Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Fertil up se moze uzeti bez recepta, mozes naruciti online a ovde kod nas ima i u apotekama (vecini). Ne moze naskoditi..

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ivonal

    Mallla

    Reniii rekla sam tiiii ❤️ čestitammmm! Čuda su moguća i događaju se svaki dan. Bravo sad udahni duboko, mazi točkicu ❤️
    Ivonal ja obično ranije testiram jer sam nestrpljiva, nabavim kineze i udri 😂😂

    Di nabavis??


    Ebay

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Grizli

    Rita mm je najcesce isto ima takav nalaz. Nazalost kod sporih spermija bolja je duza apstinencija. I mojem je jako popravila se situacija nakon sto je uzimao 3mj maticnu mlijec sve one ostale dodatke sta reklamiraju kao super ista nije pomoglo. Nama je i sa takvom spermio uspjevala trudnoca jedino sto nisu bile uspjesne, a rijetko se dogadja da spori spermiji uzrokuju spontane no nama ocito je smetalo bezbroj inace nevaznih sitnica. Naravno sa ivf je to puno lakse jer oni proberu samo brze pa je i oplodnja sigurnija.
    Reni 😊😊😊😊😊💞 cestitam!


    hvala na odgovoru Grizli. Ja svaki mjesec uhvatim pik e sad ne znam jel bolje onda imat odnos dan nakon pika da sam sto blize ovulaciji? i koliko dana otprilike bi trebali apstinirati? 

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar Breskva

    Breskva

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Evo da se pridruzim temi,nova sam ali sam u toku… 
    citam vas,informiram se,trazim savjete 😊
    super je citati kako ste uspijele i trudile se. Zelim vam svima srecu da ostvarite svoje ciljeve.. ❤️❤️
    Ja sam tek 3 dpo pa cemo vidit… 🙃

  • zoe1994

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage cure, čitam vas već jako dugo i pratim, ali nikako da napravim ovaj profilcek, mozda mi bas treba..

    mm i ja smo se odlucili prestati stitit, kao sta bude bude, ja stvarno ne znam već sad sam luda a kao ne pazimo se par mjeseci. Sve u svemu, imam onu app na mobitelu gdje pratim ovulacijske dane, i cak po simptomima se ravna, iako nisam obraćala preveliku pražnju do sad, i sad pak koju god stranicu otvorim na intnernetu s kalkulatorom, ovulacija mi kao krece kasnije.. pa mislim da cu i ja krenut na trakice jer od ovoga me glava zaboli.
    Uvijek sam se cudila zenama koje pisu sve simptome, a nis ne napisu i pitaju tu dali su trudne, jer koji god simptom imam mislim da si umisljam, haha. Uglavnom, mjesecnicu dobila 30.07. trajala 4 dana, uvijek je tak i svakih 28 dana tocno dode, i to tocno ujutro u 11 da ne povjerujes, i dali smo si truda svaka dva dana smo se druzili :) , naravno trebam dobit za 5 dana, nadam se da necu, al ja sebi vec sve simptome vidim i objasnjavam si da si umisljam da nebi se razocarala.. Muka mi je konstantno, al evo nisam povracala, pojedem malo i popijem pa mi je bolje, bradavice ko da su mi malo tamnije, i stalno krute nikad nisu bile tak evo, opet pise online da zene uglavnom imaju zatvor, a ja pak ne silazim s wc. haha. Kako si kratite dane  i pokusavate ne iscupat si kosu od iscekivanja? Hvala i oprostite na predugom postu :) i svu srecu curama koje su trudne a i onima koje rade na tome, da sto prije plusic i maleni bebic bude tu :)

  • Avatar MaybeBaby 😘

    MaybeBaby 😘

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Ja se nikako danimaaa ulogirat pa me evo ovako. KK_2903 😘😘
    Reni čestitam znala sam da će sve bit okej, uživajjj

    Svi smo mi figure na sahovskoj ploci zivota.. netko je lovac, netko je kralj, a netko konj…😉

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Reni cestitam, hvala Bogu sve je ok 💕

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Reni

    Agonija je zavrsena,napokon smo potvrdili trudnocu u maternici,hvala vam na podršci..za 10 dana novi pregled.


    Jupiiiiiiii….srećnoooo u ostatku…mazite se i pazite 😍😍😍😍

  • Avatar bebalove

    bebalove

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Moja gospođica došla,ništa ni od ovog mjeseca 😣
    Očigledno po mojim simptomima se ne trebam ravnati,jer kad bih gledala na to ja sam do sad onda u biti 5x bila trudna 😂 Ja odustajem od svega,pa šta Bog dadne.Ali tu ću povremeno škicnuti  i očekivati sa vama vaše plusiće.

    Reni čestitam,,vidiš da se ipak isplatilo čekanje,sada stres pošalji na jedan daleki put i uživaj.

  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ja zelim svimaa 9mj bez mengee!! Zanima me dok pokusavate i to cekate plus da li pusite ako ste pusac i dali nekad popijete nesto od alkohola ili bas pazite ja samo zapalim kad iman zelju a alkohol nikako.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.