Spuštanje bebe u zdjelicu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Meni je od briseva radio samo bris na streptokok, jer je rekao  da za ove ostale nema potrebe, ureoplazmu i ostala cudesa. Ako imas streptokok mislim da nista ne osjetiš nego je problem za bebu, koja se onda prolaskom kroz porođajni kanal moze zaraziti streptokokom, pa dobiti infekciju i svakakva čuda. Zato se obavezno radi pred kraj trudnoce, ako se nadje da antibiotik stigne djelovati. 
    Ja sam trebala biti na pregledu za 4 tjedna, a evo idem u ponedjeljak 5 tjedan jer mi ginekologa nije bilo tu. A pretpostavljam da cu sada morati cesce ici, al nije mi problem jer sam cijelo vrijeme u istoga. Da sam na tvom mjestu bjap ja bi pričekala jos tjedan dana pa isla kod onoga kod kojeg svaki put idem..

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hvala cure na savjetima. Ma moju doktoricu mijenja 10 liječnika i oni si rade raspored. Na početku trudnoće sma svaki puta išla kod nekoga drugog, a onda sam si sredila da uvijek idem kod jednog, iako sam čula u čekaonici da neke trudnice cijelu trudnoću imaju različite liječnike - ovisi kako kod koga dopadnu. Medicinska sestra je rekla da je puno čekati 4 tjedna, ali me ipak upisala, i rekla da dođem ranije ako s ultrazvukom ne bude nešto u redu, a radim ga u srijedu. Imam opciju da preko veze dođem do svog doktora i zamolim ga da me primi u bolnicu na pregled kad bude dežuran, ali mi malo bed to raditi za običnu kontolu. 

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    bjap


    Hvala cure na savjetima. Ma moju doktoricu mijenja 10 liječnika i oni si rade raspored. Na početku trudnoće sma svaki puta išla kod nekoga drugog, a onda sam si sredila da uvijek idem kod jednog, iako sam čula u čekaonici da neke trudnice cijelu trudnoću imaju različite liječnike - ovisi kako kod koga dopadnu. Medicinska sestra je rekla da je puno čekati 4 tjedna, ali me ipak upisala, i rekla da dođem ranije ako s ultrazvukom ne bude nešto u redu, a radim ga u srijedu. Imam opciju da preko veze dođem do svog doktora i zamolim ga da me primi u bolnicu na pregled kad bude dežuran, ali mi malo bed to raditi za običnu kontolu. 

    Nedaj Boze da bude potrebe za tim, naravno da ces onda doci do njega.. Sreca brzo ti je uzv pa ces vidjeti kako beba napreduje. Ja jedva cekam sutra moj uzv..

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    chocolate javi dal se curka okrenula…drzimo fige…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Tina0208


    chocolate javi dal se curka okrenula…drzimo fige…

    Hocu obavezno.. Hvala.. ;)

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Sretno!! Al ak nije ima još vremena, mojoj frendici se mali okrenuo na glavicu tjedna-dva prije termina. I ja jedva čekam ultrazvuk i srijedu, iako se s druge strane malo bojim zbog dimenzija bebe…ali još prije ili poslije ultrazvuka idemo u dm!!! Pa nitko sretniji od mene, i nitko tužniji od novčanika 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Chocolate drzim fige i vibram da se beba okrenula! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    i ja drzim fige i vibram 

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Čekamo vijesti i držimo fige

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Cure, evo mene s pregleda.. Bebica je velika, oko 2600g, sve je super, ali je jos uvijek na zadak okrenuta. Ne sjedi mi vise na mjehuru, nego mrvicu sa strane, ali kako mi je ginekolog rekao tesko da ce se sada okrenuti, jer se bas ovako ugnijezdila a
    I ima sve manje mjesta, mada je rekao da se nekad bebe znaku okrenuti i dan prije termina, ugl idem za dva tjedna opet na pregled pa cemo sve vidjeti i onda se dalje dogovarati..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.