Spuštanje bebe u zdjelicu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    02.08 ja jos imam vremena,al nekak me to od pocetka trudnoce plasi jer je beba na svakom ultrazvuku glavicom prema gore…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Ja jedva čekam ponedjeljak kad idem na pregled najviše radi toga da vidim jeli mi se curica okrenula ili je još uvijek na zadak. Strah me da ako nije do sada da onda ni neće..

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    jooj chocolate tvoj termin je blizuuu…. ajde molim boga da se okrenula… javi kad saznas…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Chocolate sretno , javi nam svakako, moj termin je ipak prije, pa i ja javim kad saznam

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Hvala vam. Idem u ponedjeljak ujutro na pregled pa ću konačno saznati.. mllamll tebi je termin tjedan dana prije mene, jel da? kad češ ti saznati jel se bebač okrenuo?

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Da , meni je 3.6.,  točno  za mjesec dana,sad u srijedu idem kod gin.koji će mi vjerovatno dati uputnicu za bolnicu, tj. za ctg jer ću biti u 37-om tjednu, tako da će mi valjda u bolnici raditi uzv, U biti ovdje u Sl. Brodu se uzv radi u bolnici stalno, tako da još nisam sigurna, pa ću ga pitati u srijedu. Vjeruj mi jako sam nestrpljivapokusavam ja to sama skužiti, ali tesko je

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    milamil


    Da , meni je 3.6.,  točno  za mjesec dana,sad u srijedu idem kod gin.koji će mi vjerovatno dati uputnicu za bolnicu, tj. za ctg jer ću biti u 37-om tjednu, tako da će mi valjda u bolnici raditi uzv, U biti ovdje u Sl. Brodu se uzv radi u bolnici stalno, tako da još nisam sigurna, pa ću ga pitati u srijedu. Vjeruj mi jako sam nestrpljivapokusavam ja to sama skužiti, ali tesko je

    Znam kako ti je, ja isto pokušavam shvatiti i čim pomislim da se okrenula, tren iza se pomakne i opet mi se čini da je na zadak. Ne znam jel me gura nogicama, rukicama, glavom, guzom.. 
     Mislim da bi ti trebali raditi UZV pogotovo jer si 37 tjedan. Meni svaki pregled moj ginekolog radi UZV, za sada sam u bolnicu išla samo vaditi briseve. Prošli tjedan sam trebala ići na pregled, ali mi je ginekolog morao na put tako da nisam otišla, i sad mi je žao što nisam pošla u bolnicu da njega ne moram čekati, al sad mi je malo kasno.. al dobro, još sutra pa sam mirnija..

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    baš tako, ne znam čime više gura , ali mada više ne osjetim onu bol koju sam znala često prije osjetiti, onako baš zestoko skroz u dnu zdjelice a traje sekundu , to mi je obično bilo dok sjedim, i ja vjerujem da su to bile nogice, sada to nisam dugo osjetila. Javim u srijedu šta mi je rekao, a na koje si briseve išla? Meni moj nije ništa niti spomenuo, a čitala sam da je obavezno raditi bris na streptokok, tako da ću i to da mu napomenem kad on meni već ništa ne govori, nadam se da nije prekasno.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    milamil


    baš tako, ne znam čime više gura , ali mada više ne osjetim onu bol koju sam znala često prije osjetiti, onako baš zestoko skroz u dnu zdjelice a traje sekundu , to mi je obično bilo dok sjedim, i ja vjerujem da su to bile nogice, sada to nisam dugo osjetila. Javim u srijedu šta mi je rekao, a na koje si briseve išla? Meni moj nije ništa niti spomenuo, a čitala sam da je obavezno raditi bris na streptokok, tako da ću i to da mu napomenem kad on meni već ništa ne govori, nadam se da nije prekasno.

    I ja ću svoga pitati za streptokok. Ma mene ubijaju ti ultrazvuci u bolnici a pregledi u DZ. Sad imam problem, trebala bih idući tjedan na pregled, a doktor koji mi vodi trudnoću (izabrala sam jednog u timu bez nositelja) radi tek za 2 tjedna. Znači, kad bih došla kod njega to bi bilo 4 tjedna od pregleda do pregleda, a reako je da dođem za 3 tjedna. E sad, jel taj jedan tjedan puno u kasnijoj trudnoći pa da odem kod nekog drugog? 

    kako ti računaš trudnoću? 42 tjedna ili? Ja računam 40 tjedana. Sad sam 33+2 a imam termin 2 tjedna iza tebe pa vidim da nam se ne poklapaju računice.

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    bjap


    milamil


    baš tako, ne znam čime više gura , ali mada više ne osjetim onu bol koju sam znala često prije osjetiti, onako baš zestoko skroz u dnu zdjelice a traje sekundu , to mi je obično bilo dok sjedim, i ja vjerujem da su to bile nogice, sada to nisam dugo osjetila. Javim u srijedu šta mi je rekao, a na koje si briseve išla? Meni moj nije ništa niti spomenuo, a čitala sam da je obavezno raditi bris na streptokok, tako da ću i to da mu napomenem kad on meni već ništa ne govori, nadam se da nije prekasno.
    I ja ću svoga pitati za streptokok. Ma mene ubijaju ti ultrazvuci u bolnici a pregledi u DZ. Sad imam problem, trebala bih idući tjedan na pregled, a doktor koji mi vodi trudnoću (izabrala sam jednog u timu bez nositelja) radi tek za 2 tjedna. Znači, kad bih došla kod njega to bi bilo 4 tjedna od pregleda do pregleda, a reako je da dođem za 3 tjedna. E sad, jel taj jedan tjedan puno u kasnijoj trudnoći pa da odem kod nekog drugog? 

    kako ti računaš trudnoću? 42 tjedna ili? Ja računam 40 tjedana. Sad sam 33+2 a imam termin 2 tjedna iza tebe pa vidim da nam se ne poklapaju računice.

    Ja ne osjecam nikakve promjene, ne znam da li , ako imas streptokok, da li to peče, svrbi ili sta?Ali svakako cu mu napomenuti. Ja računam isto 40 tj. , a u srijedu kad idem kod njega sam 36 +1 , dakle u 37-om.Joj ne znam šta bih ti rekla u vezi sa pregledom, meni tjedan dana nije puno, ipak je bolje da odeš onome koji ti vodi trudnocu, a uvijek možes otići i nenarucena ukoliko vidiš neku promjenu ili potrebu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.