Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Tata me zove zlato, ja ti zelim srecu da trakice urode plodom i da napokon ugledas plusic 🤗 
    Ja sam isto kao ti prošla vecinu toga, sad pokusavamo trakicama, a citala sam da ginekolozi savjetuju svako drugi dan, to mi ima najviše logike.

    Hvala Babylove i sretno

    Anavi, negdje sam pročitala da nije dobro noge u zrak dici, da je moguce da spermici odu u krivi kanal, da se tako izrazim jer se ne sjecam točno.
    Ma svašta i ja čitam 🙆

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • ANYMANY

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Super za temu, ona je baš bila koma spora

    Sin - 2009.
    Beba anđeo - 2012.
    Kćerka - 2014.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jeeej Svjesna hvala na nastavku!!!! Svim curama koje jednom dodju ovjde zelim da sto prije ugledaju + i prijedju u temu bebe zima 2018 😊 
    Petra me sa onim linkom bacila u pravu shopping groznicu sve sam ja narucila i sta treba i sta netreba. Muz ce pop* kad dodju ti paketici. Hehe

    [tickerfactory.com]

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1102

    Prijavi adminu

    Hahaha Grizli  nikad dosta sitnica za nase buše 😍
    Odlicno sto ste otvorili novu temu, ova zasad ekstra brzo ucitava za razliku od stare 😊 
    Drzim fige svim trudilicama da nam dođe taj proljetni plusić 😘
    Mono kako ste vas dvije, kako napreduje lutkica? 

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Evo me tu sam, našla :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Evo drage moje pošto smo se poprilično raspricale na prosloj temi istog naziva, neka nam ova tema bude nastavak, radi velikog broja postova pa se prosla tema sporo ucitava.
    Ovdje nastavljamo sve price koje smo zapocele. Zelim nam svima puno srece i bebaca :)


    Puno bolje ovako, brže učitava :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    tata_me_zove_zlato

    anavi88 i ja sam praktivovala jastuk i noge na zid ,ali ne ovaj poslednji mesec…sad cu opet ,ne moze odmoci u svakom slucaju :_) cekamo onda 13i sa tobom :-)


    Tata me zove zlato, sretno sa trakicama :) ja ssm prosli ciklus prvi put uhvatila pozitivnu trakicu…evo M treba doc za 7 dana, grudi me vec pocele boliti, to je nazalost jedan od prvih simptoma…prije to nisam kuzila, ali sad isto detaljno pratim pms mjesecima i skuzila sam da je to prvi simptom. Eto nadam se da ipak nece doci M :/ sretno da nam ne dodje…kad ti trebas dobit? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Grizli

    Jeeej Svjesna hvala na nastavku!!!! Svim curama koje jednom dodju ovjde zelim da sto prije ugledaju + i prijedju u temu bebe zima 2018 😊
    Petra me sa onim linkom bacila u pravu shopping groznicu sve sam ja narucila i sta treba i sta netreba. Muz ce pop* kad dodju ti paketici. Hehe

    Hahaha neka neka, shopping nikad ne moze odmoci! 😆

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Drage moje zene zelivam sretan dan zena
    ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sretna dan zena curke! 🌹

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.