Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Clio35

    Cure imam pitanje, jeli moguce da 9 dana nakon kiretaze sam u plodnim danima? Od jutros osjecam lagano probadanje u desnom jajniku, a tako mi se znalo dogadjat kad sam u plodnim danima tj. pred ovulaciju. U cetvrtak sam bila na pregledu i sve je uredu i cisto. Bas sam zbunjena jer neznam kako sad to sve ide nakon spontanog. Imam lh trakice za ovulaciju al nemam pojma dal one sad uopce i koriste, tj. u periodu do prvog menzesa


    Moguće je, tako je i meni bila rano. Još sam mislila kad su me bolili jajnici da previše radim jer sam baš počela malo po malo kad ono ovulacija bila i prozirna sluz. To je dobro da se tijelo vraća u normalu

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Lemon

    Clio35

    Cure imam pitanje, jeli moguce da 9 dana nakon kiretaze sam u plodnim danima? Od jutros osjecam lagano probadanje u desnom jajniku, a tako mi se znalo dogadjat kad sam u plodnim danima tj. pred ovulaciju. U cetvrtak sam bila na pregledu i sve je uredu i cisto. Bas sam zbunjena jer neznam kako sad to sve ide nakon spontanog. Imam lh trakice za ovulaciju al nemam pojma dal one sad uopce i koriste, tj. u periodu do prvog menzesa

    Moguće je, tako je i meni bila rano. Još sam mislila kad su me bolili jajnici da previše radim jer sam baš počela malo po malo kad ono ovulacija bila i prozirna sluz. To je dobro da se tijelo vraća u normalu


    Evo sam sad tesirala lh trakice i testna je skroz jaca od kontrolne. Bas sam zbunjena jer su meni ciklusi inace 32 dana a danas mi je 9 dana od kiretaze i trakica pokazuje pik. Neznam kako ucitati sliku. 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/YX6Xs7G [ibb.co]
    Evo slike trakice. Bas pokazuje pravi pik

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/YX6Xs7G [ibb.co]
    Evo slike trakice. Bas pokazuje pravi pik

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Clio35

    Lemon

    Clio35

    Cure imam pitanje, jeli moguce da 9 dana nakon kiretaze sam u plodnim danima? Od jutros osjecam lagano probadanje u desnom jajniku, a tako mi se znalo dogadjat kad sam u plodnim danima tj. pred ovulaciju. U cetvrtak sam bila na pregledu i sve je uredu i cisto. Bas sam zbunjena jer neznam kako sad to sve ide nakon spontanog. Imam lh trakice za ovulaciju al nemam pojma dal one sad uopce i koriste, tj. u periodu do prvog menzesa

    Moguće je, tako je i meni bila rano. Još sam mislila kad su me bolili jajnici da previše radim jer sam baš počela malo po malo kad ono ovulacija bila i prozirna sluz. To je dobro da se tijelo vraća u normalu

    Evo sam sad tesirala lh trakice i testna je skroz jaca od kontrolne. Bas sam zbunjena jer su meni ciklusi inace 32 dana a danas mi je 9 dana od kiretaze i trakica pokazuje pik. Neznam kako ucitati sliku.


    Nema veze sto su ti inace ciklusi po 32 dana,tijelo je dozivjelo hormonalni sok i “resetira” se. Meni je prvi ciklus iza kiretaze bio 25 dana,slijedeci 16 dana(!?)  I treci 23 dana. Tek cetvrti je bio normalan, 26 dana(imam krace cikluse).

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Clio35

    Lemon

    Clio35

    Cure imam pitanje, jeli moguce da 9 dana nakon kiretaze sam u plodnim danima? Od jutros osjecam lagano probadanje u desnom jajniku, a tako mi se znalo dogadjat kad sam u plodnim danima tj. pred ovulaciju. U cetvrtak sam bila na pregledu i sve je uredu i cisto. Bas sam zbunjena jer neznam kako sad to sve ide nakon spontanog. Imam lh trakice za ovulaciju al nemam pojma dal one sad uopce i koriste, tj. u periodu do prvog menzesa

    Moguće je, tako je i meni bila rano. Još sam mislila kad su me bolili jajnici da previše radim jer sam baš počela malo po malo kad ono ovulacija bila i prozirna sluz. To je dobro da se tijelo vraća u normalu

    Evo sam sad tesirala lh trakice i testna je skroz jaca od kontrolne. Bas sam zbunjena jer su meni ciklusi inace 32 dana a danas mi je 9 dana od kiretaze i trakica pokazuje pik. Neznam kako ucitati sliku.

    Nema veze sto su ti inace ciklusi po 32 dana,tijelo je dozivjelo hormonalni sok i “resetira” se. Meni je prvi ciklus iza kiretaze bio 25 dana,slijedeci 16 dana(!?) I treci 23 dana. Tek cetvrti je bio normalan, 26 dana(imam krace cikluse).


    Aha, a jel znas dal si imala ovulaciju u tim “cudnim” ciklusima? Meni je rekao gin da tek nakon 3 ciklusa probamo ponovno na trudnoću 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1065

    Prijavi adminu

    Tako je i meni. Prva 3 ciklusa nakon kiretaze su mi bila totalno poremećena pa je ovulacija šetala. Sad sam u 4.ciklusu i radila sam ovulacijski test da me opet ne prevari. Ispalo je da je bila 12 dc, sto znaci da sam se vjerojatno vratila u normalu..

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1065

    Prijavi adminu

    Iako me sad sve malo zbunjuje jer od jučer imam lagane bolove u ljevom jajniku koji je ovulirao prije 7 dana ( tipična ovulacijska bol).

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    nada23

    Iako me sad sve malo zbunjuje jer od jučer imam lagane bolove u ljevom jajniku koji je ovulirao prije 7 dana ( tipična ovulacijska bol).


    Ako imaš jos testova probaj napraviti da vidis da nije mozda opet ovulacija. Jer sam citala da neke cure cak imaju dva puta ovulaciju u ciklusu. Ja cu pratiti s trakicama kako se krece. 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1065

    Prijavi adminu

    Clio35

    nada23

    Iako me sad sve malo zbunjuje jer od jučer imam lagane bolove u ljevom jajniku koji je ovulirao prije 7 dana ( tipična ovulacijska bol).

    Ako imaš jos testova probaj napraviti da vidis da nije mozda opet ovulacija. Jer sam citala da neke cure cak imaju dva puta ovulaciju u ciklusu. Ja cu pratiti s trakicama kako se krece.


    Pomislila sam čak da mi nije bila ovulacija prošli tjedan nego sad, ali ako je test bio pozitivan, onda je to to valjda… Ne znam jeli mi kasno sad opet raditi test. Probat ću i to ali sumnjam da će ista pokazati. Hmm, ako je druga ovulacija u 7 dana, valjda i dalje postoji mogućnost trudnoće, iako mi sve zvuci nemoguce. Bili smo aktivni prošli tjedan oko O i onda smo stali.. Sto bude, bude u svakom slučaju. 😊 Tebi sretno Clio i da ti se želje uskoro ostvare. 😊

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.