Što vas živcira otkada ste postale mama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pinkich

    pinkich

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Ufff  ja bih mogla litanije pisati. Najbolje mi je bilo kad sam se posvadjala sa sestrom jer je maloj davala narance. Tri godine je mladja od mene i meni ide pricati o odgoju. Ufff 
    al opcenito mi ide na zivce sto me svi proglasavaju ludom jer eto bebi ne dajem cokolade i smoki.

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Ja mogu slobodno reci da me jakooooooo zivcira kad mi ljubakaju dijete od tri mjeseca po licu I rukama!!! A lijepo im objasnis zasto ne ali kao da govoris zidu…grrrrr grrrr😤😤😤😤😤

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    meni najviše ide na živce kad mi jedni te isti ljudi govore kako joj trebam davati kašice od 3 mjseca, što nema saaaanse.. ali eto i to na jedno ude na drugo izađe… ne moram reći kakva im je faca kada kažem da će samo sisat do 6 mj, kao da sam rekla do 2 god..

    inače mi malo smeta što ne mogu baš nigdje na duže vrijeme (par sati) zbog dojenja ali proći će i to..

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Belle


    Ja mogu slobodno reci da me jakooooooo zivcira kad mi ljubakaju dijete od tri mjeseca po licu I rukama!!! A lijepo im objasnis zasto ne ali kao da govoris zidu…grrrrr grrrr😤😤😤😤😤

    eh ja na svu sreću nemam tih problema bar za sada a baš sam mislila da će mi to biti problem..

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Belle


    Ja mogu slobodno reci da me jakooooooo zivcira kad mi ljubakaju dijete od tri mjeseca po licu I rukama!!! A lijepo im objasnis zasto ne ali kao da govoris zidu…grrrrr grrrr😤😤😤😤😤

    eh ja na svu sreću nemam tih problema bar za sada a baš sam mislila da će mi to biti problem..

  • Tina130

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moja je svekrva kad je mali imao 6mj. govorila kak ce mali sa 7mj. jest palacinke. Kad sam rekla da nema sanse je sve krenulo. I sad mi tupi da trebam malom uvest soli i secera jer je to zdravo. Drzim se po svom i gotovo. Kobase??? Ajme sto ljudi, sto cudi…

    V.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Svi stariji tupe s tim šećerom i čokoladama…užas…da,da…kobase i špek… dobro da me ne pitaju kad ću ju kavicom ponudit 

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Hahaha kobase i špek su još ok :D Na svu sreću naša prvijenka je bila na sve živo alergična pa u biti s 6 mjeseci su već znali da me za sve moraju pitat i da ništa kupovno ne prolazi osim ono kaj ja velim da smije :D Tu nije bilo niš slatkiša i tak, pa su nam ljudi dolazili s jabukama i bananama :D Mene je u biti živciralo to da joj je zima, da joj treba vunena kapa a vani 40 stupnjeva, da ju moram obuć jer vani puše, a bilo je 25 i puhao povjetarac. Pa onda kad ima temperaturu, ja skidam dijete i bude samo u gaćama i potkošuljici, a ovi grakču da se bu prehladilo i da ga treba dobro zamotat u deku da se preznoji :D :D :D Onda baka s fiks idejom da je pomfri i zagoreno zdravo…. (dobro, moje cure sad imaju 4 i 2 godine :D )

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Meni bas niko ne pametuje nista. Jedino mi je moja teta koja ima 35 god i sina od 15 god rekla da cu bit losa mama jer ne zelim djetetu davat slatkise dok se ne nauci jest svee…

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Čekajte kad počnu s sokićima, zakaj nebi davale :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.