Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • prayit

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Čitam vas i prdruzujem se iščekivanju. Naime, moja životna priča je jako komplicirana. I ja sam u iščekivanju plusica i voljela bi dijeliti to iščekivanje s nekim tko me razumije….U iščekivanju vaših plusica i mog….

    Trenutno sam u oporavka od polipektomije…napravljeno je i propuhivanje jajovoda…sutra idem na kontrolu…jedini problem je sto sam dobila menstruaciju pa sad ne znam što će biti….drugi nalazi su napravljeni ali mi nista nije rekla doktorica…valjda će sutra…partner nikako ne može napraviti spermiogram….inače ja imam 33 on 41….toliko za sada od mene…držim fige cure…nadam se skupa s vama dobrim vijestima….

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Pina96

    Ana donna drago mi je da govoriš tako realno i razumijem te skroz, jer je tako i vecini nas samo ne mozemo protiv sebe ni utjecat na to. U kojoj si ti fazi? Spremate se za inseminaciju ako sam dobro uvatila?
    Zanima me je li neka od vas mozda ikad osjetila nekakvu čudnastu nelagodu koja podsjeća na pomicanje ili grčenje crijeva , u dnu trbuha? Ne znam znači li to nešto ili mi jednostavno ne odgovara ova strana hrana, iako se pojavilo tek prije tri dana


    Pina, mi se spremamo za inseminaciju…muž trebao ići na spermio ali smo odgodili zbog nekog putovanja…kako si ti? Jel neočekuješ M ovih dana ?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    wintergirl

    Ana Donnami od sredine 8. mjeseca pokušavamo, znam da je to jako malo i nismo još radili nikakve nalaze. Još mi nema menge nakon što se jučer ujutro “najavila”. Ali me dosta probada i to nekako na mahove…danas je dan kad treba doći ali opet meni je par puta ciklus bio 36 dana tako da možda tek prekosutra. Ako treba doci neka više dodje da se riješim i da idemo dalje…


    Wintergirl jel ti inače ciklus 36 dana, ili varira? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Babylove, žao mi je sto si tuzna :( nikad ne znas sta ce bit, možda bas ovaj put bude sve dobro i ugledas ➕ 🤞🤞 
    Drzi se draga, samo šibaj pozitivu, isplači se, idemo dalje 💓

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Babylove i grizli  puno srece u postupcima , vi ste hrabre i jake zene da svima budete uzor 💖
    Ana donna ne ocekujem je za 3 dana. Jos osjecam grceve i tu cudnu bol, a od grudi nista, sve normalno. Test bi mogla napravit za 2 dana ako ne dobijem u međuvremenu, cisto iz znatizelje. U kojoj si ti fazi ciklusa?

  • wintergirl

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu
    Cure napravila sam testic. Druga crtica pojavila se za par sekundi. Presretna sam i sva se tresem
  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    wintergirl

    Cure napravila sam testic. Druga crtica pojavila se za par sekundi. Presretna sam i sva se tresem


    Jeeee, čestitam i sretno 🤗🤗🤗

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Wintergirl ceatitam i zelim ti urednu trudnocu sa sto manje briga! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Wintergirl sad sam se sjetili ti si pisala da si imala ceven trag neki dan?! Ne znam jesam li dobro upamtila, al samo bi ti predložila da se javis svojoj gin ako opet to bude cisto iz mjera predostroznosti, da ti da duphastone. 
    Pina🤞🤞🤞da ne dodje onda za 3 dana… 

    [tickerfactory.com]

  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Cestitam Wintergirl…uzivaj…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.