Spuštanje bebe u zdjelicu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    MarijaŠ,  super da se mali fajer okrenuo, vjerojatno ce tako i ostati….kad se jednom okrenu i namjeste, uglavnom je to to …
    i moj malac se okrenuo na glavu jos oko 25. tjedna….tocno od onda ni ne osjetim udarce po mjehuru, al kako raste , nekako mi sve teze disati …al neka ga je..

    antonio, ma sigurno je curica

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ha antonio??? ma daj ne zezaj…a ja cekam da javis spol….. sad sam tuuuuuznaaaaaa…..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    meni se decki nisu spustlil do poroda al zato curka je i imala sam sve simptome kao i ti. Al to je sve normalno

  • Mamiki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage mame, molila bi vaša iskustva. Naime u 38-om sam tjednu trudnoće i prije 3 dana sam bila na kontroli i rečeno mi je na pregledu sa je bebina glavica opasno nisko i da mi je omekšan vrat maternice točnije uloživ za jagodicu prsta. Već neko vrijeme imam užasne bolove u leđima i preponama a zadnjih par dana ne mogu ni hodati koliko me onda zateže i tu i tamo zaboli donji dio trbuha. I ono što mene zanima je sa li je koja od vas imala takve simptome i koliko ju je onda dijelilo do poroda jer još malo i postati ću nepokretna 😔

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Koliko ja znam porod u 38. Tj je u terminu i ne bi trebalo biti problema ako se i porodis uskoro ako je sve u redu bilo do sada. A ti bolovi su priprema, zdjelica se siri i to je normalno.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Mamiki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Da porod u terminu se smatra od 37.-42.tt i ja se nadam da ću se uskoro poroditi, pa ne moramo se baš upoznati u 40-om tjednu hahaha… Samo me zanimalo da li je koja mamica imala takve simptome i ubrzo se porodila😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.