Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Gagaaa17

    Ne znam dal da se radujem još uvek, i prošli mesec mi je pokazalo isto ovako i posle par dana sam dobila😔


    Vjerojatno je bila biokemijska trudnoca..
    Zato je najsigurnije raditi test nakon kasnjenja menstruacije...Sretno i da ovaj put sve ok prođe☺❤.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Gagaaa17

    Ne znam dal da se radujem još uvek, i prošli mesec mi je pokazalo isto ovako i posle par dana sam dobila😔

    Pričekaj da ti kasni koji dan pa ponovo napravi test,to je najsigurnije...ili kad ti bude kasnila uzmeš uputnicu za vađenje bete. Držim 🤞🤞 da ovaj mjesec je🤰

  • Gagaaa17

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala draga moje, baš sam nestrpljiva al sačekaću još par dana....
    Javljam se sa informacijama pa kakve god da budu.😊

  • vv1994

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav 🤗 
    nova sam tu, i trebam malo podrškice i riječi ohrabrenja🙈
    Ciklusi su mi normalni i redoviti, i tokom svih plodnih dana imala sam nezaštićeni odnos. Odmah nakon jednog dana kašnjenja M napravila sam Clearblue i plusić je bio ali jako jako jako blijed. Dan nakom sam napravila i First sign i on je isto tako pokazao. Nakon dva dana sam napravila Clearblue digital i pokazao mi je plusić i 1-2 tjedna. Danas mi kasni 7 dana i bila sam kod ginekologa i on nije vidio ništa osim zadebljenja maternice (ali to može i biti znak da ću dobiti M, a grudi me bole već tjedan dana kao i kad trebam dobiti). Naručio me da dođem opet za 5 dana. Vrag mi nije dao mira pa sam napravila još jedan Clearblue digital i pokazao mi je isto kao i prošli put (plusić i 1-2).
    Vjerojatno je još prerano da se nešto vidi na uzv? Poluuuudit ću do utorka 🤣🙈 

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    vv1994

    Pozdrav 🤗
    nova sam tu, i trebam malo podrškice i riječi ohrabrenja🙈
    Ciklusi su mi normalni i redoviti, i tokom svih plodnih dana imala sam nezaštićeni odnos. Odmah nakon jednog dana kašnjenja M napravila sam Clearblue i plusić je bio ali jako jako jako blijed. Dan nakom sam napravila i First sign i on je isto tako pokazao. Nakon dva dana sam napravila Clearblue digital i pokazao mi je plusić i 1-2 tjedna. Danas mi kasni 7 dana i bila sam kod ginekologa i on nije vidio ništa osim zadebljenja maternice (ali to može i biti znak da ću dobiti M, a grudi me bole već tjedan dana kao i kad trebam dobiti). Naručio me da dođem opet za 5 dana. Vrag mi nije dao mira pa sam napravila još jedan Clearblue digital i pokazao mi je isto kao i prošli put (plusić i 1-2).
    Vjerojatno je još prerano da se nešto vidi na uzv? Poluuuudit ću do utorka 🤣🙈

    Mozda je prerano...kad ti je bila zadnja menstruacija?
    Cudno da te gin.nije slao vaditi betu...to je najtocniji pokazatelj jel stvarno trudnoca u pitanju....mozes ju uvijek i privatno izvaditi...

  • vv1994

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    vv1994

    Pozdrav 🤗
    nova sam tu, i trebam malo podrškice i riječi ohrabrenja🙈
    Ciklusi su mi normalni i redoviti, i tokom svih plodnih dana imala sam nezaštićeni odnos. Odmah nakon jednog dana kašnjenja M napravila sam Clearblue i plusić je bio ali jako jako jako blijed. Dan nakom sam napravila i First sign i on je isto tako pokazao. Nakon dva dana sam napravila Clearblue digital i pokazao mi je plusić i 1-2 tjedna. Danas mi kasni 7 dana i bila sam kod ginekologa i on nije vidio ništa osim zadebljenja maternice (ali to može i biti znak da ću dobiti M, a grudi me bole već tjedan dana kao i kad trebam dobiti). Naručio me da dođem opet za 5 dana. Vrag mi nije dao mira pa sam napravila još jedan Clearblue digital i pokazao mi je isto kao i prošli put (plusić i 1-2).
    Vjerojatno je još prerano da se nešto vidi na uzv? Poluuuudit ću do utorka 🤣🙈
    Mozda je prerano…kad ti je bila zadnja menstruacija?
    Cudno da te gin.nije slao vaditi betu…to je najtocniji pokazatelj jel stvarno trudnoca u pitanju….mozes ju uvijek i privatno izvaditi…

    Zadnja M je bila 12.04., a 11.05. sam trebala dobiti sljedeću, točna mi je uvijek u dan, skoro i u sat 🤣

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    vv1994

    Pozdrav 🤗
    nova sam tu, i trebam malo podrškice i riječi ohrabrenja🙈
    Ciklusi su mi normalni i redoviti, i tokom svih plodnih dana imala sam nezaštićeni odnos. Odmah nakon jednog dana kašnjenja M napravila sam Clearblue i plusić je bio ali jako jako jako blijed. Dan nakom sam napravila i First sign i on je isto tako pokazao. Nakon dva dana sam napravila Clearblue digital i pokazao mi je plusić i 1-2 tjedna. Danas mi kasni 7 dana i bila sam kod ginekologa i on nije vidio ništa osim zadebljenja maternice (ali to može i biti znak da ću dobiti M, a grudi me bole već tjedan dana kao i kad trebam dobiti). Naručio me da dođem opet za 5 dana. Vrag mi nije dao mira pa sam napravila još jedan Clearblue digital i pokazao mi je isto kao i prošli put (plusić i 1-2).
    Vjerojatno je još prerano da se nešto vidi na uzv? Poluuuudit ću do utorka 🤣🙈

    Prerano je skroz da se vidi draga,na pregled je najbolje ići tek sa cca 6-7tjedana kad se vidi sve,i plod i srčeko... vjerujem da će biti sve ok,samo strpljivo😘

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Ja ti savetujem da uradis betu i bices sigurna da je trudnoca(da pocnes sa folnom ako je nisi pila do sada)za 5 dana ce verovatno videti samo gest.mesak,plod tek u 7.tjednu.


    To get the code: Tap and

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    A ti si onda tek nekih 5tt...ovisno i kad je ovulacija bila i kakav ginic ima uzv...kod mene se sa 5+1 vidjela GV i ŽV...a sa 6+1 plod i ❤...
    Za 5 dana bi se svakako trebala vidjeti trudnoca...u međuvremenu za svoj mir izvadi svakako betu ...
    Sretno i zelim da ti da sve bude ok❤😊.

  • vv1994

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    A ti si onda tek nekih 5tt…ovisno i kad je ovulacija bila i kakav ginic ima uzv…kod mene se sa 5+1 vidjela GV i ŽV…a sa 6+1 plod i ❤…
    Za 5 dana bi se svakako trebala vidjeti trudnoca…u međuvremenu za svoj mir izvadi svakako betu …
    Sretno i zelim da ti da sve bude ok❤😊.

    izvadila sam betu, 29.8, to je prenisko, je li tako? :(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.