Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    tratinčica, meni je beta na 26. dc bila 543, a na 28. dc 1157 (doduše meni je ovulacija bila 10 dc, znači ovo je bilo 16, odnosno 18 dana nakon ovulacije), tak da vidiš razlike i među nama. beta ti je uredna, oplodnja je vjerojatno bila kasnije pa je zato beta možda malo niža nego meni npr.

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    tratinčica_maslačak

    Joj Magica, 24.5. je bila zadnja menstruacija? to je stvarno dugačak ciklus. ne znam je li moguće kod tako dugog ciklusa uopće imati ovulaciju.. stvarno mi je nezahvalno komentirati, možda naša Grizli zna više o takvim slučajevima..


    A znam da je dugo. Ali dok. Mi rekla da je sve moguce i da pratim LHtrakicama. I tako da mi na trakicama nije nista pokazivalo dok nisam pocela pit duphaston. I peti dan mi crtica bila tamna ko ona pokraj sto bude. Ma za poludit vise. 

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    malina, meni je 38. dc 2606. Tako da vaše bete su svakako bile više.. Jao, ovo zvuči kao da je neko nadmetanje…
    mislim da je tako kako tenči kaže, možda sam imala kasniju ovulaciju pa je zato beta malo niža.. neću se brinut sve dok se ja dobro osjećam i nemam nikakvih krvarenja ni ništa.
    magica, malo mi je čudno da ti ginekologica nije ranije dala duphaston da izazove menstruaciju, jer to je stvarno dug period. A sad ti ne preostaje ništa drugo nego čekanje. možda ti neka od cura kaže nešto pametnije od mene.

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    tratinčica_maslačak

    malina, meni je 38. dc 2606. Tako da vaše bete su svakako bile više.. Jao, ovo zvuči kao da je neko nadmetanje…
    mislim da je tako kako tenči kaže, možda sam imala kasniju ovulaciju pa je zato beta malo niža.. neću se brinut sve dok se ja dobro osjećam i nemam nikakvih krvarenja ni ništa.
    magica, malo mi je čudno da ti ginekologica nije ranije dala duphaston da izazove menstruaciju, jer to je stvarno dug period. A sad ti ne preostaje ništa drugo nego čekanje. možda ti neka od cura kaže nešto pametnije od mene.

    Hvala ipak. A cekacu pa cemo vidjet. Valjda cu onda uskoro dobit mengu pa cu znat staje sa hormonima pa da mi da terapiju koju trebam. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Ma sve mi trudne curke, sve bude OK, ja sam bas pozitivna! Bitno da se beta dupla, a za koliko,manje bitno!! :)

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    IVCY taj bijeli iscjedak prije M moze biti simptom trudnoce i to jako dobar simptom. Nadam se da ces javiti ubrzo plusic. Nema veze sto nisi u prvoj imala to, normalno je da je svaka T drukcija.
    MASLACAK beta u 5 tt moze biti do 7.300, ali u 6 tt najniza vrijednost moze biti oko 1.000… dakle kreces se prema 6tt. Ti po jednom i drugom ulazis u normalne vrijednosti. Bitno je da se dupla sakih 48-72h. Jesi ponavljala vec, tesko mi popamtiti koja je sto pisala koji dan.
    PATRICIA meni nakon spontanih je znalo i po 6 mj biti zbrckana M. Tako da nazalost to je tako.
    MEDI digitalni test za sto??? Ako mislis za trudnocu onda je odgovor ne… svi su za jednokratnu upotrebu.
    MALINA beta ti je dosta visoka. Jesu na uzv vidili gestacijsku barem? Kakav je endometriji? Srce bi se trebalo pocet cuti do kraja 7 tt, naravno ako beta raste, ako stagnira, nepravilno se povecava ili pada onda nazalost nije uspjesno. Ne mora znaciti da su blizanci ako je beta visoka, nazalost visoka beta nije uvijek dobra.
    MALA MRVICA nazalost papa test uzima gin privatni ali sve ih obradjuju drzavne bolnice. Tako da se sve ceka nazalost. Po debljini endometrija ne moze se reci da li je O bila ili nije, on moze odebljati i ako imas povisen progesteron npr., a to se zna desiti i cak i ako nema O da on naraste to je normalna situacija.
    BENNY i ostale nove cure dobrodosle…
    MAGICA ja sam duphastone uzimala, ali ne zbog izostanka M. Ne znam dugo ti nisi dobila. Sto su toliko cekali da ti nisu ranije bili dali duphastone. Meni se desila kad sam bila na duphastonima da su mi O bile jako rane vec 5-7 dc, ali nikad nisam ostajala trudna jer se jajna stanica nije dobro razvijala, tako mi je objasnila dr na humanoj, js ne stigne u svega 5 dana sazrijeti i stvoriti sto mora stvoriti da bi se uspjesno oplodila. U ciklusu prije sto nisi skoro 5 mj imala M pretpostavljam da si bila na uzv ne da ti je samo sibnula duphaston i uputnicu za hormone. Jesi vadila hormone?
    Ispricavam se ako nekoj nisam odg na pitanje stvarno ste mnogo natipkale… pa ako koju sam slucajno preskocila ponovite pitanje molim vas… pratim…

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Grizli, svaka ti cast, svaku curu pocastis 😊😊😊
    Vidi se i gestacijska vrecica i zumancana vrecica, 15mm. 5 plus 4 dana sam pa svugdje citam da je rano za vidjeti plod. Racunala sam malo po online kalkulatorima, beta mi se dupla svakih 40h, normalno je od 30 do 70h. Cekam petak…

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Grizli ma nemam pojma za sto je tako dugo cekala da mi da duphaston. Hormone neki dio koji moze napravit bez mene je napravila o uredu su. Stitnjaca isto uredu. Ultrazvuk je vidila da je sve stalo i da nema naznake za mengu uopce.
    Peti dan kad sam pocela pit duphaston me u doljnem dviju stomaka bolilo pomalo i grcilo. A i tada mi pokazalo plodne dane ako je uopce moguce da onda imam.?i koliko dana kad prestane duphaston pit moram ce kad na mengu? 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    MALINA po meni je to onda sve uredu kod tebe. Beta se pravilno dupla i ja ne znam sto bi oni htjeli. Nemoj pristat na kiretazu dok ne dobijes drugo misljenje, ako treba odi van iz bolnice i idi nekom drugom dr. 
    MAGICA moguce je da si imala 5dc ovupaciju, al sumnjam da si onda mogla zanjet uspjesno. Prerano je to O da bi jajna stanica bila kvalitetna. Nekih 14 dana nakon O dolazi M. Sto su ti rekli do kojeg dana ciklusa moras pit duphastone? Obicno ako se ne procuri na duphastonima se dobij M u roku 10 dana od prestanka, a najcesce 2-4 dana. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Hvala Grizli, nadam se i ja da ce biti plusic. Javim kroz par dana naravno.. 
    Sretno svima!🤗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.