Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    anavi88

    I ja udem tu ali mi nista ne zeli otvorit samo pise odabir slike i nista vise,nista ne otvara bas sam baksuz

    Anavi kliknes na to “odaberi sliku” i trebao bi te prebacit u album od mobitela ili kompa ovisi preko cega pokusavas i onda odaberes sliku i ponudit ce ti “unesi” e sad jedino ako nemas slika u mobu pa ti nema sto otvoriti, ne znam sto bi drugo moglo biti meni normalno otvori 😉

  • Avatar Petraaa

    Petraaa

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    kike000

    😂😂😂😂 da, slika je zakon, bila sam je objavila na sve društvene mreže i dušebrižnicima poslala ufino poruku 😂 postat ću je i da ostale žene vide 🤗😂
    Ne znam šta bi ti napisala, stvarno mi nije jasno kako…


    Super slika  hahahahah 😆

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Ma ima slika cudo jedno,ja vec skoro ekran probila od pritiskanja na odaberi sliku a on nista ne otvara uhhhh 

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    anavi88

    Ma ima slika cudo jedno,ja vec skoro ekran probila od pritiskanja na odaberi sliku a on nista ne otvara uhhhh


    Probaj resetirati mobitel i izbrisati povijest sadržaja na mobitelu, možda je pun pa ne reagira, ne znam šta drugo da savjetujem 
    🙆

    Haha 😉 hvala Petra 🤗

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Ma vec cu ja nesto skemijat radit ce on ko urica….
    Nego kako ste vi?tko nam je sad u iscekivanju?

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    anavi88

    Ma vec cu ja nesto skemijat radit ce on ko urica….
    Nego kako ste vi?tko nam je sad u iscekivanju?


    Nego kako 🤗
    Ja sam dobro, u kucanskim poslovima i cekam muza da dode sa posla jer je reka da ce mi kupit tulipane za dan žena, ja ih obozavam 🤗
    Kako si ti?

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • Avatar wannababysomuch

    wannababysomuch

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Jel se to samo ja osjecam tako grozno danas.. kao da ni ne zasluzujem slaviti dan zena. Uopce. Koliko god se trudila pozitivna biti. U nasih skoro 3 god truda bezuspjesno. Sad pocela sezona kada one s kojima sam otpocetka bila i one imaju djecu i vec i 2 na putu.. izludujem lagano.. zato danasnji dan MRZIM!  
     Btw super za nastavak teme.. tamo je uzas kako je stekalo. 

    The desire to have a child never goes away. It grows,makes us to fight for our Precious gift from heaven.
    14.06.2015. M

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Kike000 vau tulipane!!moj je vjeran ruzama ma da bi mi bili drazi tulipani…
    wannababysomuch…jao draga,ja ovu temu sam citala od pocetka svih 2500i kusur stranica,naplakala se od srece i tuge kada sam vas citala,docekala sve vase sretne +,oplakala vase gubitke kao da su moji,neznam sta da ti kazem,ja sam malo duze u trudenju ali evo tek sad se prikljucila forumu da vrjeme brze prode i da imam sa kim popricat o svim tim mukama,drzim ti fige kao i svim curama i nadam se da cemo uskoro i mi ugledat taj famozni +++…..

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Anavi, ma bitno da je cvijeće, je li tako, lijepo se radovat sitnicama 🤗🤗

    Wannababysomuch, nisi u pravu i ne smijes sebe kao zenu tako ponizavati, jer nisi ti kriva sto beba jos nije na putu, vjerujem da si divna zena, supruga, domacica, prijateljica, i hrabra u borbi za svojim bebacem i plusicem, dovoljno razloga da se osjecas dobrom ženom, a ne da tones i o sebi lose mislis, ja razumijem i kazem da triba isplakat i dozvolit si bit u razočaranju, al ne dozvolit da lose mislis o sebi.

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Kike000 meni je dovoljno samo da se sjeti….wannababysomuch kike ti dobro kaze,evo i ja sam sad vec 12god u pokusavanju ali drzim se,samo vedre misli i sve ce to doc na svoje,nesmijemo potonut i same sebe gaziti i unistavat negativom

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.