Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    treba plusica da nas razvesele…

    ja sam sad dosla iz rodilista…obiljezavali smo dan palicica i isli posjetit mame i bebace…
    joj ja nisam mogla ostat skulirana…raspekmezila sam se skroz kad sam vidjela te buhtlice  i ja bi jednu

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    blossom

    treba plusica da nas razvesele…

    ja sam sad dosla iz rodilista…obiljezavali smo dan palicica i isli posjetit mame i bebace…
    joj ja nisam mogla ostat skulirana…raspekmezila sam se skroz kad sam vidjela te buhtlicei ja bi jednu


    * palčića

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ajme cure hvala Vam od srca
    Idem odmah poslije posla po testić i ujutro javim 
    Nek je volja božja 

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    blossom

    blossom

    treba plusica da nas razvesele…

    ja sam sad dosla iz rodilista…obiljezavali smo dan palicica i isli posjetit mame i bebace…
    joj ja nisam mogla ostat skulirana…raspekmezila sam se skroz kad sam vidjela te buhtlicei ja bi jednu

    * palčića


    Vjerujem ti tako su medeni i mali i saltki uh preslatkooo nešto 
    Inače već imam curicu od 5 god,koja bi jako volila bracu ili seku 

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Cure hvaaaaala vam. Jos ne vjerujem. 😂 U petak idem na pregled pa cu se onda pridruziti ljetnim bebama :) 
    Barbara, daaaaa, napokon! Samo nek sve bude ok 😊
    Baby123, super za posao i sad se baci na ovaj drugi. 
    Trudilice, navijam da sto prije ugledate svoje plusice. Sreeetno 😘😘😘😘😘

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • samobroj

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Drage cure, sve ovdje vjerojatno jako želite bebu baš kao i ja. Al osjećam se grozno.Znam da sigurno nisam jedina. 
    Nakon sad već 2 godine pokušavanja i 2 spontana u ranoj trudnoći, otkrili u čemu je možda problem i sad čekamo mjesec da nam pokušaji, brojanje plodnih dana itd. upali. naravno uz sve to dođe onaj 28. dan ciklusa i menstruacija s njiem i opet razočaranje i tuga neka. Vjerujem da tako i vi se nadate svaki mjesec. Međutim mene toliko teško pada kad vidim trudnice, žene s malim bebama, ja odmah padnem u depresiju. Najrađe bi se doma zatvorila i nikud ne išla. Nikome u obitelji i prijateljima nismo rekli našu situaciju i užasno me nervira i rastuži svaki njihov komentar pa kad će beba??? što čekate?? kao ono mi smo sebični i nećemo… a nemam snage svima objašnjavati i svačije sažaljenje trpiti. Da li se i vama kada dogodi da jednostavno izbjegavate otići na kavu sa prijateljicama jer od njih 5 - 2 su trudne, 2 imaju bebe, a jedna ima već njih troje… ili ne želite otići na obiteljska okupljanja jer vam sestrična čeka djete, a svi vas pitaju aaaa kad ćete vi??? vrijeme vam je… ponekad se pitam jesam li ja normalna uopće više od svega toga, jer toliko me to izbaci iz takta i rastuži da ne znam kako se nositi s time?! Imate neki savjet kako si pomoći… ako je neka bila u sličnoj situaciji.???

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Baby123, 
    oo pa vratila si see?? Hvala i zelim da sto prije upali kod tebe !!
    Darliv,
    nemojte imati odnose nikako za vrijeme terapije…super da si otkrila tj.da si radila briseve prije T. Cesto ona u T se zacahuri i ne moze se izlijeciti, ali najcesce je jako niski titar. pa ti je to ok.
    Jane,
    ja sam imala od 25 ml / U, bolje onda uzmi ove od 30 ml / U…..jer od 20 i meni su bile stalno poz.
    Samobroj,
    tipkale smo na nekoj dugoj temi mislim…koji je uzrok spontanih bio?? Napisala si da si otkrila…?

    Ostale cure koje su iscekivanju, puuuno srece vam zelim !!!!

    [lilypie.com]

  • Lolypop

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Darliv ja sam nedavno otkrila ureaplazmu i dobili smo azitromicin…i rečeno je da mozemo normalno imati odnose i za mj dana kontrola…

  • Lolypop

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Al evo mono kaze bez odnosa ..neznam…sad sam malo zbunjena…:/

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Lolypop

    Al evo mono kaze bez odnosa ..neznam…sad sam malo zbunjena…:/


    ja sam ju imala u 2 navrata…
    i doktorica mi je rekla “bez odnosa…ali ako se ne mozete suzdrzat koristite zastitu” 

    ne znam mozda ako oba partnera piju terapiju, gledaju na to da ste kao “zasticeni”

    ali recimo u mom slucaju mm nakon terapije bris je bio ok, a moj nije morala sam jos jednu turu…
    tako da mozda bolje koristiti zastitu ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.