Što jedemo u trudnoći?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    uf paket od kraša…njami…
    uživaj

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Ja sam se zadnja 4 dana ubila u junk foodu (ročkasi, druženja s frendicama) i natukla punu kilu otpada od pizza, hamburgera, pomfrita….
    Sad moram barem tjedan dana paziti i živjeti zdravo.   Baš se loše osjećam (želudac, probava) i stvarno s s pravom to nazvaju junk foodom.

    U “zdravije dane” dosta jeden rajčicu, ali sve mi se čini da je puna pesticida koliko god je perem. Jedva čekam svježe povrće i voće.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    meni nikako više ne ide ujutro zobena kaša…a trudim se ne jesti kruha pa makar bio i integralni…
    corn flakes izbjegavam jer je to sami šećer…baš sam u problemima što se doručka tiče

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    lollipop, pokušaj sa ostalim kašama, npr. heljdinom, prosenom ili si skuhaj obične žitarice tog tipa za doručak. Ja tako rotiram žitarice, ali mi je najdraža heljda. Heljdu najviše volim ne kašu, nego običnu koja nije pečena jer ima neki mekši okus. Samo je prokuham kratko u vodi (namočim u toku noći) i lijepa mi je npr. sa nasjeckanom jabukom ili sama ona. Možeš se bezgranično igrati, dodati lanene sjemenke, popržiti sezama, suncokreta ako hoćeš neku slanu varijantu ili neko suho ili svježe voće za slatku.

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    hvala na ideji…do sad sam rotirala palentu, zobenu ili griz…i ponekad int.kruh sa ABC, šunkom i sl
    prošli tj.sam si dala malo oduška šta se klope tiče pa sad moram opet po PS jesti 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar matteeaa

    matteeaa

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Jučer obavila pregled i vaganje, tako da….. neka fešta počne 

    [lilypie.com]

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Ja sam jučer imala odušak sa slatkišima, ali se tješim jer mi je pomoglo sa probavom. Sad moram neko dulje vrijeme biti dobra.

    [lilypie.com]

  • Avatar matteeaa

    matteeaa

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    A ja se već dva tjedna opterećujem i više mi se ne da. Mislim da se razumijemo, ne apstiniram ja od slatkog, al sada sam se dogovorila sama sa sobom da će za večeru biti jogurt i jabuka, pa mirne duše mogu zabit žlicu u nutellu

    [lilypie.com]

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Nakon odličnog nalaza OGTTa i ja sam si malo dala oduška.
    Zobene pahuljice obično jedem u dvije varijante - kuhane na vodi sa naribanom jabukom i žlicom meda ili namočene u jogurtu sa bananom ili jagodama ili nekim drugim bobičastim voćem. Čak sam znala staviti žlicu pekmeza. Ali mi sada to nekako nije dosta… Moram i ja početi kuhati proso ujutro.

    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy2

    Fluffy2

    Broj poruka: 645

    Prijavi adminu

    Ma da vas pitam, inace jedem zobenu s jogurtom,bananom i medom i ponekad ubacim neko suseno voce ili bademe.. Kako kuhate zobenu kasu i zasto je uopce kuhate? I kakvog je onda okusa? Druge zitarice nikad nisam ni probala sve mi to izgleda bljak a zelim malo vise toga probat jer mi je probava koma.. 
    Sad za dorucak obicno pojedem pecivo sa sezamom i sirom u kombinaciji s jogurtom i neko voce jer nakon kase ogladnim u roku pola sata.

    Fluffy

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.