Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Bas pitam jer se i kod mene vidi se blijeda testna linija.  

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Amina123

    Bas pitam jer se i kod mene vidi se blijeda testna linija.


    I meni ti se uvijek vidi onako jako slaba testna..

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    mina04

    Amina123

    Bas pitam jer se i kod mene vidi se blijeda testna linija.

    I meni ti se uvijek vidi onako jako slaba testna..


    Mina, kako si? Jel ima naznaka M?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    cure, ja nikako da stignem an forum. mala mi je pokupila neku virozu za vikend..
    nisam jos narucila trakice, danas cu to rjesit..
    mina sta se dogadja kod tebe?
    nestrpljiva mozda vam je uspjelo  drzim fige!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Cure za vikend trebam da do dobijem, a voljela bih da ne dodje.
    Normalno moram raditi za vikend nocne i jos ponedjeljak.
    Sta vi mislite ako nam je uspjelo da li mi nocna smjena moze stetiti ?

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Jane_Doe

    cure, ja nikako da stignem an forum. mala mi je pokupila neku virozu za vikend..
    nisam jos narucila trakice, danas cu to rjesit..
    minasta se dogadja kod tebe?
    nestrpljiva mozda vam je uspjelodrzim fige!


    Pa evi dns mi je dan kad treban dobit 27. Dan ciklusa i isla napravit test od nestrpljenja. Onaj sa e ebaya i naravno negativan🙏 al i znala sam da je rano jos ako i jesam, ali eto ha nemam mira. Iako nikakvih dns apsolutno simptoma nemam ni za jedno ni za drugo.

  • Deleted user

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    mamica1985

    mina04

    Amina123

    Bas pitam jer se i kod mene vidi se blijeda testna linija.

    I meni ti se uvijek vidi onako jako slaba testna..

    Mina, kako si? Jel ima naznaka M?


    Kod mene su jucer neki slabi grcici u desnom donjem predjelu uhvatili. A za vikend trebam dobiti valjda ima jos vremena do pojave simptoma. Grudi nista.A prislu trudnocu nisam mogla lezati koliko su me boljele.

    Ili si htjela minuu pitati 

  • Marexy

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Drage vi, nova sam ovdje…ali vas već neko vrijeme pratim i napokon se odlučila pridružit vam se… :)

    Mi se trudimo od sredine 1. mjeseca. Imam policistične jajnike i M svakih nekoliko mjeseci. U 4. mjesecu sam počela sa Duphastonom i prestala u 7. mjesecu. U 5. mjesecu sam probala sa Clearblue Digital testom ovulacije, 17. dan ujutro je pokazao smajlić, mi smo radili na bebi taj dan i sutra dan, ali ništa, M je došla. U 7. mj. mi je M došla sama od sebe, ali u 8. nije, pa sam sada opet na Duphastonu. Ovaj mjesec smo ponovno krenuli sa Clearblue Digital testom. Danas je 16. dan i jos uvijek nema smajlića, i ako test pokazuje 2 linije od 9. dana ciklusa (tada sam ga i počela koristiti). Prati nas problem poslovnih puteva… i to skoro svaki tjedan po 2 dana… :/
    Moje pitanje je ima li tko iskustva sa Duphastonom? I ima li tko iskustva sa Clearblue Digital testom?
    Hvala vam… svaka info dobro je došla :)

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Mene nocas probudili jaki grcevi trbuhu..bojim se da cu danas dobiti. Sve me strah ici na wc. Nekako sam i znala da nismo uspjeli ovaj mj al sam u subotu dobila jedan “poticaj” da bi ipak moglo biti. Nocas su mi samo suze krenule. A sta mogu, danas cu si malo dati oduska, a onda borimo se dalje 😊

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Marexy

    Drage vi, nova sam ovdje…ali vas već neko vrijeme pratim i napokon se odlučila pridružit vam se… :)

    Mi se trudimo od sredine 1. mjeseca. Imam policistične jajnike i M svakih nekoliko mjeseci. U 4. mjesecu sam počela sa Duphastonom i prestala u 7. mjesecu. U 5. mjesecu sam probala sa Clearblue Digital testom ovulacije, 17. dan ujutro je pokazao smajlić, mi smo radili na bebi taj dan i sutra dan, ali ništa, M je došla. U 7. mj. mi je M došla sama od sebe, ali u 8. nije, pa sam sada opet na Duphastonu. Ovaj mjesec smo ponovno krenuli sa Clearblue Digital testom. Danas je 16. dan i jos uvijek nema smajlića, i ako test pokazuje 2 linije od 9. dana ciklusa (tada sam ga i počela koristiti). Prati nas problem poslovnih puteva… i to skoro svaki tjedan po 2 dana… :/
    Moje pitanje je ima li tko iskustva sa Duphastonom? I ima li tko iskustva sa Clearblue Digital testom?
    Hvala vam… svaka info dobro je došla :)


    Ja sam ga pila zbog neredovitih ciklusa pol godine nazalost kod mene nije urodilo plodom, al puno je cura pisalo da su uz njega ostale trudne..

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.