Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaybeBaby 😘

    MaybeBaby 😘

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Ne znam ako je antibiotik riješio jeli onda sad bilo idealno da se zalijepi, ili zbog njega još nije bilo šanse odmah nakon njega. Ugl opuštena sam baš je vrh ne čačkat stalno simptome po sebi, ovaj put baš čekam mengu, baš sam cool, jedino grudi al to nw mogu ne osjetit, pa šta bude bude

    Svi smo mi figure na sahovskoj ploci zivota.. netko je lovac, netko je kralj, a netko konj…😉

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    MaybeBaby 😘

    Ne znam ako je antibiotik riješio jeli onda sad bilo idealno da se zalijepi, ili zbog njega još nije bilo šanse odmah nakon njega. Ugl opuštena sam baš je vrh ne čačkat stalno simptome po sebi, ovaj put baš čekam mengu, baš sam cool, jedino grudi al to nw mogu ne osjetit, pa šta bude bude


    Naravno,biće nam sto biti mora..mi ovaj mjesec odmaramo..samo nam se jednom omaklo 😁😁 a dogovorili smo se da par mjeseci ne radimo na tome,i bas si u pravu super je ne traziti simptome,i biti cooooool 😂😂😂

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Fever

    Cure meni jako sporo ucitava, kada je vrijeme za novo otvaranje teme?


    Meni ne koči ucitavanje,samo ne mogu sliku da postavim,par puta sam probala,htjela sam da postavim sliku otpusne liste iz bolnice onu noc,nesto mi je bilo nejasno ali nije moglo..🤔🤔 a kad se otvori nova tema,kako cemo znati,stigne obavjestenj??

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Breskvica123

    Cestitam Reni!!! ❤️❤️ Tko jos ceka samnom plus vidim da je nekima M dosla… 🤔


    Kakvo je stanje kod tebe ??

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    ne znam ni ja kak se otvara nova tema, presli smo tu dosta stranica, pocet ce nam sve sporije otvarat. 

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    I meni se slabo ucitava..najaktivnija tema pa se brzo ispisu stranice 🙂 

  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Upisite u trazilicu— tko planira i radi na bebi- drugi nastavak tamo sam napravila novu temu pa da tamo nastavite pisati ako zelite 

  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-drugi-nastavak-19794 [miss7mama.24sata.hr]

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ivonal

    Upisite u trazilicu— tko planira i radi na bebi- drugi nastavak tamo sam napravila novu temu pa da tamo nastavite pisati ako zelite


    Daj nam link prosljedi ovdje.

    [lilypie.com]

  • Breskvica123

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    sneguljica1

    Breskvica123

    Cestitam Reni!!! ❤️❤️ Tko jos ceka samnom plus vidim da je nekima M dosla… 🤔

    Kakvo je stanje kod tebe ??


    Jos nista negativan test i dalje, a gle meni ti je u 5 mjesecu preskocila menga pa sam ju dobila u 6 mjesecu trajala je 6 dana pa sam dobila u 7 mjesecu isto 6 dana trajala je, e sad sam ja iz racunala koliki je ciklus bio od ove u 6 mj do ove u 7 mj ispada 33 dana i tako sam si ukucala u kalendar u onu aplikaciju i sad po njemu bi trebala mengu (ne) dobiti 24.8 a sad cemo vidjeti, imali smo ovaj mjesec 4 puta odnos valjda smo upiknuli jednom, jer ne znam ni kad je bila ovulacija nikad ju nisam ni osjetila mi nista 🤔🤔🤞🤞 cekat cu do kraja ovog mjeseca, jer imam slucaj moje tete njoj je bila menga redovita kasnila joj je 3 tjedna i radila je test pokazao je negativno i radila je opet test za nekih 5,6 dana i pokazao joj je plus mozda sam ja ipak uranila sa testom 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.