Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Wintergirl, mogu misliti! Koliko imate godina? Jel imate vec djece? Mene isto svako malo prodje strah; a sta ako stvarno zatrudnim… sto ako nesto ne bude ok… kako cu sa dvoje djece… jos jedno malo biće do kojeg ce mi biti stalo vise nego do sebe i za koje cu biti odgovorna, koju cu zeljeti usreciti iznad svega. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    5 ih je ipak.. 4 odlicna i jedan je onako sporiji u razvoju.. u petak u 11 transfer.. joj samo da bude sve okej do petka.. biologica kaze da nebi trebalo nista lose proci… i sto je najbolje te 4 su se same oplodile.. nisu oni direkt ubrizgavali spermij.. tako da ti svakako bi trebali biti kvalitetniji.. a ovaj 1 sto se sporije razvija je isao na  x… joj cure tako sam uzbuđena i želudac me boli.. ne mogu prestati misliti crno.. koliko god se trudim biti pozitivna.. ne znam dali je je to zbog proslog ishoda ili zasto ali ne mogu si pomoci.. idem sad nastaviti cistiti kucu iako nesmijem naglo.. ocistila sam sad kupaonu pa mi doslo slabo.. dosta me jos od punkicije bolucka.. a onda cu se zabavljat bozicni ukrasima.. sretno nam svima 🤞
    Winter tebi cestitke od sveg 💓💓 

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Wintergirl iskrene cestitke i puuuno srece 😍 koji ti je danas dpo pa si radila test? Pitam te jer i ja imam tako duge cikluse, vec peti dan osjecam te grceve a M nigdje.. vjerojatno cu sutra radit test na 33dc , dan prije ocekivane

  • wintergirl

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Lalla imamo 28 i 29 godina. Nemamo još djece
    Pinna uhvatilo se negdje izmedju 7. i 13. dana ovog mjeseca. A sumnjam na 09.11. 

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Wintergirl čestitke i sve najbolje dalje :)

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Wintergirl cestitam ❤️❤️❤️❤️ Ajmo krenut s plusicima. Drzim fige svima cure! 🤞🏼❤️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • ABC123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Zene opet ja,danas radila ponovo betu danas iznosi 847 po mom nekom misljenju fino raste jer je u petak bila 217 ako se dupla na svaka 2 dana ali se moja beta nigdje ne uklapa po ovima po netu pa samo da vidim sta vi mislite je li fino i pravilno raste,ginek jos nista ne vidi tek neku mrljicu kazu da je jos rano za bilo sta reci.. saljem vam svima puno pozitivne energije i drzim fige za sto vise plusica u decembru 🤞🤞❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Abc po meni je to u redu jer u petak je bila 217, u nedjelju je trebala biti oko 434, danas je utorak i to je po meni u redu. Sretno. Plod se obicno vidi kad je beta oko 1000

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Wintergirl, zelim ti urednu trudnocu od sveg 💗💗 i ja čekam draga.
    Pozdrav, još jednom čcestitam.

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Wintergirl ❤❤❤❤❤❤❤ čestitam!!!!!
    Čuvaj se 😘😘😘


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.