Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Pina96

    Babylove i grizli puno srece u postupcima , vi ste hrabre i jake zene da svima budete uzor 💖
    Ana donna ne ocekujem je za 3 dana. Jos osjecam grceve i tu cudnu bol, a od grudi nista, sve normalno. Test bi mogla napravit za 2 dana ako ne dobijem u međuvremenu, cisto iz znatizelje. U kojoj si ti fazi ciklusa?

    Pina evo ne- očekujem M, za 7-8 dana…
    Wintergirl čestitam, i javi se odmah svom ginek reci mu da si primjetila krv neki dan, zelim ti urednu trudnocu 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaLi

    MalaLi

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Čestitam Wintergirl! Želim ti urednu i školsku trudnocu! 😊🎉

  • Avatar pticatrkacica

    pticatrkacica

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Čestitke wintergirl  zelim ti urednu trudnocu,polako bez stresa,budi pozitivna.
    Kod mene bili plodni dani ali sam bila van drzave isla na sahranu. Tako da ovaj mjesec nista ni je ocekujem. Ostalim curkama drzim dige <3
    Lijepo je vidjeti plusic tu odmah se bolje osjecam

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Grizli

    Babylove zao mi je da od 11 ih je na kraju doslo “samo” 4. Znam da si razocarana tako sam i ja bila prošli put. Nadam se da ce se sve lijepo razvijati i da imas uspjesan et i smrzlice za bracu ili seku jednog dana… Psihicki je to sve tesko, a jos smo nakrkane hormonima pa jos vise nas drze emocije. Drzi se i ja drzim figice. 🤞🤞🤞🤞
    Sofi koliko ono vi pokusavate i koliko imate godina? Jesi vadila i stitnjacu? Oprosti ako si već pisala tesko sve popamtiti i povezat ponekad.


    10 mjeseci, ja 23 on 31.. nisam nista jos, samo ovo ginekoloski, papa, ali krenula bih sad ubrzo sa ostalim da vidimo jel sve ok.. :) 

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    wintergirl

    Cure napravila sam testic. Druga crtica pojavila se za par sekundi. Presretna sam i sva se tresem


    Cestitkee🤗🤗

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • wintergirl

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Hvala puno cure! Naravno odmah danas zovem ginekologa i reći ću za trag krvi. I za to što imam na mahove grčeve kao da ću dobiti. 
    Ana Donna ciklus mi varira od 32-36 dana ali je najčešće 34 dana.

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Wintergirl, cestitam! Bas lijepo 🤗 Na koji DC si radila test?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • misica35

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Wintergirl čestitam! Grčeve sam ja imala do 13.tjedna i sve je ok, doktori to smatraju normalnim…
    Sretno! 😀

  • wintergirl

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Lalla na 35 dc. Koliko sam sretna toliko me i strah…jedva čekam ici doma s posla i zagrliti dragog…

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Wintergirl čestitke.
    Pina i Anna iscekujemo s vama😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.