Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Stelle123Pozdrav!
    I ja se tek pridružujem. Uskoro ću 35 godina i imam jedno od 6 godina. Nisam drugo planirala prije, jer sam mislila da i nisam za drugo. Ali sad kako vrijeme prolazi mislim da mi to fali. Čitam, pa razmišljam, pa čitam i sve ukazuje na to da nije baš pametno planirati u ovim godinama, ali eto onda ipak ne znam, neobjašnjivo. Imam osjećaj da imam neku obvezu pokušati pa ako ne uspijemo hB. U svakom slučaju moram na kontrolni papa kroz mjesec ipo dana jer sam bila skupila neku upalu pa tek tada mogu krenuti. Nadam se da se neću predomisliti

    Pozdrav Stelle,
    Drago mi je da se povecava broj zena koje bi htjele bebaca. Mislim da ti godine ne bi trebale biti prepreka ako pazis na sebe i trudis se zivjeti zdravo. Imas moju podrsku, saljem ti pozitivnu energiju.
    Zanimljivo je kako smo se javile gotovo istovremeno, tko zna - mozda se i upoznamo jednog dana sa smotuljcima u narucju. Kako god, nek nam je sa srecom. :)

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Cure evo me nakon 10ak dana. Sta ima nova kod vas? Ja svoju vjesticu ne ocekujem iduci tjedan 😀😀😀

    [lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • baby123

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    M.lady

    Cure evo me nakon 10ak dana. Sta ima nova kod vas? Ja svoju vjesticu ne ocekujem iduci tjedan 😀😀😀


    nadam se da neće ni doći..držim fige!!!!!!
    Teddy bear kad tebi ne treba doći?!?!?!!nadam se da bar od vas vidimo plusiće ovaj mjesec!!!!!!!!!ja evo pokrivam sve dane pa kud puklo da puklo…ja imam šta uprit do 17.04 uffffffffffff!!!!!!!!!

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    baby123

    M.lady

    Cure evo me nakon 10ak dana. Sta ima nova kod vas? Ja svoju vjesticu ne ocekujem iduci tjedan 😀😀😀

    nadam se da neće ni doći..držim fige!!!!!!
    Teddy bear kad tebi ne treba doći?!?!?!!nadam se da bar od vas vidimo plusiće ovaj mjesec!!!!!!!!!ja evo pokrivam sve dane pa kud puklo da puklo…ja imam šta uprit do 17.04 uffffffffffff!!!!!!!!!

    Drzimo fige da ne dodje vjestica!  Ja sam vam pomalo uznemirena jer sam trebala dobiti za dva dana ali vec od prekjuce mi se pojavio smedjkasti iscjedak koji je od jutrost potamnio, i imala sam jake bolove i bila uvjerena da cu dobiti te sam morala popiti Ketonal, ali sad me brine sto jos nije krenulo.  I odmah sam se pocela baviti mislju da nisam trebala popiti tabletu,  i sad sam bas nikakva… Je li se vama, ikad, desilo nesto slicno?

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    baby123

    M.lady

    Cure evo me nakon 10ak dana. Sta ima nova kod vas? Ja svoju vjesticu ne ocekujem iduci tjedan 😀😀😀

    nadam se da neće ni doći..držim fige!!!!!!
    Teddy bear kad tebi ne treba doći?!?!?!!nadam se da bar od vas vidimo plusiće ovaj mjesec!!!!!!!!!ja evo pokrivam sve dane pa kud puklo da puklo…ja imam šta uprit do 17.04 uffffffffffff!!!!!!!!!


    Samo upri, brzo ce i taj 17 , nadam se s plusicem. Drzim.i ja tebi fige 😍😍

    [lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Sarajka

    baby123

    M.lady

    Cure evo me nakon 10ak dana. Sta ima nova kod vas? Ja svoju vjesticu ne ocekujem iduci tjedan 😀😀😀

    nadam se da neće ni doći..držim fige!!!!!!
    Teddy bear kad tebi ne treba doći?!?!?!!nadam se da bar od vas vidimo plusiće ovaj mjesec!!!!!!!!!ja evo pokrivam sve dane pa kud puklo da puklo…ja imam šta uprit do 17.04 uffffffffffff!!!!!!!!!
    Drzimo fige da ne dodje vjestica!Ja sam vam pomalo uznemirena jer sam trebala dobiti za dva dana ali vec od prekjuce mi se pojavio smedjkasti iscjedak koji je od jutrost potamnio, i imala sam jake bolove i bila uvjerena da cu dobiti te sam morala popiti Ketonal, ali sad me brine sto jos nije krenulo.I odmah sam se pocela baviti mislju da nisam trebala popiti tabletu, i sad sam bas nikakva…Je li se vama, ikad, desilo nesto slicno?


    Nemoj se zamarati s tabletom nece nista biti od jedne. Drzim fige da ne dode 😘

    [lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    M.lady

    Sarajka

    baby123

    M.lady

    Cure evo me nakon 10ak dana. Sta ima nova kod vas? Ja svoju vjesticu ne ocekujem iduci tjedan 😀😀😀

    nadam se da neće ni doći..držim fige!!!!!!
    Teddy bear kad tebi ne treba doći?!?!?!!nadam se da bar od vas vidimo plusiće ovaj mjesec!!!!!!!!!ja evo pokrivam sve dane pa kud puklo da puklo…ja imam šta uprit do 17.04 uffffffffffff!!!!!!!!!
    Drzimo fige da ne dodje vjestica!Ja sam vam pomalo uznemirena jer sam trebala dobiti za dva dana ali vec od prekjuce mi se pojavio smedjkasti iscjedak koji je od jutrost potamnio, i imala sam jake bolove i bila uvjerena da cu dobiti te sam morala popiti Ketonal, ali sad me brine sto jos nije krenulo.I odmah sam se pocela baviti mislju da nisam trebala popiti tabletu, i sad sam bas nikakva…Je li se vama, ikad, desilo nesto slicno?

    Nemoj se zamarati s tabletom nece nista biti od jedne. Drzim fige da ne dode 😘

    Joj hvala ti M.lady,  lakse mi je kad to cujem! Odmah mi je hiljadu pitanja bilo u glavi, i strahova… Tako bih zeljela da je ovo smedjkasto bude zbog trudnoce a opet plasim se zbog tablete… Uh, kako je tesko ovo iscekivanje! 

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Sarajka

    M.lady

    Sarajka

    baby123

    M.lady

    Cure evo me nakon 10ak dana. Sta ima nova kod vas? Ja svoju vjesticu ne ocekujem iduci tjedan 😀😀😀

    nadam se da neće ni doći..držim fige!!!!!!
    Teddy bear kad tebi ne treba doći?!?!?!!nadam se da bar od vas vidimo plusiće ovaj mjesec!!!!!!!!!ja evo pokrivam sve dane pa kud puklo da puklo…ja imam šta uprit do 17.04 uffffffffffff!!!!!!!!!
    Drzimo fige da ne dodje vjestica!Ja sam vam pomalo uznemirena jer sam trebala dobiti za dva dana ali vec od prekjuce mi se pojavio smedjkasti iscjedak koji je od jutrost potamnio, i imala sam jake bolove i bila uvjerena da cu dobiti te sam morala popiti Ketonal, ali sad me brine sto jos nije krenulo.I odmah sam se pocela baviti mislju da nisam trebala popiti tabletu, i sad sam bas nikakva…Je li se vama, ikad, desilo nesto slicno?

    Nemoj se zamarati s tabletom nece nista biti od jedne. Drzim fige da ne dode 😘
    Joj hvala ti M.lady, lakse mi je kad to cujem!Odmah mi je hiljadu pitanja bilo u glavi, i strahova… Tako bih zeljela da je ovo smedjkasto bude zbog trudnoce a opet plasim se zbog tablete… Uh, kako je tesko ovo iscekivanje!


    Mi cemo se nadati da je taj iscjedak zbog trudnoce. Nema nerviranja sve ce biti dobro.. iscekujemo tvoj plusic 😀😀

    [lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    mono1111Teddy, Cookie, pozdrav saljem !!!!!!

    Bebj,
    Ma nema nista kod mene, jos M nisam dobila. Bila sam u petak u Petrovoj opet ;/ ,i dalje mi je endo samo 6 mm sto je tanko, ali je izgled endometrija trolinijski, dokt.zeli da mi se on popravi i zadeblja posteno i zato i dalje pijem Estrofem. Za dva tjedna opet idem na uzv, ako u slucaju prokrvarim odmah moram doci na uzv.
    Ugl.tapkam na mjestu !
    Valjda ce se uskoro nesto promijeniti. Kako si ti?? Ima kakvih novosti?

    Mgirl,
    Sutra ides na uzv?? Sretnoo ! Javi sto je dokt.rekla !!!!

    Ostale cure, kako steee??

    Sunny,
    Dobrodosla !
    Zelim svu srecu s planiranjem T. Ja sam od tih prirodnih stvari koristila vrkutu - pila od zavrsetka M pa cijeli ciklus, marulju do zavrsetka M do O, nikako poslije O, macu prah jednu zlicicu pomijesanu u vodi jer osobe s bolestima stitnjace ne bi smjele uzimate pa sam ju uzimala u najmanjoj dozi.
    E sad, da li je meni to pomoglo ne znam, nisam imala do sada problema sa zacecem, ali imala sam vec 3 spontana pa mi ove stvari nisu pomogle.
    Trebas uzimati folnu kiselinu vec odmah sada, ja ne pijem kofein, ni alkohol, ne pusim pa to svakako sve u kombinaciji moze samo pomoci zacecu i svemu.
    Ali vjerujem ako se sve dobro poslozi, ako se plod dobro zakaci i ako je zdrav i ako je sve u redu s njim genetski onda mislim da je to to !
    Sretno u svakom slucaju !

    Stelle,
    Sretnoo u planiranju ! Puno cura / zena se u danasnje vrijeme odluci u “ kasnijim godinama ” - makar mislim da to nisu kasnije godine, dns se ta granica pomakla zato sam stavila pod navodnicima ;) i sve bude ok !

    Draga mono1111,
    Hvala ti sto si podijelila svoja iskustva. Sto se tice navedenih cajeva, piju se samo u slucaju redovne menstruacije. Medjutim, trenutno mi se dogadja neko kvazi krvarenje 11 dana prije nego sto bi menstruacija “trebala doci”. Ima li koje rjesenje za to - koliki je uspjeh s cajem majcine dusice? Prvo bih htjela postici ravnotezu u organizmu da bih pocela marulju i vrkutu koristiti.
    Drzim ti palceve za endometrij i sve ostalo sto s tim ide. Samo strpljenja treba…

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Sarajka,
    Meni je tako bilo u zadnjoj T, doduse, radila sam bila glupe neke druge testove s ebaya koji mi uopce nisu pokazali,.dok nisam kupila.posteni u ljekarni koji mi je pokazao drugu crticu.
    Predlazem da napravis test. I ako jesi T, nista ne moze bit od jednog Ketonala. Ja sam u prvoj T popila sigurno dva a da nisam ni znala da sam T. Ni jedan dokt.nije ni trepnuo na taj Ketonal, tako da od jedne tablete ne moze nista biti, ali mozda dok sigurno ne iskljucis T nemoj piti Ketonale.

    Sunny,
    Mozda je ovulacijsko krvarenje. Meni je prije puno godina tako znalo biti rijetko. 
    Znam da bi vrkuta trebala regulirati hormone u tijelu, pa mozda da s M pocnes s vrkutom 
    Za majcinu dusicu ne znam, ali mislim da sam negdje procitala da se ne smije uzimati u T, pa sve te “ nepoznate ” cajeve mozda ne bi trebala uzimati nakon O, tj.bar ja ne bi.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.