Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Minna

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Anahi.


    Dal ima netko iskustva sa clearblue ovulacijskim testovima?

    Ja. Meni su bili odlicni. Koristila sam ih dva mjeseca. Iz jednog, pa drugog jajnika da vidim kakvo je stanje ovako od oka:)
    I pokazao se smjeskic, a i kad izvadis traku vidis jacinu crtica….
    Nije mi se dalo patit, jel je..nije…
    Smijeskis il nr, jednostavno:)
    Mada prestala sam ih kupovati jer je skupo, a i znam koji je tjedan plodan. U tom tjednu smo samo pojacali odnose…i to je to
    Ne da mi se piskit na stapice:)


  • Minna

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Jao…ispisala odgovor . Kad ono….
    Nema ga…
    Ja sam ih koristila..ok su…
    Super..jednostavvni…
    A sada znam kad mi je plodni tjedan..samo pojacamo odnose taj tjedan…i to je to
    P.s. dobila sam mengu nakon 22. Dana!
    Ne znam jel mi se place. Il bih sve oko sebe polupala…

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Nije me dugo bilo, cestitke svim novim trudnicama a one koje nisu da sto prije postanu.

    Mono, vidim ti i dalje imas borbu, nadam se da ce uskoro i kod tebe se poslozit sve i da ces uskoro drzari svoj mali smotuljak.

    Tala ima li novosti? Kako nam je Cvita? 

    Lp svima

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Poz cure…evo da vam se javim malo :-)

    Kako ste? Ima li novih plusica?
    Mono??:-) 

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipi. Samo da se malo javim. Ja sam u ne iscekivanju mjesecnice,trebala bih dobiti za nekih 5 dana. Ciklusi su mi 33-34 dana. Uglavnom i ovaj mjesec smo bili vrijedni i trudili se plodnih dana,i uz pomoc lh trakica,koja je bila pozitivna 19tog dana ciklusa. Uglavnom,danima prije,taj dan i nismo uspjeli dan iza,jer je muz morao na sluzbeni put. Vidit cemo hoce li biti sta novoga za javiti. Od simptoma jedino sto me vec dva dana kao zateze i probada lagano pri dnu trbuha,te sam jucer imala i povisenu temp oko 37.3℃ cijeli dan,i danas oko 37℃. Time da nisam bolesna niti prehladjena,samo jako umorna,ali to bih mogla pripisati poslu,ovih dana ludnica. 😘

  • ljube004

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Cure ništa mi nije jasno.. trebala sam dobiti u nedjelju. Još nisam.. nemam simptoma nekih.. radila test u ponedjeljak i ništa. radila propuhivanje 3.05. bio 13 dc. Dali je moguće da sam trudna a ako nisam zašto ne dolazi krava 

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Meni 5 dana kasni,cekam bar do subote da uradim test,ako do tad vjestica ne dodje.nemam simptoma nikakvih osim nabujalih grudi,al ne bole puno.Curke zbunjena sam hehe :-) .Pozdrav

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Ma zurim na posao pa ne mogu opsirno napisati ! Ugl.idem na IVF, od iduceg ciklusa.
    Jos moram za tjedan dana na uzv i ako endo bude ok dobivam lijekove i krecem od iduceg ciklusaaa !!!
    Jeejjjjjj !
    A dokt.je predlozila IVF posto taj lijevi jajovod nije u funkciji, tj.on je vjerovazno prohodan ali je sljepljen ulazak iz usca jajovoda u, maternicu.

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Mono držim fige da sve bude u redu. Ti si uz sve nas cijelo vrijeme i od srca se nadam da ces se sto prije pridruziti nekim drugim temama 😉
    Mimica9113 napravi testić. Ako su ti inaće redovne trebalo bi pokazati a ako ne pokaže onda pričekaj par dana pa ponovi. 
    Ja sam konačno detektirala ovulaciju s trakicama ovaj ciklus pa cemo vidjeti za dva tjedna hoce li biti sta. Suprug kaze to je to a ja se ipak ne zelim razocarati. Kako bude bude…

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Mono palo mi je na pamet. Kako sam pod duphastonima od 14 dc i danas mi je zadnja tableta a ovulacija je bila prije 2 dana i inace prokvarim 3 dana nakon zadnje tablete sta ako sam daj Boze trudna? Sad me malo to brine da se ne bi sprjecila implantacija zbog terapije :(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.