Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Lion32

    Marko1811 meni se nakon prvog spontanog dogadjalo da imam te krvave iscjetke nekoliko dana prije M. Nikad nisu otkrili koji je uzrok tome..
    Prestalo je sad nakon drugog spontanog🤷‍♀️😔🙄


    Hvala na iskustvu, mene muci nakon menstruacije, evo 13. Dc ja i dalje imam prilikom brisanja malo krvi. Luda sam vise. Također na pregledu nisu ništa našli. Neću se upuštati u pokušaje dok to ne sredim. Vidjet ću sta će biti s brisevima još i ako je to čisto pričekati još jednu mengu i opet na pregled. 

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Marko meni se jedan mjesec tako dogodilo. Par dana nakon menstruacije dobila sam krvavi iscjedak I trajao je 3 dana.

    Ja sutra radim test i jako me strah. Ako je negativan jako ću se razočarati, a ako je pozitivan vjerojatno će me uhvatiti panika zbog prethodnog iskustva.
    32.dc i po kalendaru kasni nekih 5 dana
    Od 31.12. Imam bijeli iscjedak, umor, lagane bolove donjeg stomaka, užasan zatvor…
    Ako bude negativan u pon zovem gin da  pošalje uputnicu za hormone. 
    Kako ste vi? Ima li još koja neki test uskoro?😊

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 836

    Prijavi adminu

    Angel, za tvoju mutaciju šta su ti preporučili ? Koja je situacija sa tsh? Vidim da di imala tri spontana i prije si pisala da ti nisu našli neki razlog ? 

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 836

    Prijavi adminu

    Dali netko zna kako su Loza,Beban,kk1109? 

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MBM🐬🍀💕

    MBM🐬🍀💕

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Dali netko zna kako su Loza,Beban,kk1109?


    Kk1109 je dobro i ona i beba a za ove dve neznam bas sam das usla da vidim dali su pisale. Mislim da se Loza porodila a za Bebana neznam Takodje je Mare i Lucia rodile lepe decake 

  • Avatar AngelMama

    AngelMama

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Angel, za tvoju mutaciju šta su ti preporučili ? Koja je situacija sa tsh? Vidim da di imala tri spontana i prije si pisala da ti nisu našli neki razlog ?


    Pa ovako, zakljucak hematologa je bio da se u iducoj T prvo prekontroliraju parametri zgrusavanja jer su neki od njih (kad sam radila pretrage) pokazali da imam rizik za iskrvarit (mislim da je bio APTV u pitanju), pa bi na temelju nalaza razmotrili davanje injekcija. Sto se stitnjace tice ona je pod kontrolom, pijem tablete, kontroliram i okej je. Da, imala sam tri, za prvi se nezna razlog, za drugi se spominjala neka infekcija (koja nije dokazana), a za zadnji je bila kromosomska greska (utvrdena analizom)

    Cure jeli se neka od vas susrela s tim da je imala rizik od krvarenje prema nalazima zgrusavanja ? Dali ste unatoc tome primale injekcije ?

    👩🏻‍🦱 29
    🧔🏻‍♂️ 30
    👼🏻 2017. 8 tt
    👼🏻 2018. 22tt
    👼🏻 2021. 11tt
    💊 Euthyrox, Vitamin D3, Metafolin, Myo-Inositol
    📋 Hipo, PCOS, IR, MTHFR, PAI-1 4G/4G

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Lana99, zvuci dobro, javi nam sretne vijesti a ja ti držim 🤞🤞🤞

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Dali netko zna kako su Loza,Beban,kk1109?


    Hvala dragaa sto se brines ❤️
    Mi smo super, maknuti sa strogog mirovanja pa sam konacno otisla u laganu setnju i kavu nakon 5 tjedana relacoje krevet-wc. Malisa ima 2 kile i super napreduje.🥰
    Beban nam se nedavno javila u grupi i mali Bogdan dobro napreduje. Zadnjih dana koliko sam vidjela nije pisala, jedino ako nisam slucajno preskocila koju poruku. Ja se nadam da uziva u svojoj bebici i nema pretjerano vremena za tipkanje 🤗
    Za lozu ne znam 🤷‍♀️
    Kako si ti? Jel se spremate u nove pokusaje skoro? Saljem puuuuno zagrljaja i lijepih zelja, vjerujem da ces ove godine ljubiti svoju bebicu. Zasluzila si 🤗🥰

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Bok svima evo mene opet tu,opet ista stvar se desila ,opet me tijelo izdalo ovog puta u 9tt od straha nisam nikome nista ni pricala znali smo samo muz i ja al eto nije bilo suđeno da itko drugi sazna ovog puta u 9tt opet tableta ,opet srce u komade otislo…
    Ako koja moze molim vas napisite mi koje ste sve pretrage radile prije ponovnog pokusavanja …
    Moja gin slegnula ramenima i rekla a dobro sta sada…tako da sad hocu zahtjevat dodatne pretrage …

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Nasbebac, zao mi je da ponovo prolaziš pakao..drži se..
    Vidim da imaš jedno dijete, pa bi ti moglo biti slično kao i meni, da nemaju sluha za pretrage. Ja sam na kraju molila da mi daju bilo sto za napraviti, jer ni 3 spontana očito nisu dovoljna za pretrage ako imaš zdrave trudnoce.. briseve su mi radili, i nalaze na trombofiliju i genetske čimbenike. Ispalo je sve ok, i onda sam dobila po nosu ; “pa imate dvije zdrave trudnoce, sto ste vi mislili otkriti”.
    Ipak ginekolog me preventivno stavio na aspirin, kaže škoditi ne može, biti će bolja prokrvljenost .. 
    traži, inzistiraj, valjda će imati sluha. Reci da nisi sposobna vise prolaziti ovo.. 

    Cure, vi koje ste imale spontane nakon zdrave trudnoce, jel imala koja carski rez?

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.