Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • genevaja

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Joj hvala Vuky na brzom odgovoru. 5 godina cekamo dve crte. Iskreno se nadam da nam je ovaj put uspelo 😔

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Javi betu u subotu ☺️ Želim da sve bude dobro … sretno…

  • genevaja

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala najlepse. ❤️ Javljam

  • Neznam

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu
    Dali je ovo pozitivan test?
    Dali je ovo pozitivan test?

    Dali je ovo pozitivan test?
    Radjen je danas, jedan dan prije ocekivane M.

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Pozitivan… ponovi eventualno nakon kašnjenja ….

  • Deleted user

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Vuky kada vi radite test? ☺️

  • Neznam

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ma sutra trebam NE dobiti. Pa ponovit cu prekosutra, ako ne dobijem, a nadam se da necu. Hvala Vam!

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Marija radila jutros, negativan :/ trebam dobiti 5.5. Ili 6.5. ( je su mi ciklusi 28-30) požurila sam jer sam bila nestrpljiva i nadala se da ću biti mirnija … donekle i jesam… ako mi bude kasnila M, ponoviti ću test…

  • Neznam

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Vuky, cisto za informacija i utjehu. Koliko vidim imate 6 dana so M, i ja sam radila test kad je bilo 7 dana prije M, i meni je pokazao negarivno. Ali zato 2 dana prije M, i danas, jedan dan prije M, slaba blijeda linija. :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pa da, pricekaj bolje ako bude kasnila dan, dva pa onda opet napravi. Mene je ta psiha i nestrpljivost izjela u ova 2mj tako da iduci test necu raditi dok ne bude kasnila i pokusat cu se opustit sto se tice toga.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.