Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    t12345

    Pina96

    Možda na ovoj drugoj slici vidim neku sjenu, ali slabu skroz. Znas li kad ti je bila ovulacija?

    Za mene pitate?


    Pre 4 dana 

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Koliko su ti dugi ciklusi?
    Inače, implantacija embrija se događa 6-10 dana nakon ovulacije, i tek tada se počinje otpustat betahcg hormon. Dakle malo je vjerojatno da ce test tako rano pokazat ista

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Ovulacija vam bila prije 4 dana? Prerano je, jos nije doslo ni do implantacije. 

    Najbolje vam je napraviti test na dan očekivane menstruacije! Jer ako napravite ranije jer ste nestrpljive test ne mora biti točan. A i na svakom testu za trudnoću piše da je siguran 99% da se može napraviti na dan očekivane menstruacije. 
    Vrlo jednostavno i 99% točno.

  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pina96

    Koliko su ti dugi ciklusi?
    Inače, implantacija embrija se događa 6-10 dana nakon ovulacije, i tek tada se počinje otpustat betahcg hormon. Dakle malo je vjerojatno da ce test tako rano pokazat ista


    Menstruaciju dobijam na 21 dan i inace mi traje oko 7 dana. Prodli mjesec sam imala 4 dana. Osjecam kao neko probadanje u donjem djelu stomaka, zudnja za hranom, umor. Voljela bih da sam trudna al uradicu opet  test ako mi bude kasnila menstruacija 

  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    marinaaaa

    Ovulacija vam bila prije 4 dana? Prerano je, jos nije doslo ni do implantacije.

    Najbolje vam je napraviti test na dan očekivane menstruacije! Jer ako napravite ranije jer ste nestrpljive test ne mora biti točan. A i na svakom testu za trudnoću piše da je siguran 99% da se može napraviti na dan očekivane menstruacije.
    Vrlo jednostavno i 99% točno.

    Da, nestrpljivo ocekujem 2 crtice, ali to traje vec godinu ipo dana, nadam se da ce sad biti pozitivno 😊

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    t12345

    marinaaaa

    Ovulacija vam bila prije 4 dana? Prerano je, jos nije doslo ni do implantacije.

    Najbolje vam je napraviti test na dan očekivane menstruacije! Jer ako napravite ranije jer ste nestrpljive test ne mora biti točan. A i na svakom testu za trudnoću piše da je siguran 99% da se može napraviti na dan očekivane menstruacije.
    Vrlo jednostavno i 99% točno.
    Da, nestrpljivo ocekujem 2 crtice, ali to traje vec godinu ipo dana, nadam se da ce sad biti pozitivno 😊


    Samo se malo strpite pa napravite test na dan kada ocekujete menstruaciju.  Sretnoo 🤗

  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    marinaaaa

    t12345

    marinaaaa

    Ovulacija vam bila prije 4 dana? Prerano je, jos nije doslo ni do implantacije.

    Najbolje vam je napraviti test na dan očekivane menstruacije! Jer ako napravite ranije jer ste nestrpljive test ne mora biti točan. A i na svakom testu za trudnoću piše da je siguran 99% da se može napraviti na dan očekivane menstruacije.
    Vrlo jednostavno i 99% točno.
    Da, nestrpljivo ocekujem 2 crtice, ali to traje vec godinu ipo dana, nadam se da ce sad biti pozitivno 😊

    Samo se malo strpite pa napravite test na dan kada ocekujete menstruaciju. Sretnoo 🤗


    Hvala ❤ javljam 

  • Avatar malabubamara

    malabubamara

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    PrviPutMama

    malabubamara

    Drage buduce mame,
    Jutros sam radila ponovo test i druga crta je itekako vidljiva 😇😇😇
    Ali ono sto me brine jeste tupa bol u predjelu donjeg trbuha, na sredini donjeg trbuha i u predjelu desnog jajnika :( bol je povremena, blaga, malo boli, pa prodje, i sve tako naizmjenicno. Jutros me je probudila na sredino donj trbuha, nista jako ali onak dosadni tip boli.
    Sta bi moglo da bude, imam li razloga za brigu?
    :(

    Nemas razloga za bilo kakvu brigu! I mene boli i sve moje frendice koje su bile trudne pricaju o istoj vrsti boli.. kao menstrualni grcevi i osjecaj da ce menga svaki cas krenut.. ne brini! Sasvim normalno! Krecu promjene u tijelu, rastezanje zdjelice, sirenje maternice itd.. ali ja bi za svaki slucaj spomenula ginekologu.. ja sam eto takva.. glupi panicar pa sve spominjem ginekologici.. valjda volim jos jednom od strucne osobe cut da je sve u redu..
    Cestitam ti i zelim ti svu srecu u trudnoci! ❤🤰


    Da, spomenula sam doktorici, kaze da je to normalno, jer je bas rano, tek 7. nedelja. 
    Ja sam se za svaki slucaj primirila, vise odmaram i prestala sa treninzima dok se to malo ne smiri. 
    Hvala :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Cure već sam luda . Prije par dana sam pisala da mi menstruacija kasni par dana ,i jedna cura se javila da se to dogodilo i njoj (zbog vježbanja ) međutim ,prošlo je već 14 dana a od m ništa na vidiku . Napravljena dva testa ,oba negativna . Zvala sam doktoricu ,kaže da dođem na pregled tek ako mi bude kasnila
    I slj mjesec . Ima netko kakav savjet ?

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Izvadi betu i odmah ces znati na cemu si

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.