Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Trantičice idi na google i vidi tableu za bete po sedmicima , pa vidi jel u granicama jer nije kod svakog isto, držim fige i mislim da je sve ok :) Eh sad zanima me sta znaci to 5+3 ili 5+4 stvarno ne mogu skontati nemojte pomisliti da sam glupa ali zaista ne znam :)

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    malina08

    Tratincice, ja sam 7.9.
    :)
    Evo me i sa UZV, 15mm je vrecica, plod se jos ne vidi (5+4 sam).. kaze da ako se do petka ne vidi da moram na pobacaj. Nije li to PRERANO za takav zakljucak?
    Anyway, do petka moram tu bit -.-


    Ma nikakav pobacaj, sta ti je! Kod nekij zena, srceko prokuca tek u devetom tjednu. I meni se sa 5+4 nista nije culo, a sa 6+3 srceko kucalo uveliki. Beta ti je super, nema razloga da srceko ne kuca. Nekad 24 sata znaju biti presudni. U pravilu, zato se i ne ide na prvi pregled rano, prije punih 6-7 tjedana. Ne smijes se brinuti. Promijenit nista ne mozes. Ne sikiraj se prike vremena. Meni je taj tjedan skratilo zivota. Samo polako

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Curke, hvala vam do neba! Sad se napokon idem probati naspavati :) citamo se :*

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Medi, prvi broj ti je tjedan,a drugi broj dan:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    malina08

    Tratincice, ja sam 7.9.
    :)
    Evo me i sa UZV, 15mm je vrecica, plod se jos ne vidi (5+4 sam).. kaze da ako se do petka ne vidi da moram na pobacaj. Nije li to PRERANO za takav zakljucak?
    Anyway, do petka moram tu bit -.-


    Trazi drugo misljenjenje ako se u petak ne bude vidjelo, to su jos rani tjedni, nekome se vidi tek kasnije… Muka mi je od tog zdravstva i takvog ponasanja

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    malina08

    Tratincice, ja sam 7.9.
    :)
    Evo me i sa UZV, 15mm je vrecica, plod se jos ne vidi (5+4 sam).. kaze da ako se do petka ne vidi da moram na pobacaj. Nije li to PRERANO za takav zakljucak?
    Anyway, do petka moram tu bit -.-


    E sad sam ja zabrinuta, ako je razlika između nas samo jedan dan, moja beta je zapravo niska.. a nekako mi se ju ne ponavlja opet jer imam osjećaj da se samo stresiram bzv..
    Definitivno je prerano za takav zaključak, nemoj im ni slučajno dati da ti rade pobačaj ako beta pravilno raste.. Većinom se tek u 6. tjednu vidi plod, zato većina ginekologa friške trudnice ni ne naručuje prije na uzv jer se ionako ništa ne vidi. Tako su i moju frendicu, tek negdje oko 7.tjedna. Zato sam vas i pitala hoće li se idući tjedan čuti srce. Znači ja se pitam da li će to biti idući tjedan, a tebe tu plaše da bi se trebalo vidjeti ovaj tjedan… UŽAS!! Traži drugo mišljenje ako će biti nerazumni.

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    medi89

    I curke planiram da kupim taj digitalni test on je jel tako za trajnu upotrebu ?


    Zbilja?

    Imala sam ga nekad davno, i uredno ga bacila.. nije mi ni na pamet palo da bi bio za više puta 

    Koliko sam novaca na to vec bacila… Da sam trudna, bila bi trudna i s testom i bez njega, ali znatizelja je jaca i to po mogucnosti prije M, tako da se onda jos pitam jel bilo prerano i onda bi najradje jos jedan napravila 

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    mamita

    medi89

    I curke planiram da kupim taj digitalni test on je jel tako za trajnu upotrebu ?

    Zbilja?

    Imala sam ga nekad davno, i uredno ga bacila.. nije mi ni na pamet palo da bi bio za više puta

    Koliko sam novaca na to vec bacila… Da sam trudna, bila bi trudna i s testom i bez njega, ali znatizelja je jaca i to po mogucnosti prije M, tako da se onda jos pitam jel bilo prerano i onda bi najradje jos jedan napravila


    Pa sa obzirom na cijenu ja mislim da jest jer je digitalan kako ce biti samo za jednu upotrebu nema mi logike ??? Tranticice daj idi nadji tabelu ja sam je i ovdje psotavlja beta ti je sasvim ok ja mislim za 5 sedmicu jer ide od do granica ajdi provjeri i ne brini se :*

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    medi89

    Trantičice idi na google i vidi tableu za bete po sedmicima , pa vidi jel u granicama jer nije kod svakog isto, držim fige i mislim da je sve ok :) Eh sad zanima me sta znaci to 5+3 ili 5+4 stvarno ne mogu skontati nemojte pomisliti da sam glupa ali zaista ne znam :)


    Ma gledam na googlu, ali kao da sam glupa.. nalazim samo neke tablice di su te vrijednosti jako neprecizne, odnosno veliki je raspon po tjednima trudnoće. a ako računam po ovulaciji onda mi ispada taman tu negdje, pod pretpostavkom da mi je ovulacija bila 14. dan, što nisam nikako sigurna jer je mjesec bio jako čudan pa sam čak mislila da je anovulatoran. A malina ima puno višu betu, a samo je jedan dan razlike u trudnoći..
    hjoj, šta si ženski mozak napravi za par minuta.. samo stres i paniku bzv.
    Inače, M je toliko uzbuđen zbog bebe. Nikad nije oko ničega bio toliko entuzijastičan. Jučer je već počeo pričati o kolicima i kindaću, nikako mu objasniti da trči pred rudo.. danas se nije mogao dočekati nalaza.. Baš me raspekmezio.

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    3. nedelja: 5-50
    4. nedelja: 3 - 426
    5. nedelja: 19 - 7.340
    6. nedelja: 1.080 - 56.500
    7. i 8. nedelja: 7.650 - 229.000
    9. do 12. nedelje: 25.700 - 288.000

    Eh evo znaci u nekog beta moze biti 19 u 5 tjednu sve zavi od zene do zene znaci u granicama ti je nije ispod i ne brini se u maline su vec mozda blizanci u pitanju jer je beta jako velika tako da sve je ok kod tebe mila ne brini :*

    Želim male bebane <3 <3 <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.