Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Ivana55

    Da na tu sam mislila gdje je prijelaz. Ta mi se prvi put na takvom testu pojavila i ostala kad je sve drugo izblijedilo pa mi nista nije jasno. Odlomila sam taj dio za upijanje urina al je crtica i dalje na papiru ostala.

    Na žalost to je samo prijelaz tanke folije i filter papira koji je upio urin.

  • Ivana55

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mozda bude onda vise srece ovaj mjesec. Samo me strah da nakon višegodišnjeg koristenja kontracepcijskih pilula sad bude problema sa zacecem. Prestala sam ih piti u 3mj ove godine a cula sam da je najlakše ostati trudna prvi mjesec nakon prestanka al izgleda da kod mene nije.

  • Dee52

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav,
    muz i ja smo odlucili da je vrijeme za bebu.
    zadnju menstruaciju sam imala 12.04., dakle za nekih 4,5 dana bi trebala ponovno dobiti.
    Kada najranije mogu očekivati rezultate tj. koliko treba proći dok ne kupim prvi test? :) 

  • inna7

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    pozdrav😁 ja sam radila clear blue test nakon sto mi kasnila jedan dan i odmah mi pokazao plus😁 makar pise da se moze i 4 dana prije.. Sretnoooo😍

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ja sam radila 6.dan kašnjenja i odmah se pojavio plus.moja frendica nedavno 3. dan kašnjenja napravila test i bio je negativan. no, menga joj nije dolazila pa je 8. dan kašnjenja ponovila test. i onda je bio pozitivan. 

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ja sam ovaj put radila test dan prije ocekivane M i odmah je pokazao plus. Clearblue je u pitanju. 

    Luka ❤

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Dee52 test urina bi trebalo da pokaze dan pre ocekivane m,a test krvi i ranije


    To get the code: Tap and

  • Gagaaa17

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Šta kažete vi drage moje😊, 4 dana pred mens.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Gagaaa17

    Šta kažete vi drage moje😊, 4 dana pred mens.

    Čestitam na trudnoći😀😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗

  • Gagaaa17

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ne znam dal da se radujem još uvek, i prošli mesec mi je pokazalo isto ovako i posle par dana sam dobila😔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.