Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    pozitivan test, čestitam 😘ne brini, testovi znaju biti lažno negativni. no, nisam čula još da su nekome bili lažno pozitivni. 

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    barbiemama

    pozitivan test, čestitam 😘ne brini, testovi znaju biti lažno negativni. no, nisam čula još da su nekome bili lažno pozitivni.

    Hvala lutko.znam da mogu biti lazno pozitivni jer su mojoj priji tako pokazali testovi plus a ona uopce nije bila trudna

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Ena31

    Nova sreća,ja vidim drugu crtu😁😘vjerujem da je
    Uh nemogu vjerovat cjela se tresem i gledam i nevjerujem da je druga tu 11 dan transvera mi je 2 dan su vracene 2 četverostanicne .😂😂😂😂😂😗😗😗😗😗uh samo da nije lazno pozitivan

    Čestitam od srca,puno sreće i lijepu trudnoću ti želim😍😍😘😘😘🤗🤗🤗

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    barbiemama

    pozitivan test, čestitam 😘ne brini, testovi znaju biti lažno negativni. no, nisam čula još da su nekome bili lažno pozitivni.
    Hvala lutko.znam da mogu biti lazno pozitivni jer su mojoj priji tako pokazali testovi plus a ona uopce nije bila trudna

    možda je imala biokemijsku trudnoću. navodno preko 50% trudnoća završi tako i prije nego saznamo da smo trudne. u tom slučaju test pokaže plus, a menga dođe par dana poslije.

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    ja sam radila test nakon jednog dana kašnjenja M. i isto je bila jakoo blijeda crtica.. ali je tu...za 2 dana sam radila opet i opet dvije 😉 tak da čestitam!

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    pepe1907

    ja sam radila test nakon jednog dana kašnjenja M. i isto je bila jakoo blijeda crtica.. ali je tu…za 2 dana sam radila opet i opet dvije 😉 tak da čestitam!

    Hvala nadam se da ce biti tako i umene uh uh

  • Ivana55

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Imam pitanje. Zadnja menstruacija skroz slaba cudna bila 26.04. Danas napravim test i pojavi mi se ovo. Zar ne bi trebale te crte biti blize. Test je one step trakica. 

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Ivana55

    Pozdrav. Imam pitanje. Zadnja menstruacija skroz slaba cudna bila 26.04. Danas napravim test i pojavi mi se ovo. Zar ne bi trebale te crte biti blize. Test je one step trakica.

    Ja tu vidim samo kontrolnu crticu, a ovo što ti misliš da je druga ti je prijelaz iz reakcijskog dijela trakice i dijela gdje se nalazi filter papir za upijanje urina.Ili misliš na ovu crticu gdje piše max. oznaka do koje se smije umočiti u urin?

  • Ivana55

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da na tu sam mislila gdje je prijelaz. Ta mi se prvi put na takvom testu pojavila i ostala kad je sve drugo izblijedilo pa mi nista nije jasno. Odlomila sam taj dio za upijanje urina al je crtica i dalje na papiru ostala.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Te testove sam i ja koristila,  po mom iskustvu to je negativan test barem ovaj na slici. Ona crta na prijelazu je evaporacijska. Zna se pojaviti ako se malo duže drzi tester u urinu. Predlazem ti ako sumnjas da ponovis test

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.