Što vas živcira u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar flora2

    flora2

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Trenutno mi je 21. tjedan i ne mislim da je rano nabavljati stvari.. Jučer smo dovezli kolica 3u1 i uskoro ćemo obojati krevetić. Neću si ostavljati sve za zadnje dane.. Meni su jedino rekli da prva tri mjeseca ne kupujem jer se svašta može dogoditi.. i u pravu su, ali sad mi je već u redu.

    [lilypie.com]

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Meni su rekli da do 7.mj trudnoce donosi nesrecu ako se kupi nesto,ali ja ne vijerujem u to..

  • Avatar flora2

    flora2

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Meni je to praznovjerje, naravno da se svašta može dogoditi, no nema veze s nabavkom stvari.. Svašta si ljudi zamisle..

    [lilypie.com]

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Sve ovisi kakva ti je sudbina zapisana.. Moj brat se rodio kao normalna i potpuno zdrava beba, 2tj nakon poceo se gusit i skoro umro,bio je 2tj u inkubatoru jer je imao neki virus,a sada ima 3ipol godine,zdrav je i zivahan.. 
    Tako da to nema veze sa kupnjom stvari..

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    da do 7.mj ništa ne kupiti…strašno…
    u 7.mj će mi biti još teže, biti će još toplije vanji…uopće ne pušim te fore s tim praznovjerjima i sl
    na kraju krajeva i u 9.mj trudnoće se može nešto dogoditi a i nakon poroda a to nema veze s tim kada ste kupili opremu za bebu
    ok u prvih 12 tjedana razumijem ali nakon toga baš i ne

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Tinka32

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    flora


    Meni je to praznovjerje, naravno da se svašta može dogoditi, no nema veze s nabavkom stvari.. Svašta si ljudi zamisle..

    Curke, moram priznati da uopće ne razumijem zašto se obazirete na ovakve gluposti…. To su baš prvoklasni kretenizmi. Niš, smješkajte se i radite po svom….

    Mene koješta živcira, većinu toga su cure već nabrojale. Međutim, ja u većini slučajeva naprosto izbjegavam pričati o trudnoći. Pogotovo na poslu. Pričam o svemu drugome, samo o trudnoći ne. I primjetila sam da djeluje. Svi su ušutjeli sa savjetima i “savjetima”. Ja zadovoljna. Ionako mi je trudnoća nešto preintimno da bih o tome razglabala sa svim i svakim.

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Ova nabavka stvari i mene živcira.
    Na tri strane mi čuvaju robicu za bebu. I nijedna strana mi je neće donijeti ni dati dok mi ne prodje 7 ili 8 mjesec trudnoće. Pa mislim…

    Da se razumijemo, ja ne znam popis robe koju će mi dati. Kako ću znati što trebam još ja kupiti? Možda dobijem 2 hlačice, a možda njih 30-ak. Zar ću sa puknutim vodenjakom prati tu robicu ili ići kupovati ono što nedostaje?

    Da mi ti ljudi neće puno financijski olakšati i da im na tome nisam jako zahvalna, najradije bih im rekla “hvala, zadržite sve to zajedno sa svojim praznovjerjem”.

    Samo si želim sve oprati, spremiti i pripremiti. A tragedije ne pitaju mjesec trudnoće ni dob ni ništa. Time me samo živciraju, a ja želim biti pozitivna i mirno čekati svoju princezu.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar flora2

    flora2

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    undefined

    Ryanne


    Ova nabavka stvari i mene živcira.
    Na tri strane mi čuvaju robicu za bebu. I nijedna strana mi je neće donijeti ni dati dok mi ne prodje 7 ili 8 mjesec trudnoće. Pa mislim…

    Ajme, ovo stvarno nije u redu. Razumijem za prva tri mjeseca, ni ja nisam htjela ništa nabavljati. Ali bih se sad ozbiljno naljutila da netko ne poštuje moje želje..

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    cure moje krenite vi cim prije u nabavku jer necete kasnije moc ni financijski a ni fizički…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Meni je jedna prija rekla prosijedit robicu za bebača, al ne znam koliko je ozbiljna bila, samo je jednom to spomenila, davno. Neću računati na nju, ako da super, ako ne opet dobro, bez zamjerki.

    A što se tiče mog živciranja….živciraju me ljudi, svi oko mene. Nadam se da su to hormoni, nemam strpljenja za nikoga, dovoljno je da me krivo pogledaju, izbace me iz takta, šiznem!

    Posebno me živcira zatezanje kože ispod grudi, na gornjem dijelu trbuha. Imam osjećaj da se ne mogu ispraviti, da ću popucati, mazuckam se stalno, al nema baš neke koristi.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.