Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marexy

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Hvala ti mina04.

    Je li ti pomogao barem sa regulacijom ciklusa?

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    mina04

    Mene nocas probudili jaki grcevi trbuhu..bojim se da cu danas dobiti. Sve me strah ici na wc. Nekako sam i znala da nismo uspjeli ovaj mj al sam u subotu dobila jedan “poticaj” da bi ipak moglo biti. Nocas su mi samo suze krenule. A sta mogu, danas cu si malo dati oduska, a onda borimo se dalje 😊


    draga, ne mora biti da dolazi M, ja sam imala strašnu bol u noći, to presijecanje me probudilo, na kraju dr kaže da je to bio grč implantacije najvjerojatnije. držim fige da je tvoj plusić ovaj mjesec :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    mina moguce je da si se zeznula i da ipak nije M u pitanju.. ja sam tako malo optimist 
    u zadnje vrijeme stalno mi izlaze price s poroda i slikice na fejsu i svaki put se raspekmezim i pocnjem tulit kad to vidim.. jedva cekam opet to proc, jedva cekam..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar wannababysomuch

    wannababysomuch

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Moja m dosla uz ogromne ogavne bolove. Mislim da cu morat dr pitat zasto tako. I to ovisi. Nije svaki mj tako. Ovisi jedan mj obilna i bolna. Jedan mj da ni neznam da ju imam… a kolegica mi ima termin za 2 dana i ludi. Veli da vise ne moze izdrzat. Hah ah te trudnicke muke.. da su meni bar 😁

    The desire to have a child never goes away. It grows,makes us to fight for our Precious gift from heaven.
    14.06.2015. M

  • JovanaP

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    @Marexy  Ja sam imala probleme sa.policistricnim jajnikom ali s tim da su meni prepisali lekove za insulinsku rezistenciju,poviseno mi 220 jedinica ili kako se vec.kaze,ja pokusavam ostati trudna već 3.meseca i ništa.. Svakako ne gubim nadu a nemoj ni ti (ako zboj jajnika ne mozes ostat trudna) ,tj. Ako nisam pogrešno protumačila.. Zbog čega imaš ti probleme sa policistričnim jajnikom? Pozdrav svim curama 😊

  • Marexy

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Nasljedila sam policistične jajnike… i sestra i ja :/ nema neki baš poseban razlog. I hormoni štitnjače su ok i šećer… radila sam briseve i sve je ok.
    sad nemam pojma što dalje… imam još 3 terapije duphastona (ovu i još 2) i nakon toga idem kod ginića. rekao je da probam sa duphastonom jer on zna izazvati ovulacije, a ako ne bude ništa do tada da će mi onda dati neke tablete za izazivanje ovulacije… Je li imao tko iskustva s tim tabletama?
    Jovana Joka kako pratiš ovulacije?

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Marexy

    Hvala ti mina04.

    Je li ti pomogao barem sa regulacijom ciklusa?

    Je je, 25dc prestanem piti i 28 dc je uvijek dosla

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    mamica1985

    mina04

    Mene nocas probudili jaki grcevi trbuhu..bojim se da cu danas dobiti. Sve me strah ici na wc. Nekako sam i znala da nismo uspjeli ovaj mj al sam u subotu dobila jedan “poticaj” da bi ipak moglo biti. Nocas su mi samo suze krenule. A sta mogu, danas cu si malo dati oduska, a onda borimo se dalje 😊

    draga, ne mora biti da dolazi M, ja sam imala strašnu bol u noći, to presijecanje me probudilo, na kraju dr kaže da je to bio grč implantacije najvjerojatnije. držim fige da je tvoj plusić ovaj mjesec :)


    Ovaj mj ipak je..i ja sam se nekako nadala pa mozda nije al taman kad sam se pocela spremati na posao pocela sam krvariti 😢😢😢😢 Sad jedva stojim na poslu nadam se da ce uskoro tableta poceti djelovati 😥

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Marexy

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Mina04, e tako i meni. Pijem od 15 dana pa 10 dana.
    Zao mi je Mina… drzim fige da je ovaj mjesec vaš! 

  • JovanaP

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Marexy - Meni su mens. Bile jako neredovne,godisnje trebam imati 12 puta,ja sam imala 10puta ili manje od toga.. Ali sada se sve stabilizovalo od tableta.. Znas kako draga,plodne dane pratim pomoću BabyMaybi aparata,u nasim apotekama je oko 2500 hiljade.. I kada mi se pojave paprasti listici,znaci da su plodni.. Kada sam videla da dobijam mens. Ostavila sam to po strani i resila da probamo svakog drugog dana da imamo odnose kako je i ginekolog rekao..  Sada 24.Novembra trebam dobiti.. Ali svakako nadam se da neću jer imam neke simptome koje ukazuju na trudnoću ali ne bih da se radujem.. A hormone jesi li radila? Jesu li ti oni okej sve?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.