Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Flip00

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Nisam uzimala nikakve dodatke prehrani/ista sto bi moglo utjecati na rezultat.. Ponovila sam jutros sa clearblue testom i ispao je negativan. Izgleda da cu se jos malo trebati strpiti :) 

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Flip00

    Nisam uzimala nikakve dodatke prehrani/ista sto bi moglo utjecati na rezultat.. Ponovila sam jutros sa clearblue testom i ispao je negativan. Izgleda da cu se jos malo trebati strpiti :)


    Zao mi je… al doci ce i tvoj dan, drzim fige 🤞

    [lilypie.com]

  • Mikimaus

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, imam 23 godine i mnogo sam azbrinuta ovih dan. Imala sam menstruaciku 08.04 i trajala je kratko oko 3 dana(obicno traje 6-7 dana), nakon nekog vremena pojavila se mucnina(jednom sam povratila), imala sam osjecaj 2 dana kao da cu dobiti, bol u grudima, ledjima, vrtoglavicu i mnogo sam umorna. Prije 3 dana sam radila test za trudnocu, bio je negativan. Zivim sa momkom vec 2 godine i do sada nisamo imali ovakvu situaciju, imamo odnos bez zastite. 

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu
    Cure ,vidim li ja dobro ?

    [lilypie.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Dalindas

    Cure ,vidim li ja dobro ?


    Vidiš! 😊😊😊 Čestitam! 😘

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    andjelina23

    Dalindas

    Cure ,vidim li ja dobro ?

    Vidiš! 😊😊😊 Čestitam! 😘


    Joj ,ujutro ću ponoviti 🤣 za svaki slučaj . Menstruacija mi je kasnila 24 dana i nakon 3 negativna testa ovaj . Ne znam sto da mislim 

    [lilypie.com]

  • annie13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok djevojke i žene, nova sam i ja 😁
    Malo sam prelistala, ima sličnih slučajeva, ali trebam savjet.
    Danas mi je 6.dan kako mi kasni menstruacija. Inače su mi pretežno redovne, ako kasni, kasni dan, dva. Radila sam popodne test First singh i negativan je. Inače nema pmsa bez boli u dojkama i to 10-ak dana prije menstruacije. Ovaj mjesec ništa. Napunuta sam i boli me malo čudno u donjem dijelu trbuha i imam dosta jako bijeli iscjedak. 1.pitanje je kakva iskustva imate sa First singhom, 2.ima li velike veze ako radim test popodne i sa jutarnjom mokraćom? 
    Hvalaaa unaprijed 😁

  • genevaja

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Da li je ovo pozitivan test? U subotu treba da radim Betu, ali ne mogu docekati posle posle neuspele VTO. Hvalaaa unapred.❤️

  • genevaja

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Posle prve neuspele vto. Izvinjavam se ko ce subotu docekati. Radila sam malo pre test, odmah mi je ovako pokazalo

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Izgleda pozitivan 🥰🥰 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.