Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    zoe1994

    Drage cure, čitam vas već jako dugo i pratim, ali nikako da napravim ovaj profilcek, mozda mi bas treba..

    mm i ja smo se odlucili prestati stitit, kao sta bude bude, ja stvarno ne znam već sad sam luda a kao ne pazimo se par mjeseci. Sve u svemu, imam onu app na mobitelu gdje pratim ovulacijske dane, i cak po simptomima se ravna, iako nisam obraćala preveliku pražnju do sad, i sad pak koju god stranicu otvorim na intnernetu s kalkulatorom, ovulacija mi kao krece kasnije.. pa mislim da cu i ja krenut na trakice jer od ovoga me glava zaboli.
    Uvijek sam se cudila zenama koje pisu sve simptome, a nis ne napisu i pitaju tu dali su trudne, jer koji god simptom imam mislim da si umisljam, haha. Uglavnom, mjesecnicu dobila 30.07. trajala 4 dana, uvijek je tak i svakih 28 dana tocno dode, i to tocno ujutro u 11 da ne povjerujes, i dali smo si truda svaka dva dana smo se druzili :) , naravno trebam dobit za 5 dana, nadam se da necu, al ja sebi vec sve simptome vidim i objasnjavam si da si umisljam da nebi se razocarala.. Muka mi je konstantno, al evo nisam povracala, pojedem malo i popijem pa mi je bolje, bradavice ko da su mi malo tamnije, i stalno krute nikad nisu bile tak evo, opet pise online da zene uglavnom imaju zatvor, a ja pak ne silazim s wc. haha. Kako si kratite dane i pokusavate ne iscupat si kosu od iscekivanja? Hvala i oprostite na predugom postu :) i svu srecu curama koje su trudne a i onima koje rade na tome, da sto prije plusic i maleni bebic bude tu :)


    Ja isto kao imaju neki simptomi a sve de umisljas si jer se bojim razocarati ako nis nebude drzim figeee da nedobijes i da bude pluuuusss

  • Breskvica123

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Cestitam Reni!!! ❤️❤️ Tko jos ceka samnom plus vidim da je nekima M dosla… 🤔

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Cestitam Reni!!:)
    @Rita - ja mislim hopsati danas na 10dc pa u sub jos, pa onda dalje ni sama ne znam

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    malina08

    Cestitam Reni!!:)
    @Rita - ja mislim hopsati danas na 10dc pa u sub jos, pa onda dalje ni sama ne znam


    meni je danas 9dc i planiram danas sa hopsanjem i iduci tek tam negdje na 14 ili 15 dc radi sporih malisana, trebamo imat duzu apstinenciju, nadam se da je taj razmak ok 🤷‍♀️ nisam pametna 

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Ja danas procurila 3 dana ranije od očekivane 😢

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Rita88

    malina08

    Cestitam Reni!!:)
    @Rita - ja mislim hopsati danas na 10dc pa u sub jos, pa onda dalje ni sama ne znam

    meni je danas 9dc i planiram danas sa hopsanjem i iduci tek tam negdje na 14 ili 15 dc radi sporih malisana, trebamo imat duzu apstinenciju, nadam se da je taj razmak ok 🤷‍♀️ nisam pametna


    Pa nije ti losa ideja, a gle,probaj pa cemo vidjeti,nema sta drugo… fertil up neka pije i bude sve ok :*

  • Avatar Bosco

    Bosco

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Reni cestitam😊😘

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    malina08

    Rita88

    malina08

    Cestitam Reni!!:)
    @Rita - ja mislim hopsati danas na 10dc pa u sub jos, pa onda dalje ni sama ne znam

    meni je danas 9dc i planiram danas sa hopsanjem i iduci tek tam negdje na 14 ili 15 dc radi sporih malisana, trebamo imat duzu apstinenciju, nadam se da je taj razmak ok 🤷‍♀️ nisam pametna

    Pa nije ti losa ideja, a gle,probaj pa cemo vidjeti,nema sta drugo… fertil up neka pije i bude sve ok :*


    sta ti mislis da se hopsamo dan nakon ulovljenog pika s obzirom da ovulacija nastupa dan dva nakon pika ili, nekak bi da sam sto blize ovulaciji. Sretno i tebi da se napokon radujemo zajedno ovaj ciklus 💕

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Breskvica123

    Cestitam Reni!!! ❤️❤️ Tko jos ceka samnom plus vidim da je nekima M dosla… 🤔


    Jaa cekam i svaki put prije spavanja kazem joj da bar ostanem trudnaa! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Rita88

    malina08

    Rita88

    malina08

    Cestitam Reni!!:)
    @Rita - ja mislim hopsati danas na 10dc pa u sub jos, pa onda dalje ni sama ne znam

    meni je danas 9dc i planiram danas sa hopsanjem i iduci tek tam negdje na 14 ili 15 dc radi sporih malisana, trebamo imat duzu apstinenciju, nadam se da je taj razmak ok 🤷‍♀️ nisam pametna

    Pa nije ti losa ideja, a gle,probaj pa cemo vidjeti,nema sta drugo… fertil up neka pije i bude sve ok :*

    sta ti mislis da se hopsamo dan nakon ulovljenog pika s obzirom da ovulacija nastupa dan dva nakon pika ili, nekak bi da sam sto blize ovulaciji. Sretno i tebi da se napokon radujemo zajedno ovaj ciklus 💕


    Nije ti to losa ideja,dan nakon pika… piski trakice redovno da ulovis pocetak. Mi vcrs ne hopsamo, pojela sam kebab i zlo mi je. Hopsali smo u ponedjeljak, kontam da apstiniramo onda do sub ujutro,hmmm…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.