Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MomM.94

    MomM.94

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    AngelMama i ja sam izgubila bebu u 22tt. Zelim ti da uskoro drzis svoju bebicu u rukama. Ja imam sina od 6godina, pa je nekak lakse bilo prijec preko toga, ali to je tolika bol da ne moze niko shvatiti ko nije to dozivio. Vidim da ti imas 3 😇. Hrabra si zena, drago mi je da ne odustajes. ❤️

    🙋‍♀️ 29
    🙋‍♂️30
    14.06.2016 💙👶
    Someone i love was never born. 💓😇
    22.02.2022 💔 21.tt
    27.12 ➕
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar AngelMama

    AngelMama

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    MomM.94

    AngelMama i ja sam izgubila bebu u 22tt. Zelim ti da uskoro drzis svoju bebicu u rukama. Ja imam sina od 6godina, pa je nekak lakse bilo prijec preko toga, ali to je tolika bol da ne moze niko shvatiti ko nije to dozivio. Vidim da ti imas 3 😇. Hrabra si zena, drago mi je da ne odustajes. ❤️


    Jako mi je zao zbog gubitka 😢 i hvala Bogu na djecaku 💙 vjerujem da ti je mozda bilo lakse, ja to uvijek govorim da bar imam jedno dijete doma kojem se mogu vratit, da ga zagrlim i dam svu ljubav koja je ostala nepruzena, to mi je bilo jako tesko. Imala sam ljubavi za njih da ih hrani cijeli ovozemaljski zivot, a onda shvatis da je nemas kojme dati jer oni nisu tu .. imam ih 3, da 👼🏻 i 1 biokemijsku prije svih njih, ali to nije sa sigurnoscu bilo dokazano. Hvala ti na rijecima ohrabrenja i nadam se da ces i ti uskoro dobit svoju drugu srecu, svoj drugi zivotic ❤️ do tada, ostanimo hrabre, jake i vjerujmo ❤️ 

    👩🏻‍🦱 29
    🧔🏻‍♂️ 30
    👼🏻 2017. 8 tt
    👼🏻 2018. 22tt
    👼🏻 2021. 11tt
    💊 Euthyrox, Vitamin D3, Metafolin, Myo-Inositol
    📋 Hipo, PCOS, IR, MTHFR, PAI-1 4G/4G

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Cure kako ste ovih blagdana?
    Ja se ne držim dobro, želim da ova godina ne završi, imam osjećaj da ostavljam i svoju bebu u njoj a trebali smo skupa dalje..nisam mislila da će me tako pokositi..

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Marko1811

    Cure kako ste ovih blagdana?
    Ja se ne držim dobro, želim da ova godina ne završi, imam osjećaj da ostavljam i svoju bebu u njoj a trebali smo skupa dalje..nisam mislila da će me tako pokositi..


    Ja se čak i držim, osjećam se dobro. Neki dan sam bila baš jako potonula, ali drugi dan je bilo bolje već. Drži me jaka volja i želja da ostvarim novu trudnoću.

    Kako se ti još osjećaš? Pokušavaš li okupirati misli nečim drugim? Kod tebe je gubitak još relativno svjež, prije samo 2 mjeseca. 
    Kod mene je prošlo skoro pa 5 i bolje je nego prije tipa 3 mjeseca, ali da mi je netko tada rekao da će biti bolje ne bih vjerovala. Da se ne lažemo, dođu i meni teški dani, oči pune suza, potonem ali prođe i. nastavim. Moram ustati na noge i boriti se za novu trudnoću, ne preostaje mi ništa drugo nego pokušati biti što jača i ne predati se depresiji.  

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Ja također kako koji dan, ali kad padnem bas padnem, samo sam u tom danu, u tim mislima, teško prođem kroz dan. Ovi blagdani su mi bas bas teški. Drži me činjenica da drugi tjedan idem na kontrolu i nadam se zelenom svijetlu za dalje, to će mi psihički puno značiti, pa u Božje ruke. 

    Druga menga mi je već gotova, iako je prva bila obilna druga je trajala samo 2 dana jače i odjednom stala. Jel imao tko takav slučaj? Valjda je to sve ok dolje, bas me to smara. Sta ne može biti normalno bar to..

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • artepolia

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Ja sam imala pobacaj medikamentozni. Nakon 2 tj kontrola i vidi se ostatak malog komadica tkiva velicine 1x2 cm . Dao mi doktor klavocin i kontracepcijske tablete . Jos malo smeđi iscjedak imam i blago pozitivan mi test na trudnocu. Ostali simptomi au nestali. Bolne grudi ,mucnine…kao cekamo mengu ako ce izaci ili sa kontracepcijskim pa tek kontrola kad popijem 3 kutije nakon 3 mj a onda kiretaza . Dao klavocin po kojem nebi smjelo biti problema. Uzasno se bojim. Ima tko da mu ostalo nesto nakon ciscenja i kako je proslo ? Dal je izaslo samo ili je bila potrebna kiretaza ? Hvala i dal je menga dosla normalno uz to tkivo ?

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Artepolia, pričekaj mengu, koliko još do menge je ostalo?
    U svakom slučaju bolje je pokušati izbjeći kiretazu. 
    Ja sam imala reziduu ali odmah drugi dan sam išla na ponovnu kiretazu jer sam jako krvarila. Prije su postojale ergometrin tablete koje bi izazvale kontrakcije maternice i to bi se izbacilo, no njih su povukli, i bas šteta, nema nikakve alternative za njih, mislim da ih ima samo u bih i Srbiji. 
    Ono sto ti možeš je vadit betu pa ćeš vidjet smanjuje li se.. to ti je eventualno trebao dati..

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • artepolia

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Klavocin je ok pijem ga svakako da ne dode do necega. A neznam ssad je 2 tj od medikamentoznog.kao menstruacija 3do 5 tj al pitanje hoce doci zbog tog zaostalog dijela i smedeg iscjetka ? Dal da pocnem kontracepcijske tad dolazi valjda za 28 dana . Zbunjena sam totalno

  • artepolia

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Kk1109- ne stvara probleme, imala sam jedan odnos 2/3 tjedna iza spontanog i isla sam na pregled i nisam se do kraja očistila i poslali su me vaditi betu, sa prvom menstruacijom sam se očistila skroz. Jednostavno iza spontanog ( bila mala ili veća trudnoća ) treba vremena da se sve slegne na svoje mjesto, hormoni divljaju,ne zove se bez razloga drugo stanje. Koliko god da je teško, sve i jedan doktor mi je rekao da prvo treba srediti glavu prije sljedeće trudnoće, kada tad ćemo mi postat majke, pitanje je vremena kada. Vjerujem da se sve dešava radi nekog razloga, tako je moralo bit i mi tu ne možemo utjecat. Možemo utjecat na sljedeću trudnoću.


    Pozdrav ? Sta vam je ostalo ? I koliko cm ? Meni je ostalo tkivo od 1x2cm. Dal otide s mengom ili potrebna kiretaza  ? 

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Sta nije kontracepciju odmah trebalo početi piti? Nazovi možda u bolnicu di si bila pa će ti pojasniti, najsigurnije je. Čim su ti pustili to bez kiretaze vrlo vjerojatno će samo izaći.

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.