Spuštanje bebe u zdjelicu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mySun

    mySun

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Drage mame u kojem se tjednu vama beba spustila u zdjelicu? 
    Ja sam tek usla u 33. tj., a nekako mi se cini da mi se trbuh na izgled spustio nize. Beba je zadnjih noci bila jako nemirna te je sad nekako drugacije osjecam, puno nize nego do sada. Dosta mi je veci pritisak na cijelu zdjelicu, mjehur, debelo crijevo i rodnicu. Inace sam prvorotkinja i sve je sa trudnocom bilo uredu do sada. Cekam iduci pregled pa da vidimo sta doktor kaze, a do tada nadam se da je sve to normalno!? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja ti nemam kaj pametnog za reci, jel se moj trbuh nije spustao uopce, do poroda je ostao visoko gore…
    Valjda ce se naci netko pametniji da pomogne. Sretno!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Imanni

    Imanni

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Ja sam u 36. tjednu i isto mi se nije spustio trbuh. Ali moja beba je na zadak, pa možda i zato …

  • Avatar mySun

    mySun

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Evo da potvrdim svoje sumnje jer sam bila kod doktora. Beba se spustila u 33. tj. glavicom prema dolje i svi pritisci na zdjelicu su normalni i kako se priblizava termin bit ce sve izrazeniji i neugodniji. Napokon prestala zgaravica i pritisak na prsa, a sada pritisak na drugu stranu!   Ah…to divno blazeno stanje…ali sve za nasa mala 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    moze li mi netko reci kada bi se beba trebala okrenut glavicom prema dole za pripremu za porod?

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    moze li mi netko reci kada bi se beba trebala okrenut glavicom prema dole za pripremu za porod?

    Moj je vec u 31. tjednu bio okrenut glavom prema dolje i tako je i ostao, poslusno dijete :-). Bar je u trbuhu bio poslusan hahahaha.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hvala ti ProudMomy…ma dobar je on i sada…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Tina0208


    moze li mi netko reci kada bi se beba trebala okrenut glavicom prema dole za pripremu za porod?

    Evo ja sam u 36- tom tjednu, a sa 34 sam bila na uzv i bebać je bio na zadak okrenut, a doktorica mi je rekla da je to na knap. Eh sada ne znam, po netu sam čitala da se to događa najčešće između 36-tog i 38-og tjedna. Pa sad čekam, nadam se da će se okrenuti 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Moje iskustvo sa prvim sinom u 38 tj se okrenuo glavicom za dole a ovaj drugi se vrtio svo vrjeme a vecinom je bio na zadak na samom porodu se okrenuo glavicom za dole a sad za trece cu vam znat rec za koji mj he he.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    znaci onda uopce nema pravila za to??? moze se okrenut bilo kada,a i ne mora??
    ali ako je doktorima vec sa 34 naknap…kako onda beba ima mjesta da se okrece u 38tt?? ja to nista ne razumijem…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.