Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    samobroj

    Drage cure, sve ovdje vjerojatno jako želite bebu baš kao i ja. Al osjećam se grozno.Znam da sigurno nisam jedina.
    Nakon sad već 2 godine pokušavanja i 2 spontana u ranoj trudnoći, otkrili u čemu je možda problem i sad čekamo mjesec da nam pokušaji, brojanje plodnih dana itd. upali. naravno uz sve to dođe onaj 28. dan ciklusa i menstruacija s njiem i opet razočaranje i tuga neka. Vjerujem da tako i vi se nadate svaki mjesec. Međutim mene toliko teško pada kad vidim trudnice, žene s malim bebama, ja odmah padnem u depresiju. Najrađe bi se doma zatvorila i nikud ne išla. Nikome u obitelji i prijateljima nismo rekli našu situaciju i užasno me nervira i rastuži svaki njihov komentar pa kad će beba??? što čekate?? kao ono mi smo sebični i nećemo… a nemam snage svima objašnjavati i svačije sažaljenje trpiti. Da li se i vama kada dogodi da jednostavno izbjegavate otići na kavu sa prijateljicama jer od njih 5 - 2 su trudne, 2 imaju bebe, a jedna ima već njih troje… ili ne želite otići na obiteljska okupljanja jer vam sestrična čeka djete, a svi vas pitaju aaaa kad ćete vi??? vrijeme vam je… ponekad se pitam jesam li ja normalna uopće više od svega toga, jer toliko me to izbaci iz takta i rastuži da ne znam kako se nositi s time?! Imate neki savjet kako si pomoći… ako je neka bila u sličnoj situaciji.???


    Mislim da smo sve u slicnoj situaciji, bar ja jesam. 
    Nama je isto sad vec 2 godine s tim da smo prvu trudnocu izgubili. Ne znam kako da te utjesim, ne znam ni sebe..al znam da cs doci i nasa mrvica samo malo strpljenja (kojeg nemam!!! 😆) 

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar Mala_mu

    Mala_mu

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Evo djevojke nakon 9 dana kašnjenja vještice, 9 dana praktički razmišljanja o pelenama, bočicama iako nisam ni htjela o tome razmišljati dok ginekolog ne potvrdi da je sve u redu valjda je podsvijest sama od sebe radila neznam… i dobijem danas menstruaciju… bas sam zbedirana, kažem iako nisam htjela ipak sam se nadala…. a sad u nove pobjede… 🙁😞

    🍀 34 godine
    🍀 5 spontana

    [tickerfactory.com]

    malamumu6gmail.com

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Cure znane i neznane pozz 😁Evo da se javim ja sam u 35tt,jos 4tjedna i dolazi nam mala Lara pod bor 😍Dobila sam samo 500gr od pocetka trudnoce..beba je u 33tt bila teska oko 2300gr i sve je u redu hvala Bogu.😍Mono,ti si vec u 20tt hvala Bogu,nek sve prodje u redu.
    Barbara,ti si napokon trudnaaaaaa…čestitam od srca…zelim ti trudnocu kao moju bez ijednog problema.Ostalima zelim + cim prije 😘😘😘😘

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mala_mu

    Evo djevojke nakon 9 dana kašnjenja vještice, 9 dana praktički razmišljanja o pelenama, bočicama iako nisam ni htjela o tome razmišljati dok ginekolog ne potvrdi da je sve u redu valjda je podsvijest sama od sebe radila neznam… i dobijem danas menstruaciju… bas sam zbedirana, kažem iako nisam htjela ipak sam se nadala…. a sad u nove pobjede… 🙁😞


    Ti je ikad prije toliko kasnila M? Je si li napravila test na trudnoću?

  • Avatar Mala_mu

    Mala_mu

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Nikad toliko… možda dan/dva i to je to… testovI su bili negativni… neznam ni sama sta se desilo… naručena sam kod ginekologa pa cemo vidjeti sta ce mi reci…

    🍀 34 godine
    🍀 5 spontana

    [tickerfactory.com]

    malamumu6gmail.com

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    suza4

    Cure znane i neznane pozz 😁Evo da se javim ja sam u 35tt,jos 4tjedna i dolazi nam mala Lara pod bor 😍Dobila sam samo 500gr od pocetka trudnoce..beba je u 33tt bila teska oko 2300gr i sve je u redu hvala Bogu.😍Mono,ti si vec u 20tt hvala Bogu,nek sve prodje u redu.
    Barbara,ti si napokon trudnaaaaaa…čestitam od srca…zelim ti trudnocu kao moju bez ijednog problema.Ostalima zelim + cim prije 😘😘😘😘

    Eeeej Suzo! Brzo si ti dogurala skoro do kraja! Ni pola kile! Ajme koja si ti carica!  Ma samo neka ste obje dobro! Hvala i neka ti onda porod prodje isto kao i trudnoca! I naravno znas da nam se moras javiti kad pokloncic stigne 

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Cure kakva treba da bude LH trakica 7 dana od ovulacije.Da li se uopste treba i dalje da vidi blijeda testna linija ? 

  • samobroj

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Mala Mu joj žao mi je da si ipak dobila na kraju. Poznata mi ta količina tuge i razočaranja. I ja se tješim da će uskoro biti ne samo + nego i uredna trudnoća, al baš to strpljenja što Mina spominje ko da više nemam. Sretno ovaj mjesec cure. 
    Mono da tipkale smo na temi spontani, prvo čestitam ti na trudnoći i želim puno sreće i smjeha sa bebijem. Čitam forum cijelo vrijeme, al nekako mi teško pisat jer osjećam da sam prepuna depresije pa ne želim tu vući negativnu energiju. Problem kod mene je trombofilija, jer svi ostali nalazi za sad su bili u redu osim toga. Po preporuci dr.pijem već andol 100, a onda će nakon + poslat me da vide što dalje od lijekova. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Curke sutra (ne)ocekujem mengu, nakon petka i osjecaja i boli kao da cu je dobiti jucer i danas nista osim sta su me leda bolila i osjetim probadanje na jednoj strani maternice tocnije na livoj, bas sam se pristrasila ako sam mozda trudna da nesto nije ok jer mi zadnja trudnoca zavrsila kiretazom. Vasa Iskustva? 😥😐

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Suza,
    Wauuu, pa evo te skoro u terminu ! Sretno na porodu i neka bude sto brze i bezbolnije !!❤❤❤
    Ja sam tek u 20 tt, jos je dugih 20 tt predamnom…
    Amina,
    Lh je meni uvijek vidljiva…neovisno koji dc…uvijek se pojavi druga crta…lh je poz.samo kada je testna crta iste boje ili tamnija od kontrolne.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.