Spuštanje bebe u zdjelicu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Ja sam u 34.tj.i bebac mi je vec u zdjelici,okrenuo se..  nema izgleda pravila kad se kome okrene..jedino je upitno koliko je beba velika i po tome znači dal ce se kasnije uspjeti okrenuti,tj.dal ce za to imati mjesta-to je moje misljenje  sretno svima s okretanjem! 

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    cedevita


    Ja sam u 34.tj.i bebac mi je vec u zdjelici,okrenuo se..  nema izgleda pravila kad se kome okrene..jedino je upitno koliko je beba velika i po tome znači dal ce se kasnije uspjeti okrenuti,tj.dal ce za to imati mjesta-to je moje misljenje  sretno svima s okretanjem! 

    Ja isto mislim da to uvelike ovisi kolika je beba i koliko će imati mjesta za okrenuti se pred kraj.. Ja u ponedjeljak idem napokon vidjeti jel se moja curica okrenula, ipak je blizu 12.06.  Svi su mi rekli da ću osjetiti kad se to dogodi, ali ja nisam primijetila ništa, osim što mi se čini da me malo manje lupa nogicama po mjehuru, ali možda sam to od velike želje umislila..

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Moj bebo je stalno bio okrenut glavicom prema dolje, barem je tako svaki uzv pokazao i već od 34. tjedna sam počela osjećati pritisak kad se ustanem i duže stojim, a rodila sam u 36+5.
    Mojoj sestrični iz Osijeka su prije par godina rekli da je beba okrenuta na zadak i da će vjerojatno morati carski roditi, ali ona došla za dva dana na ctg i uzv i beba se okrenula i rodila normalno koji dan poslije toga, tako da tu nema pravila, svaka mama, beba i trudnoća su različite. 
    Moja mama je rodila i brata i sestru na zadak prirodnim putem, ali to je bilo prije trideset i nešto godina, ali tada je to valjda bilo normalno, a i nije bilo uzv-a i svakakvih čuda na koja mi danas idemo.
    Jedino ne znam osjeti li mama kad se beba okrene.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja znam da sam cesto osjecala kao da me malac lupa i rebra. Na uzvu mi je doktorica rekla da su mu tu nogice i da me sogurno lupa nogama. To je jedino sto sam primjetila od kad se okrenuo glavom prema dolje.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Ni ja nisam osjetila točno kad se bebač okrenuo..jedino sto sam osjetila bilo je cesce na wc i udaranje(vjerovatno nogicama)ispod prsa i kod rebra  

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Meni je beba bila okrenuta već na uzv sa 28 tt i doktorica je rekla da se vrlo vjerojatno više neće vrtiti…

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ah…mene moja beba jos uvijek udara u lijevi bok… bojim se tog okretanja jer mi susjeda zavrsila u bolnici neki dan jer je za roditi,a beba se nije okrenula…tak da sam prema tome bas dosta skepticna i sad se bojim da ce se moja curica “zaboravit” okrenut…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Tina0208


    ah…mene moja beba jos uvijek udara u lijevi bok… bojim se tog okretanja jer mi susjeda zavrsila u bolnici neki dan jer je za roditi,a beba se nije okrenula…tak da sam prema tome bas dosta skepticna i sad se bojim da ce se moja curica "zaboravit" okrenut…

    I ja se bojim, ali nekako vjerujem da će sve biti ok. Ja svaki dan nekako drugačije osjetim bebu, a danas prvi dan da osjetim neki pritisak u zdjelici, tako mi je bilo u prva tri mj. , ali pokušavam se ne zabrinjavati toliko

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    milamil razumijem te…tvoj je termin jos k tome blizu…nadam se da ce sve biti u redu…mozda ti se bebica okrenula… molim boga da je…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Hvala  Tina puno puno, javim svakako kako bude na idućem uzv, a kad je tebi termin?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.