Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Radila sam danas clear blue ali obicni test i cini mi se da vidim jako jako svjetlu crtu, bojim se da nebi bila evaporacijska linija ili da nisam umislila od zelje..muz isto vidi svjetlu liniju.. tak da sam mislila sutra ujutro s prvim urinom napraviti ovaj digitalni( imam ga vec 2-3mj a jedino mi je on doma) tak da nisam sigurna dal da ga radim ili popodne kupim drugi pa napravim prekosutra..

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Baby 🙏 da je to to🙂

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    baby

    Radila sam danas clear blue ali obicni test i cini mi se da vidim jako jako svjetlu crtu, bojim se da nebi bila evaporacijska linija ili da nisam umislila od zelje..muz isto vidi svjetlu liniju.. tak da sam mislila sutra ujutro s prvim urinom napraviti ovaj digitalni( imam ga vec 2-3mj a jedino mi je on doma) tak da nisam sigurna dal da ga radim ili popodne kupim drugi pa napravim prekosutra..


    Ispravak- Clear sign test

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Bojim se nadati, vec je jednom bilo ovak pa je za par dana dosla m :( od simptoma nemam nista drukcije nego u pmsu

  • bennny20

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    baby

    Radila sam danas clear blue ali obicni test i cini mi se da vidim jako jako svjetlu crtu, bojim se da nebi bila evaporacijska linija ili da nisam umislila od zelje..muz isto vidi svjetlu liniju.. tak da sam mislila sutra ujutro s prvim urinom napraviti ovaj digitalni( imam ga vec 2-3mj a jedino mi je on doma) tak da nisam sigurna dal da ga radim ili popodne kupim drugi pa napravim prekosutra..


    Ma ako ga imas doma napravi ga..on ce ti pokazati tjedne koliko si trudna al to nemoj uzimati kao istinito…al ce pokazati jesi li trudna ili ne… tako da napravi! 😊

  • miss0303

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozz svim trudilicama :) nova sam na forumu, iako nemam taj osjecaj jer svaki mj poslije 20DC zalutam tu ;) pokusavam ostati trudna vec godinu dana i nikako,svaki mj se ponovno razocaram. Koristila sam ovulacijske trakice koje bi ulovile LH pik, ali nikako da se ulovi bebica, tako da sam odustala od njih.Zadnja 2-3 ciklusa imam svijetlo smeskasta do roza krvarenja koja me prate iza O pa skroz do M. Obavila ginica, sve je ok. Dali je netko imao ovakav slucaj?

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Zelim dobrodoslicu novim curkama i da sto prije sve prijeđemo na temu o trudnoći i bebama😉😉.
    Baby drzim fige da je to to i da plus postane tamniji kroz koji dan.
    Pina ako sam dobro zapamtila ni ti ne ocekujes m ovih dana, drzim fige da ne dođe.
    Miss0303 nemam iskustva s tim spotingom poslije O, mozda bi manjak progesterona mogao biti uzrok tomu, jesi to spomenula ginekologu?

  • miss0303

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mika111

    Pozdrav svima
    Zelim dobrodoslicu novim curkama i da sto prije sve prijeđemo na temu o trudnoći i bebama😉😉.
    Baby drzim fige da je to to i da plus postane tamniji kroz koji dan.
    Pina ako sam dobro zapamtila ni ti ne ocekujes m ovih dana, drzim fige da ne dođe.
    Miss0303 nemam iskustva s tim spotingom poslije O, mozda bi manjak progesterona mogao biti uzrok tomu, jesi to spomenula ginekologu?


    Ma jesam,naravno.kaze da je normalno ukoliko menstruacije dolaze redovito. Inace imam i PCOS i prolaktin mi je bio visok, svi su nalazi sada u savrsenom redu

  • os.tofa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Baby drzim 🤞 da je to to i da sve bude ok🤗.
    Misso3o3o, dobrodosla i sto prije ugledala plusić😉. Ni ja nemam iskustva s tim spotingom.
    Ja sam jutros opet povracala, ali bez glavobolje..ne znam sto se to sa mnom događa, skoro svaki mjesec ista prica….ne mogu se ni nadati da je to simptom t😕. Jel to psiha ili sta….mislim, ne povracam uvijek u drugom dijelu ciklusa iako sam znala i tad, nisam se nasekirala ali evo….fino mi jutro pocelo.
    Tko na kraju ne ocekuje m ovih dana? Pina, Grizli….?


    @Aurora87 mene i stomak počinje da boli, tako da mislim da bi m trebala stići tačno na vrijeme, nadam se da nisam upravu. A kada tebi treba da ne dođe?

  • os.tofa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Meni bi po aplikaciji trebala doci danas jer aplikacija uzima u obzir duljinu lutealne faze. No, i prosli mjesec mi je O bila 10., 11. dan (ne znam tocno jer sam oba dana imala ovulacijsko krvarenje ali nisam mjerila temp) pa sam svejedno dobila na uobicajeni, 31.dan. Ako cu se voditi po duljini svojih ciklusa, trebam dobiti 11.1. Zapravo ne znam kad trebam dobiti jer mi je prosli mjesec prvi put bila O tako rano, inace je bila 17.,18.dc. Temp mi se malo povisila prekjucer tako da danas sigurno necu dobiti. Danas mi je 23.dc.
    Nadam se da ti m ipak nece doci🤞.


    I ja se iskreno nadam da ni tebi nece doći pa da se radujemo 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.