Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • radost2008

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    sta mislite drage jeli ovo pozitivno nedto velik razmak crtica

  • Ninanina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo, treba mi pomoc 🙂 radila sam test sa plocicom, nisam citala uputstvo, pojavila se kontrolna i ja ga bacila. Nakon sat vremena, mozda i manje, slucajno uzmem test i bile su dve crte, druga je bleda ali vidljiva. Kasni mi 4 dana i imam osecaj kao da cu da dobijem vec 10 dana. Hvalaaa. 

  • Ninanina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    evo to je slika prvog testa, nakon toga sam uradila za trakicom i jedva se nadzirala druga crta, s' tim sto sa drugim testom nije bila jutarnja mokraca. 

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    radost2008

    sta mislite drage jeli ovo pozitivno nedto velik razmak crtica


    Druga crtica mora biti puno blize prvoj. Ovo ne pokazuje drugu crticu koja ounacava trudnocu 🙁 Probaj ponoviti test

    [lilypie.com]

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ninanina

    evo to je slika prvog testa, nakon toga sam uradila za trakicom i jedva se nadzirala druga crta, s' tim sto sa drugim testom nije bila jutarnja mokraca.


    Test bi trebala ocitat u roku par min. Sad dal se ta crtica pojavila nakon tih par minuta ili kasnije… najbolje ti je ponovit test s prvom jutarnjom mokracom.  I nemoj odmah bacati test budi strpljiva 😉 trakicama iz  mullera na primjer treba malo dulje, mi smo isto vec mislili da nis od toga pa se pojavila jaka druga crtica. Sretno

    [lilypie.com]

  • radost2008

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru bluegirl kad jedva cekas vidis crtu i kad je nema

  • Flip00

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    7 dana mi je do ocekivane menge ali se osjecam precudno vec danima pa sam odlucila napraviti test.. Jedini koji sam imala doma je digitalni. Znaci 7 dana prije menge (cca 9 dana nakon ovulacije) i nije prca jutarnja menga, a on je pokazao +. Kolike su sanse da je lazno pozitivan? 

  • Flip00

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Prva jutarnja mokraca*, od soka ne znam sto pisem

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    radost2008

    Hvala na odgovoru bluegirl kad jedva cekas vidis crtu i kad je nema


    Znam, i ja sam vidjela puno crtica kad ih nije bilo. Al docekas kad tad onu pravu 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Flip00

    7 dana mi je do ocekivane menge ali se osjecam precudno vec danima pa sam odlucila napraviti test.. Jedini koji sam imala doma je digitalni. Znaci 7 dana prije menge (cca 9 dana nakon ovulacije) i nije prca jutarnja menga, a on je pokazao +. Kolike su sanse da je lazno pozitivan?


    Hm… ne znam sto bi moglo uzrokovat lazno pozitivan test osim ako si bila u nekom postupku medicinski potpomognute oplodnje. Moze biti da ti je ovulacija ipak bila ranije pa se ranije oplodilo i primilo. U svakom slucaju nemas druge opcije nego se jos malo strpiti i ponoviti test. Drzim fige 😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.