Što vas živcira otkada ste postale mama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    krafnica


    Meni bas niko ne pametuje nista. Jedino mi je moja teta koja ima 35 god i sina od 15 god rekla da cu bit losa mama jer ne zelim djetetu davat slatkise dok se ne nauci jest svee…

    Baš si užasna, neznam :D :D :D :D

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    krafnica


    Meni bas niko ne pametuje nista. Jedino mi je moja teta koja ima 35 god i sina od 15 god rekla da cu bit losa mama jer ne zelim djetetu davat slatkise dok se ne nauci jest svee…

    Baš si užasna, neznam :D :D :D :D

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Mene najviše živcira što kad kažem da mi mali nekad jede nakon dva sata, odmah kažu da mi je sigurno slabo mlijeko. Šutnila bi onda nekog nogom u dupe. Baš su podrška. Sva sreća pa sam dovoljno tvrdoglava da me nije briga za takve glupe komentare.

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    ja sam sa svekrvom super. svekar me ubija u pojam. Duna je beba koja ne plače, dok se počne ljutiti ja ju uzmem ili dam sisu ili promijenimo pozu držanja, a on veli da zbog čega odmah skačem, kao nek se rasplače malo, ne treba skakati dok se beba počne ljutiti. to me smeta. a moj tata bi joj najradije sa špekom hranil i al joj sok i vodu. sad bude 4 mjeseca i sisal bu do 6. a on brije da je gladna žedna… a mala je prava bucka 
    i sva rodbina mi pametuje oko toga, osim svekrve, ona je fakat super.

  • Tina130

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    I kod nas tako, moji su sa 6mj. jeli grah… A bozeee, mislim si mozda zato i jesu tako “malo jaci” ;)

    V.

  • Tina130

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    I nama je tako bilo!!! A evo ga, bucko prvih 6mj samo dojen! Sad ima 10 i pol mj. i svi se cude kako je jak.

    V.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    najviše me živciraju strahovi za moju djecu koji su nekada realni nekada nerealni ali uglavnom mašta preuveliča i onda brijem da bude P skočio pod auto, da će past sa balkona ili D da će iskočit iz kimbe hahahah i sl gluposti.. ulovim se da izmišljam i umirem od brige i straha a na većinu stvari ne mogu utjecat i živciram se i živciram dok ne prođe pms i dalje sam opet cool 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    mene uzasno zivcira to da od kad sam postala mama da sam strasnooooooo ljubomorna ….ko god ga primi odma gledam kako ga drzi… pa kaj mu govore i sl.uzasno sam ljubomorna i nemogu si pomoc….najvise na njegovu baku muzevu mamu koja se ponasa koda mu je ona mama a ne ja i to me ubija prvo mi je dijete i uzasno me sve smeta ko kobra sam kad je on u pitanju

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    mmama


    najviše me živciraju strahovi za moju djecu koji su nekada realni nekada nerealni ali uglavnom mašta preuveliča i onda brijem da bude P skočio pod auto, da će past sa balkona ili D da će iskočit iz kimbe hahahah i sl gluposti.. ulovim se da izmišljam i umirem od brige i straha a na većinu stvari ne mogu utjecat i živciram se i živciram dok ne prođe pms i dalje sam opet cool 

    Hahahah, mene isto to pere. Evo ovdje iskreno, moj K sapav cijelu noć, a ja se još uvijek budim svakih sat, dva, max 3 da provjerim jel diše. Nekad zabrijem da ne diše pa ga razbudim…

    A za savjete, ja kao sve slušam, a najviše me živcira: “Ti dojiš, imaš mlijeka?” 
    I top pitanje na koje bi nekome šamar opalila: “Zašto ides radit s njegovih 6. mj., nije ti žao?” Ne nije, ja sam nemajka..

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    mene isto ubija u pojam to pitanje dal imam mlijeka. Onda velim da imam i da i mačke hranim s njim -.-

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.