Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Drago mi je da si to poglavlje sada zatvorila, bar što se tjelesnog stanja tiče, psihičko će nadoći. Čim krenete u nove pobjede lakše se živi s tim teretom. Evo mi se definitivno više ne pazimo, iako je tek prva menga prošla, pa što Bog da. No ja sam imala prirodni spontani.


    Fizički sam dobro, a psihički s vremena na vrijeme. Kad sam na poslu zaokupim misli pa nekako vrijeme prođe ali najgora je noc.nadam se da ce se kroz 3 ciklusa stanje stabilizirati pa u nove pobjede. Tad prelazim na temu tko planira i radi na bebi 😘😘

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Clio, drago mi je da si dobro fizicki i da sve ide u dobro smjeru i po pitanju emocija. Sve ovo ksko pises, tako mi i samoj bude. Stalno uspon i pad. A reci mi kako to da te ginek salje na testove za trombofiliju, je li tebi ovo prvi spontani? Meni nista nisu rekli, osim da se ne rade nikakve pretrage sad

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hej curke, zanima me samo jer imala koja spontani ili prijevremeni zbog hematoma? 

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Clio, drago mi je da si dobro fizicki i da sve ide u dobro smjeru i po pitanju emocija. Sve ovo ksko pises, tako mi i samoj bude. Stalno uspon i pad. A reci mi kako to da te ginek salje na testove za trombofiliju, je li tebi ovo prvi spontani? Meni nista nisu rekli, osim da se ne rade nikakve pretrage sad


    Salju me jer sam prije 10 god. prebolila trombozu sinusa (bila u bolnici 2 mj. na oporavku). To mi se dogodilo jer sam pila kontracepcijske Yasmim. O zbog toga me salju za svaki slučaj. Inace poslije prvog spontanog ne rade pretrage. 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Clio i meni je drago da je sve ok proslo, nisam ni ocekivala drugacije i sada sam sigurna da ce i meni u pon reci da je sve ok.
    Nisam znala da treba imati odnose sa zastitom, makar cu ga i ja svejedno pitati, iako cemo mi jos malo pricekati s tim. Nisam si jos psihicki spremna i ne zuri mi se..
    Mimmyx ne znam takav slucaj. Znam da je cesta pojava i meni pise na nalazu da sam imala hematom, ali to nije bio uzrok spontanog. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Mrvica2019

    Clio i meni je drago da je sve ok proslo, nisam ni ocekivala drugacije i sada sam sigurna da ce i meni u pon reci da je sve ok.
    Nisam znala da treba imati odnose sa zastitom, makar cu ga i ja svejedno pitati, iako cemo mi jos malo pricekati s tim. Nisam si jos psihicki spremna i ne zuri mi se..
    Mimmyx ne znam takav slucaj. Znam da je cesta pojava i meni pise na nalazu da sam imala hematom, ali to nije bio uzrok spontanog.


    Mrvica2019 naravno da ce ti  reci da je sve ok bavezno javi sto je rekao. I onda kako je mrvicak rekla, treba zatvoriti to poglavlje i krenuti dalje 😉.
    Moj gon. je predobar i stvarno jako profesionalan zato ga bas u svemu slusam. Rekao je da korostimo zastitu dok ne dobijem menzes. A poslije 3 ciklusa mpzemo ponovno planirati trudnocu 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Tako je! Ja cekam jos taj pregled, prvu mengu i onda cu moci dalje. Malo mi je cudno ovako kad ne znam kad ce doci.
    I moj gin je isto takav i zato me bas zanima sto ce reci u pon. Javim sto je bilo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Cure imam pitanje, jeli moguce da 9 dana nakon kiretaze sam u plodnim danima? Od jutros osjecam lagano probadanje u desnom jajniku, a tako mi se znalo dogadjat kad sam u plodnim danima tj. pred ovulaciju. U cetvrtak sam bila na pregledu i sve je uredu i cisto. Bas sam zbunjena jer neznam kako sad to sve ide nakon spontanog. Imam lh trakice za ovulaciju al nemam pojma dal one sad uopce i koriste, tj. u periodu do prvog menzesa

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Clio35

    Cure imam pitanje, jeli moguce da 9 dana nakon kiretaze sam u plodnim danima? Od jutros osjecam lagano probadanje u desnom jajniku, a tako mi se znalo dogadjat kad sam u plodnim danima tj. pred ovulaciju. U cetvrtak sam bila na pregledu i sve je uredu i cisto. Bas sam zbunjena jer neznam kako sad to sve ide nakon spontanog. Imam lh trakice za ovulaciju al nemam pojma dal one sad uopce i koriste, tj. u periodu do prvog menzesa


    Moguće je. Meni je ovulacija bila ranije nego inače nakon spontanog. To je dobar znak

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Clio35

    Cure imam pitanje, jeli moguce da 9 dana nakon kiretaze sam u plodnim danima? Od jutros osjecam lagano probadanje u desnom jajniku, a tako mi se znalo dogadjat kad sam u plodnim danima tj. pred ovulaciju. U cetvrtak sam bila na pregledu i sve je uredu i cisto. Bas sam zbunjena jer neznam kako sad to sve ide nakon spontanog. Imam lh trakice za ovulaciju al nemam pojma dal one sad uopce i koriste, tj. u periodu do prvog menzesa

    Moguće je. Meni je ovulacija bila ranije nego inače nakon spontanog. To je dobar znak


    Znam da si rekla da si dobila menzes normalno nakon spontanog. Mislim da cu probat s trakicama jer ne vjerujem da je nesto kad sam bila na ultrazvuku prije dva dana. Hvala ti sad si me smirila🤗😉😘

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.