Što vas živcira u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Khalli

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Mene trenutno najviše živciraju moj pupak i moj suprug.. Oboje su postali preosjetljivi.. Pupak još mogu kontrolirati, ali supruga nikako.. Paničari, stalo nešto posprema (ništa konstruktivno, ne hvata se usisavača - on glanca ogledala i pipe ) i ima popravke po kući nakon kojih ostaje prašina, smeće.. Onda to drugi dan jedva očisti, a treći dan ispočetka..

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1421

    Prijavi adminu

    Ha, ha Khalli suosječam s tobom! Mene ne nervira pupak koliko muž! Isto je tako ko i tvoj sav izvan sebe i histeričan, samo kaj moj jadan stvarno niš ne napravi osim još nereda kad ga primi to raspoloženje! Osim njega nerviraju me i apsolutno svi ostali ljudi . Najviše mi pašu mir, tišina, čitanje i klokanica

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Haha, Khalli, baš si me nasmijala!
    Mene u zadnje vrijeme svekva živcira. Jooooj, kakvih sve bisera čujem. Ona je u takvoj panici oko svega. Rekla sam joj kako je mali okrenut glavicom prema dolje i sad paničari da ne bi prerano rodila. Pa teorija kako neću moći dojiti jer imam male cicke, jer iz tog razloga nije ni ona dojila (tako ona kaže). Pokušavam ju ignorirati i misliti svoje…

    [lilypie.com]

  • Avatar gagulina

    gagulina

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Zivcira me zgaravica ,pisanje svakih 10min ,vrucina ,nespavanje ,konstantne kontrakcije i vjecito neko boluckanje, moja kcer koja je ko mini tornado stan nemoze 10min biti cist,ma mogla bih do sutra pisat ufff

    [lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    he he he… super ste. mene moj muž još uvijek ne živcira, ali mu neke sitnice ipak zanemarim jer ipak je i on u “drugom” stanju. treba ugoditi meni, brinuti se oko sina, odraditi svoj posao….. 

    bobica, sretno sa svekrvom. najbolji su mi savjeti osoba koje nisu dojile ili su našle neki glupi izgovor da ne doje svoju djecu. nasmješim se, kažem “da, da” iz kulture i pustim da izađe van na drugo uho. to je moj moto. 

    mene trenutno strašno živcira glupi kašalj koji nikako na prestaje i s ničim ga ne mogu smiriti. 

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    joj i mene živciraju mudri savjeti…baš to žena koje nisu dojile al znaju sve o tome, koje su dohranu uvele s 2 mj i naravno to je super…ma

    o žgaravici bolje da ni ne počinjem

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    mene živcira žgaravica evo i sad tamanim bademe i bol u leđima nit mogu sjedit ,nit stajat duže od 10 min,komaaaa

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    mene živcira patronažna sestra koja je jučer bila i glupa je
    živciraju me ljudi sa “pametnim” savjetima

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mene zivcira muz i njegovi starci, ali opet, zivciram i sama sebe - vidim da niti jedna od vas to nije napisala 

    zivciram sama sebe jer me nesto sto me nebi trebalo uopce ni dirat - nazivcira. Onda popizdim, izderem se i izsvadam, a za pola sata cijela mazna - naime, izvor mojih frustracija je u 99% slucajeva moj muz. Jadan, ni kriv ni duzan, isti je kao i uvijek, ali sad mi je spor i lijen i neznalica u svemu… A takvog sam ga i ozenila i to ne tako davno  a on je strpljiv…izludim ga a za pola sata me opet grli kad ja “dodem k sebi”. Srecom nije bas cesto sve to, iako imam zajedljive komentare na dnevnoj bazi 
    Ko jekyll&hyde sam 

    Pokusavam bit svjesna i popravit se, ali rijetko pomaze. Naravno da sam prijetila i razvodom par puta 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    ah samu sebe naživciram svojim ponašanjem na dnevnoj bazi nekoliko puta 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.