Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Breskvica, jesu ti inače ovako nepravilni ciklusi? Meni to malo slici na pcos…

    [lilypie.com]

  • Breskvica123

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Rekla sam svom ginekologu da mi nekad zna “preskocit” menga a on mi je rekao da je to cak ako imam stresan zivot pa onda i zato pogotovo otkad mi je sestra preminula prije 4 mjeseca ☹️☹️

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Breskvica123

    sneguljica1

    Breskvica123

    Cestitam Reni!!! ❤️❤️ Tko jos ceka samnom plus vidim da je nekima M dosla… 🤔

    Kakvo je stanje kod tebe ??

    Jos nista negativan test i dalje, a gle meni ti je u 5 mjesecu preskocila menga pa sam ju dobila u 6 mjesecu trajala je 6 dana pa sam dobila u 7 mjesecu isto 6 dana trajala je, e sad sam ja iz racunala koliki je ciklus bio od ove u 6 mj do ove u 7 mj ispada 33 dana i tako sam si ukucala u kalendar u onu aplikaciju i sad po njemu bi trebala mengu (ne) dobiti 24.8 a sad cemo vidjeti, imali smo ovaj mjesec 4 puta odnos valjda smo upiknuli jednom, jer ne znam ni kad je bila ovulacija nikad ju nisam ni osjetila mi nista 🤔🤔🤞🤞 cekat cu do kraja ovog mjeseca, jer imam slucaj moje tete njoj je bila menga redovita kasnila joj je 3 tjedna i radila je test pokazao je negativno i radila je opet test za nekih 5,6 dana i pokazao joj je plus mozda sam ja ipak uranila sa testom


    Iskreno se nadam da ces uspjeti vec ovaj mjesec ugledati plusić🤞🤞 ali ako se (ne daj Boze) desi da menga stigne,trebala bi pratit ovulaciju trakicama,ili cak ici na folikulometriju,jer sa tako neredovnim ciklusima,a jos kako kazes ne osjetis inace O,tesko mozes uklopiti,i u svemu znam da si napisala da ti suprug radi tezak posao,pa ne mozete priustiti odnose redovno,a one aplikacije su totalno nepouzdane za cure sa neredovnom menstruaciom..i na kraju ipak drzimo fige da je ovo bas taj mjesec,za veliki plusić 😍😍🤗🤗

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Breskvica123

    Rekla sam svom ginekologu da mi nekad zna “preskocit” menga a on mi je rekao da je to cak ako imam stresan zivot pa onda i zato pogotovo otkad mi je sestra preminula prije 4 mjeseca ☹️☹️


    Zao mi je😥😢

    [lilypie.com]

  • Breskvica123

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    sneguljica1

    Breskvica123

    sneguljica1

    Breskvica123

    Cestitam Reni!!! ❤️❤️ Tko jos ceka samnom plus vidim da je nekima M dosla… 🤔

    Kakvo je stanje kod tebe ??

    Jos nista negativan test i dalje, a gle meni ti je u 5 mjesecu preskocila menga pa sam ju dobila u 6 mjesecu trajala je 6 dana pa sam dobila u 7 mjesecu isto 6 dana trajala je, e sad sam ja iz racunala koliki je ciklus bio od ove u 6 mj do ove u 7 mj ispada 33 dana i tako sam si ukucala u kalendar u onu aplikaciju i sad po njemu bi trebala mengu (ne) dobiti 24.8 a sad cemo vidjeti, imali smo ovaj mjesec 4 puta odnos valjda smo upiknuli jednom, jer ne znam ni kad je bila ovulacija nikad ju nisam ni osjetila mi nista 🤔🤔🤞🤞 cekat cu do kraja ovog mjeseca, jer imam slucaj moje tete njoj je bila menga redovita kasnila joj je 3 tjedna i radila je test pokazao je negativno i radila je opet test za nekih 5,6 dana i pokazao joj je plus mozda sam ja ipak uranila sa testom

    Iskreno se nadam da ces uspjeti vec ovaj mjesec ugledati plusić🤞🤞 ali ako se (ne daj Boze) desi da menga stigne,trebala bi pratit ovulaciju trakicama,ili cak ici na folikulometriju,jer sa tako neredovnim ciklusima,a jos kako kazes ne osjetis inace O,tesko mozes uklopiti,i u svemu znam da si napisala da ti suprug radi tezak posao,pa ne mozete priustiti odnose redovno,a one aplikacije su totalno nepouzdane za cure sa neredovnom menstruaciom..i na kraju ipak drzimo fige da je ovo bas taj mjesec,za veliki plusić 😍😍🤗🤗


    Hvala ti i ja se nadam tome zato radije pricekati ako ne dobijem mengu do kraja ovog mjeseca pa onda opet test ponoviti 🤞🤞❤️😊

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Cure prebacili smo se na novu temu, link je na 1601 stranici, vidimo se tamo 😊

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar cokoladni_mafin

    cokoladni_mafin

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozz nova sam…😊 imala sam dva spontana…ukratko da objasnim nalazi moji svi super prohodnos jajovoda dobra,kod MM spermogram oky nije najbolji ali nije ni loš doktor kaže da je dobar..sada sam u postupku pikanja💉sa ovitrelle.zanima me dali je neka imala iskustva i koliko 💉je primila da je uspijela trudnoća meni je ovo drugi postupak za 4dana idem vaditi krv za betu HCG. Da vidimo da li je uspjelo.pozz😊

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    cokoladni_mafin

    Pozz nova sam…😊 imala sam dva spontana…ukratko da objasnim nalazi moji svi super prohodnos jajovoda dobra,kod MM spermogram oky nije najbolji ali nije ni loš doktor kaže da je dobar..sada sam u postupku pikanja💉sa ovitrelle.zanima me dali je neka imala iskustva i koliko 💉je primila da je uspijela trudnoća meni je ovo drugi postupak za 4dana idem vaditi krv za betu HCG. Da vidimo da li je uspjelo.pozz😊


    hej aktivan je forum lh trakica vol. 2 pa dodji tamo :)

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.