Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pticatrkacica

    pticatrkacica

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Srrtna Nova hrabre zene. 
    Ja sam uzivala na moru u suncu i nije mi se dalo tipkat nista. Test radila nisam niti sam ga kupila. Jos tri dana do m. Jedini simptom iscjedak kojeg nikad nema pred m.
    Lalla divan ti je plusic,ponovi test i zelim ti skolsku trudnocu. Nadam se da si nam otvorila sezonu plusica .

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ptico, tnx, radit cu ga opet sutra. Ja bas i nemam simptome, osim lagano zatezanje i bolove u valjda maternici i u križima. Uglavnom bolovi su vislje nego oni od menge. Takodjer povremeno nedostatak daha i vise mi je zima nego inace. Nekako sam i mirnija nego inace, neda mi se nista. Sise i mucnina nula bodova. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Jutro cure, i sretna nova 😊😊 ukratko, sve si ovdje zelimo isto u novoj godini 😂✌ 

    Mi smo odlucili od nove godine dovrsiti sve pretrage dakle. Obzirom da smo u Istri, vjerujem da treba napraviti ovdje briseve itd sve  pa se sa time treba javiti u Rijeku?  
    Zvala sam sada u Rijeku onako kao nek mi netko nesto ista kaze svaka info je dobrodosla😂, ali zenska koja se javila na neki broj s neta  je rekla kamo da zovem ali da vjerojatno necu nikog dobiti.  Tako je i bilo😂 

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    sofi

    Jutro cure, i sretna nova 😊😊 ukratko, sve si ovdje zelimo isto u novoj godini 😂✌

    Mi smo odlucili od nove godine dovrsiti sve pretrage dakle. Obzirom da smo u Istri, vjerujem da treba napraviti ovdje briseve itd sve pa se sa time treba javiti u Rijeku?
    Zvala sam sada u Rijeku onako kao nek mi netko nesto ista kaze svaka info je dobrodosla😂, ali zenska koja se javila na neki broj s neta je rekla kamo da zovem ali da vjerojatno necu nikog dobiti. Tako je i bilo😂


    Sofi u Rijeci su na godisnjem vjerojatno do 7.jel se trebas za konzultacije narucit il?

  • Avatar Leli91

    Leli91

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Sve najbolje svima u 2019.
    Cure, imam jedno pitanje, ne znam je li se o tome već pričalo. Imate li iskustva sa čajem vrkutom. Ja sam si kupila da bi počela piti nakon završetka menge, ali sad nešto čitam po forumima da je nekim ženama vrkuta produžila ciklus, a to mi se baš ne sviđa jer mi je ionako dug (31 dan). Imate li vi iskustva, kako je čaj djelovao na vas, vrijedi li početi ga piti? 

    Al’ ja sam krenuo tamo gdje zelim
    i tamo gdje zelim cu sigurno doc

    Ja - ‘91 AMH 13pmol, mm ’92- crypto-azoo
    1. IVF 06/21 Elonva, Merional, Cetrotide, Ovitrelle
    12 oplođenih js, 2 embrija vraćena, 5 smrzlića, beta negativna
    08.09.21 FET 2 bastociste
    9dnt beta 202
    12dnt beta 596
    15dnt beta 2017
    Missed ab u 6. tjednu
    01/22 FET, beta negativna
    Pauza do daljnjeg
    lelicaa91@gmail.com

  • Avatar pticatrkacica

    pticatrkacica

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Nellchi ja sam ga pila dva ciklusa i onda kao mjesec dana pauze. Proslo je i vise od pauze. Sad bi mogla ponovno pocet. Nista mi nije produzilo. Menstruacije nisu vise bolne i ne traje krvarenje 7 dana vec 5 i nije obilno kao prije. I ove cikluse sam imala vise sluzi za vrijeme ovulacije nego ikad prije. A ono,nema pametnog savjeta probaj,pa ako ti produzi ciklus prestani pit. Svi ju hvale da nema smedjarenja prije menge i da im nisu bolne menge. Jedino mi je super sto nije kao marulja da se ne smije piti nakon ovulacije pa se ne moram jos time bedirat.

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Nellchi, ja evo pijem vrkutu 3 mjesec i onda pravim pauzu od mjesec dana. Savjetovala sam se s  ginekologom  te je on rekao da mogu probati piti jedan ciklus.Meni nije produžila cikluse, dapače, mogu navesti samo neke pozitivne stvari; nema smeđarenja, nema prištića, pms puno, puno blaži, Mislim da ne možeš niti znati dok ne probaš. 

  • Avatar Leli91

    Leli91

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Aurora, pticatrkacica, hvala. Ma početi ću piti ovaj mjesec, pa ću vidjeti, ako mi poremeti ciklus onda ću prestati.
    Mi pokušavamo već godinu dana i još ništa, a nismo još bili na nikakvim pretragama jer se na početku nismo zamarali time kada će biti. Posljednjih nekoliko mjeseci sam već zabrinuta i uskoro mislim na pretrage, ali ću još dva tri mjeseca probati ovako.

    Al’ ja sam krenuo tamo gdje zelim
    i tamo gdje zelim cu sigurno doc

    Ja - ‘91 AMH 13pmol, mm ’92- crypto-azoo
    1. IVF 06/21 Elonva, Merional, Cetrotide, Ovitrelle
    12 oplođenih js, 2 embrija vraćena, 5 smrzlića, beta negativna
    08.09.21 FET 2 bastociste
    9dnt beta 202
    12dnt beta 596
    15dnt beta 2017
    Missed ab u 6. tjednu
    01/22 FET, beta negativna
    Pauza do daljnjeg
    lelicaa91@gmail.com

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Jutro cure, evo samo da javim,  po aplikaciji Ovia trebala sam danas dobiti, a po Glow jucer,  međutim nje jos nema.. danas je kao 35dc. Radila sam test trakicu kinesku i cini se negativan,a dosad bi vec trebao bit debeli plus zar ne?

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Norules

    sofi

    Jutro cure, i sretna nova 😊😊 ukratko, sve si ovdje zelimo isto u novoj godini 😂✌

    Mi smo odlucili od nove godine dovrsiti sve pretrage dakle. Obzirom da smo u Istri, vjerujem da treba napraviti ovdje briseve itd sve pa se sa time treba javiti u Rijeku?
    Zvala sam sada u Rijeku onako kao nek mi netko nesto ista kaze svaka info je dobrodosla😂, ali zenska koja se javila na neki broj s neta je rekla kamo da zovem ali da vjerojatno necu nikog dobiti. Tako je i bilo😂

    Sofi u Rijeci su na godisnjem vjerojatno do 7.jel se trebas za konzultacije narucit il?

    Moguce.. Probati cu sljedeci tjedan onda. 
    Da, tako je. S tim da se sad pokusavam informirat sta mi od nalaza zapravo treba, da to tamo donesem kad dodemo odmah… 
    Ima li mozda netko info, ako spermiogram, briseve i ostalo sta treba napravimo privatno, oni to tamo prihvacaju? Ili treba napraviti ponovo kod njih svejedno? 😐

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.