Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Hvala ti. Znam  da cete vi najbolje razumjeti kada i same imate takve faze. Znam i da ce ovo vrijeme proci, ali do tad moram izdrzat dan po dan. Meni je sad ovaj period cekanja tako bezvoljan, ne znam kako ubrzat vrijeme, naci si neku zanimaciju.. 
    Drago mi je sto mogu doc tu i izjadati vam se, ipak je malo lakse, ici ce to na bolje, mora! 
    I ja jedva cekam kada cemo tipkati na drugim, veselijim temama. 

    [lilypie.com]

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Mokvica

    Curke, danas sam se javila svojoj ginekologici. Dobila sam Estrofem, tablete koje sadrže ženski hormon estradiol. Trebam ih piti 5 dana i G kaže da bih zapravo već kroz 2-3 dana mogla prokrvariti. Je li koja od vas koristila taj lijek? Piše da se koristi u menopauzi pa me to malo zabrinulo..


    Pozdrav Mokvice, jesu ti pomogle te tablete, jesi je dobila? 

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Mrvica kako si? Nadam se da si bolje 💕
    Ja evo u bolnici na prekoncepcijskoj obradi… za sada dala urin, uzeli krv i popila za OGTT… i čekam…
    Jedva čekam da odem doma i da bide sve iza mene…
    Slušam bebice kako plaču, divan zvuk ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Mrvica2019

    Bok cure, evo i mene s prvog pregleda nakon kiretaze. Isto kao i kod Clio sve je u redu,ocistilo se sve. Imam jednu cistu, ali i to je ok i nestat ce s prvom mengom. Sve se vraca u svoje pocetno stanje. Takoder je preporuka koristit zastitu prvo zbog infekcije, ali i zbog izbjegavanja trudnoće.
    Mene je ovaj pregled jako rastuzio i ponovno se osjecam psihicki loseJa sam skoro odma pocela plakati kada sam vidjela taj ultrazvuk na kojem nije bilo nicega, a zadnji put je tu bila mala bebica.
    Znam da ne mogu nista napraviti i to me bas ljuti. Htjela bi samo sto prije krenut radit na trudnoci da nastavim tamo gdje sam stala, s preglefom u 10.tjednu kada ce mi reci da je sve u redu. Strah me da ce nam dugo trebati da docekamo taj plus, a ni na to ne mogu utjecati.


    Bas mi je drago da ti je sve uredu. Draga moja sto se tice psihicke situacije mislim da sve isto osjecamo. Razumijem te u potpunosti jer se i ja isto tako osjecam. Dok sam na poslu je super i u drustvu jer onda ne razmisljam o tome, ali cim vidim neku trudnicu, mamu s malom bebom, dodje mi da se rasplačem. Ali moramo bit jake i misliti pozitivno da cemo i mi jednog dana drzati nase klupko srece u rukama

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Nova19

    Mrvica kako si? Nadam se da si bolje 💕
    Ja evo u bolnici na prekoncepcijskoj obradi… za sada dala urin, uzeli krv i popila za OGTT… i čekam…
    Jedva čekam da odem doma i da bide sve iza mene…
    Slušam bebice kako plaču, divan zvuk ❤️


    Sretno ti. Kad ce ti nalazi pretraga biti gotovi? Sto sve obrađuju u prekoncepcijakoj obradi? 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Evo gotova! Uzeli krv (OGTT među ostalog), urin i briseve (Papa test i bakteriološki).
    Nalazi urina i krvi će biti gotovi danas a brisevi za tjedan-dva, ne znam točno…
    Nije bila gužva danas pa je sve iako brzo hvala Bogu!
    Još ćemo tražiti od doktorice opće prakse da da uputnicu za trombofiliju za muža, da vidimo šta je kod njega…
    Kod mene je PAI i MTFHR.  😐
    Ali od danas krećemo u akciju 💪🏻🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Sretno Nova 😘 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Nova tek sad vidim tvoj odgovor upucen meni neki dan. Onako je kako ti je Cima objasnila, pokusala sam te virtualno “protresti” da shvatis da nije krivnja u tebi niti da ikako moze biti. Zao mi je sto si to krivo shvatila,ali ja nisam tip koji ce pustit da netko tuguje i davat mu potvrdu i tapsat po ramenu ako mislim da je to suludo. Planirate pricekati sve rezultate prije nego ponovno krenete?

    [lilypie.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1066

    Prijavi adminu

    Sretno Nova i pozitivno u nove pobjede! 🥰

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Nova19

    Mrvica kako si? Nadam se da si bolje 💕
    Ja evo u bolnici na prekoncepcijskoj obradi… za sada dala urin, uzeli krv i popila za OGTT… i čekam…
    Jedva čekam da odem doma i da bide sve iza mene…
    Slušam bebice kako plaču, divan zvuk ❤️


    Bolje sam vec, vrijeme radi svoje. Taj pregled me malo psihicki uzdrmao. Isto se rastuzim kada vidim trudnicu, ali nije to tak cest slucaj. Uskoro ce i taj dio proci. 
    Zelim ti svu srecu da bude sve ok i da sto prije vidis plus. Mene ce bas razveseliti kada pocnete javljati da ste trudne 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.