Što vas živcira u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anamia

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Svaki put kad smo došli kod muževih roditelja svekrva me tjerala da odem ležati na njen krevet, niti sam bolesna niti ne želim ležati na tuđem krevetu. Pa ono pred kraj trudnoće: svakodnevni pozivi i pitanje“: Kaj si još u komadu?” To mi je još samo pojačavalo strah, kao da će me prepolovit sa sjekirom. Drugu trudnoću nismo razglasili i nije se skoro ni vidio trbuh. Nakon poroda se saznalo u ulici i krenula su pitanja od svih malih i velikih. Najbolje je kad te dedica od 70 godina pita kak je bilo na porodu, ha ha

  • Antartika

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Živciraju me kad ljudi komentiraju veličinu mog stomaka i još govore da ne znam kad sam ostala trudna i da mi termin nije dobar. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrs.kepolas

    mrs.kepolas

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Živcira me što već sada ne stanem u niti jedne hlače. 
    Živcira me što mi svi gledaju samo u trbuh i komentiraju kako mi se ten pogoršao.
    Živcira me što sam stalno gladna. 

    I sve to me ne živcira kad pomislim na razloge zbog kojih se svo to ludilo događa. 

    [lilypie.com]

    Not all twins walk side by side,
    Sometimes one has wings to fly! ❤ ❤

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Kratko i jasno-sve

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Mene zivcira muz i njegovi starci, ali opet, zivciram i sama sebe - vidim da niti jedna od vas to nije napisala  

    zivciram sama sebe jer me nesto sto me nebi trebalo uopce ni dirat - nazivcira. Onda popizdim, izderem se i izsvadam, a za pola sata cijela mazna - naime, izvor mojih frustracija je u 99% slucajeva moj muz. Jadan, ni kriv ni duzan, isti je kao i uvijek, ali sad mi je spor i lijen i neznalica u svemu… A takvog sam ga i ozenila i to ne tako davno  a on je strpljiv…izludim ga a za pola sata me opet grli kad ja "dodem k sebi". Srecom nije bas cesto sve to, iako imam zajedljive komentare na dnevnoj bazi 
    Ko jekyll&hyde sam 

    Pokusavam bit svjesna i popravit se, ali rijetko pomaze. Naravno da sam prijetila i razvodom par puta 

     Hahaha, baš to… “ izvor mojih frustracija je u 99% slucajeva moj muz. Jadan, ni kriv ni duzan, isti je kao i uvijek, ali sad mi je spor i lijen i neznalica u svemu… A takvog sam ga i ozenila i to ne tako davno” - kod mene ista priča! Valjda u trudnoći žene imaju malo više kriterije!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LenaLenov

    LenaLenov

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Znaju me zivcirati cudni komentari nesmijes ovo jesti,nemoj ovo piti..
    Valjda ja znam sta smijem sta ne smijem..
    Zivcira me migrena i stalne glavobolje,a onda i mucnine..
    Nekad zivciram sebe jer mi se nista ne jede..



    [daisypath.com]

  • Avatar MayaM

    MayaM

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Živciram samu sebe jer mi svaki dan ponestaje sve više živaca, a ne mogu si pomoć. Također sam prijetila razvodom i nervira me što MM ponekad nije informiran o svemu u trudnoći kao ja. Poslije mi bude žao i kažem sebi da ću sutra biti bolja. A on sav brižan i dobar 
    A da ne spominjem ljude koji se ponašaju koda sam bolesna ili koji misle da je trudnoća blaženo stanje i da bi sad kad imam vremena( na mirovanju sam) trebala raditi sve za što prije nisam imala vremena.
    Posebno kad mi se beba umiri ,pa je ne osjetim dugo - podemonim.

    Sad mi je lakše hahahahahahahah 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Imala sam neki dan iskustvo s bivsom ginekologicom jer mi nije htjela dat bolovanje!radim fizicki posao-trgovina i ,vjerujte mi,na tom poslu nema lakseg radnog mjesta!Tako da me zivciraju takvi biseri jer oni.misle da znaju kako je meni na poslu!ko da svi radimo u uredu,za stolom,od 8 do 4 sa slobodnim vikendima i praznicima….naravno,drugi dan sam promjenila ginekologa….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3


    Imala sam neki dan iskustvo s bivsom ginekologicom jer mi nije htjela dat bolovanje!radim fizicki posao-trgovina i ,vjerujte mi,na tom poslu nema lakseg radnog mjesta!Tako da me zivciraju takvi biseri jer oni.misle da znaju kako je meni na poslu!ko da svi radimo u uredu,za stolom,od 8 do 4 sa slobodnim vikendima i praznicima….naravno,drugi dan sam promjenila ginekologa….

    Joj,imala sam isti problem sa svojim gin. Dodem i kazem mu da povracam,a radim u vrticu,a on meni kaze da to kaj malo potrcim tam za djecom mi ne znaci nis u prvom tromjesecju.. Mislim,halo,o cem mi pricamo!!! Malo potrcim,kaj?!?!?Prvo,odgovorna sam za 30 djece koje moram ostavljati same u sobi dok trcim povracati svakih pet minuta,a dok ja rigam ovi se tuku,svadaju,gadaju,penju na ormare,mazu temperama,toliko mi bilo muka da nisam mogla pricati dok su mi ovi skakali po glavi..moram djeci dat jest a ne mogu pric onoj zdjeli s hranom koliko mi sve smrdilo.. Riskiram da me netko slucajno ne udari u trbuh,primjerice dok trci igralistem..A da ne pricam o silnim zaraznim bolestinama koje haraju vrticem… Ne,ne treba mi bolovanje.. Katastrofa..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.