Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dreamgirl85

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    fairy_

    dreamgirl85 koliko ti traju ciklusi?


    Zavisi, od 28 pa dalje, zadnji mi je trajao 28 dana, bila sam na pilulama i otkako sam prestala, poceli su varirati… 

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    dreamgirl85

    fairy_

    dreamgirl85 koliko ti traju ciklusi?

    Zavisi, od 28 pa dalje, zadnji mi je trajao 28 dana, bila sam na pilulama i otkako sam prestala, poceli su varirati…


    Pricekaj barem jos dva dana pa napravi test ponovno! Sretno ti❣🍀

    [lilypie.com]

  • Avatar PrviPutMama

    PrviPutMama

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    malabubamara

    Drage buduce mame,
    Jutros sam radila ponovo test i druga crta je itekako vidljiva 😇😇😇
    Ali ono sto me brine jeste tupa bol u predjelu donjeg trbuha, na sredini donjeg trbuha i u predjelu desnog jajnika :( bol je povremena, blaga, malo boli, pa prodje, i sve tako naizmjenicno. Jutros me je probudila na sredino donj trbuha, nista jako ali onak dosadni tip boli.
    Sta bi moglo da bude, imam li razloga za brigu?
    :(


    Nemas razloga za bilo kakvu brigu! I mene boli i sve moje frendice koje su bile trudne pricaju o istoj vrsti boli.. kao menstrualni grcevi i osjecaj da ce menga svaki cas krenut.. ne brini! Sasvim normalno! Krecu promjene u tijelu, rastezanje zdjelice, sirenje maternice itd.. ali ja bi za svaki slucaj spomenula ginekologu.. ja sam eto takva.. glupi panicar pa sve spominjem ginekologici.. valjda volim jos jednom od strucne osobe cut da je sve u redu.. 
    Cestitam ti i zelim ti svu srecu u trudnoci! ❤🤰

  • beuty45

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, dakle menstruacija mi sad kasni 8 dana, 4 dan sam radila test al negativan, al neke od simptoma imam a sad dal je to na psihi (pošto dugo planoramo bebu) ,  al ugl sutra sam  naručena kod doktora pa da vidimo 😊😊

  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu
    Pozdrav, sta mislite, pozitivan ili negativan? Pokusavamo godinu ipo dana i nikako, nadam se da smo ovaj put uspjeli
  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Možda na ovoj drugoj slici vidim neku sjenu, ali slabu skroz. Znas li kad ti je bila ovulacija?

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ovakva je moja situacija, trebam dobiti u petak, a mislim da je ovulacija bila prije 10 dana (osjetim po boli u jajniku). Sto mislite, da radim sutra test, jel ima smisla? 🤦🏼‍♀️ bas sam jako nestrpljiva. Al mislim si, ak bude negativan, bar cu mirnija cekati petak🤣

  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pina96

    Možda na ovoj drugoj slici vidim neku sjenu, ali slabu skroz. Znas li kad ti je bila ovulacija?


    Za mene pitate?

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Pozdrav svima, ovakva je moja situacija, trebam dobiti u petak, a mislim da je ovulacija bila prije 10 dana (osjetim po boli u jajniku). Sto mislite, da radim sutra test, jel ima smisla? 🤦🏼‍♀️ bas sam jako nestrpljiva. Al mislim si, ak bude negativan, bar cu mirnija cekati petak🤣


    Ja osobno sam radila test na dan ocekivane M (13 dana nakon ovulacije i bio je debeli plus)😊 Mislim da bi ako si trudna mogao pokazati pa makar blijedi plus/drugu crticu. Sretno!🍀❣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    t12345

    Pina96

    Možda na ovoj drugoj slici vidim neku sjenu, ali slabu skroz. Znas li kad ti je bila ovulacija?

    Za mene pitate?


    Da, ti si stavila sliku

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.