Sofi ja sam prosli mjesec bila na prvim konzultacijama u Rijeci, na tel. ih nikako dobit ili sam ja zvala na krive brojeve neznam, ali moja soc. gin. mi dala uputnicu za humanu i to sam poslala na ivf@kbc-rijeka.hr i narucili me u roku par dana. Od nalaza sam imala spolne hormone na 3dc,nalaze od stitnjace i spermiogram. Mozda da uzmes uputnicu za konzultacije i dragi za spermiogram pa da im posaljes na taj mail i pitas ako te mogu za oboje isti dan narucit. 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Leli91

    Leli91

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Nellchi

    Aurora, pticatrkacica, hvala. Ma početi ću piti ovaj mjesec, pa ću vidjeti, ako mi poremeti ciklus onda ću prestati.
    Mi pokušavamo već godinu dana i još ništa, a nismo još bili na nikakvim pretragama jer se na početku nismo zamarali time kada će biti. Posljednjih nekoliko mjeseci sam već zabrinuta i uskoro mislim na pretrage, ali ću još dva tri mjeseca probati ovako.

    Mi pokusavamo od veljace i isto sam vec neko vrijeme zabrinuta jer smo samo jedan mjesec bas promasili plodne dane, a ostale mozda nisu uvijek bili pokriveni najplodniji dani (iako je tih najvise) ali su bili pokriveni dva dana prije O. Ja cu pricekati da eto istekne ta godina pa se pokrenuti s pretragama.
    Koliko vi imate godina?


    Aurora, imamo 27 i 28 godina. A vi? Ja se još uvijek nadam da ću uspjeti zatrudniti prije svih tih pretraga, ali ako ne bude uskoro morati ću krenuti na pretrage 

    Al’ ja sam krenuo tamo gdje zelim
    i tamo gdje zelim cu sigurno doc

    Ja - ‘91 AMH 13pmol, mm ’92- crypto-azoo
    1. IVF 06/21 Elonva, Merional, Cetrotide, Ovitrelle
    12 oplođenih js, 2 embrija vraćena, 5 smrzlića, beta negativna
    08.09.21 FET 2 bastociste
    9dnt beta 202
    12dnt beta 596
    15dnt beta 2017
    Missed ab u 6. tjednu
    01/22 FET, beta negativna
    Pauza do daljnjeg
    lelicaa91@gmail.com

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jeste radile kad clearblue digitalni test? Ili ste mozda cule kakve komentare u vezi njega

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    baby

    Jeste radile kad clearblue digitalni test? Ili ste mozda cule kakve komentare u vezi njega


    Ja sam ga radila..i ginekologica mi rekla da je to glupost i da se ne treba uzdati u njega…
    Tada mi ne bila biokemijska u pitanju 😥

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Cure ja sam sad kupila one u mulleru njihove..duchsee ili kako vec…
    Pa cu ako ne dodje ovaj mjesec probati s njim…nisu skupi a vidim da tu dosta cura njih koristi. 

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    os.tofa

    Brankica

    os.tofadobrodošla i što prije ugledala plusić! Ja se slažem s Aurorom, tek ste počeli raditi na bebi pa bi možda najbolje bilo da se prvih nekoliko ciklusa ne opterećuješ čajevima sl. Eventalno možda neki prenatale (folna kiselina) jer kažu da je to dobro uzimati i prije trudnoće.

    Hvala ti, vjerovatno ste upravu, sačekaću malo da vidim da li ćemo ovako imati sreće, nadam se da će ova 2019. svima da bude sretna i da uskoro svi ljuljamo bebice


    Ja imam 33 muz 37. Rekli su mi da je za moju dob prihvatljivo pokusavanje i do godinu dana.
    Mi pokusavamo od 4 mj. Ali nismo bili ful redoviti niti smo pazili na plodne dane. To unatrg par mjeseci kada sam imala biokemijsku trudnocu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.