Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Sretan i blagoslovljen Bozic cure❤️🎄
    Javila nam se Beban. Mali Bogdan roden je u 30tt. Evo ljubav mala samostalno papa, skinut je s kisika. Dosta je napredan, ima 1670g. Sa 2200 ih pustaju kuci tako da se andamo da su uskoro doma 🥰 mali je oresladak, poslala nam je slijicu ❤️ Ona je dobila mlijeko, boli ju rana od carskog i trbuh kod dizanja.
    Ugl dobre vjesti i vjerujemo da ce tako bit i dalje 🙏🏻❤️

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    kk1109

    Sretan i blagoslovljen Bozic cure❤️🎄
    Javila nam se Beban. Mali Bogdan roden je u 30tt. Evo ljubav mala samostalno papa, skinut je s kisika. Dosta je napredan, ima 1670g. Sa 2200 ih pustaju kuci tako da se andamo da su uskoro doma 🥰 mali je oresladak, poslala nam je slijicu ❤️ Ona je dobila mlijeko, boli ju rana od carskog i trbuh kod dizanja.
    Ugl dobre vjesti i vjerujemo da ce tako bit i dalje 🙏🏻❤️


    Bogu hvala♥️ 
    Sretan i blagoslovljen Božić svima. 🥰

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Sretan Božić svima!❤
    Svim trudnicama sreće, zdravlja i da sve prođe u najboljem redu.
    Iiiii naravno nama koje se tek trudimo postati da nam se što prije ostvare želje.
    Da sljedeći Božić sve imamo bebe u rukama🥰❤
    I naravno, molitva za anđele😔🤍

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Sretni blagdani cure drage! 

    Kod mene stanje paranoje , osjećam se kao neka neodgovorna tinejdžerica. Kasni mi 2 dana, moguće da je poremećeno jer je tek druga M na redu, bilo je nešto odnosa ali smo pazili ali sad se pitam jel dovoljno. Konačno smo se malo opustili, sad ide vraćanje filma i nisam ni sigurna jel moglo sta biti ili ne, plodne Dane smo izbjegli, ali jesam li ih dobro prepoznala.. 1001 pitanje .. Imam neke simptome trudnoce, ipak mi je već 6. Po redu, pa znam već prepoznati. Prestravljena sam. Neću test Radit još, bojim se užasno koji god da rezultat bude. 

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Samo prijavljujem da sam dobila mengu, malo oskudnija.. eto i druga je stigla 33.dc, valjda je to normalno. Tako da test nisam ni radila, osjećaji su mi koma, imala sam neke simptome, očito umišljene. Mozak je j stvar .. no koliko god sam žalosna i razočarana (iako realno nismo pokušavali ni pokrivali Dane) nekako sam mirnija, da ovaj mjesec napravim još kontrolne briseve i počnem s folnom, pa službeno možemo u nove pobjede

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Meni je danas 22. Dan ciklusa i u par navrata mi se pojavilo par kapi smeđeg iscjetka danas i prije 2 dana i onako srednji bolovi u donjem dijelu trbuha. Sada slijedi onaj napeti dio 10ak dana da napravim test ili ipak dobijem m. Najstresnije razdoblje..

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar AngelMama

    AngelMama

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Drage zenice ❤️
    odlucila sam se ponovno pridruziti druzenju nakon par godina pauze. U to vrijeme tipkanja bila sam jos na temi zelim dijete, a sada evo na zalost i na ovoj temi. Imala sam vise trudnoca kao sto se i vidi iz mog opisa dolje nize ukljucujuci i jednu biokemijsku  .. nema sto od pretraga nisam napravila i nazalost i dalje sam bez konkretnog odgovora. Molila sam Boga da me odrijesi zelje za dijetetom (znam da ruzno zvuci, ali jednostavno od tuge neznam pravi put), no umjesto toga zelja se rasplamsala jos i vise.
    Molim sve zenice koje su prosle vise izgubljenih trudnoca, sto ste drugacije napravile u trudnoci s dobrim ishodom ili dobrom tijekom ?
    I zelim nam svima da nam 2023. ostvari najvece zelje ❤️

    👩🏻‍🦱 29
    🧔🏻‍♂️ 30
    👼🏻 2017. 8 tt
    👼🏻 2018. 22tt
    👼🏻 2021. 11tt
    💊 Euthyrox, Vitamin D3, Metafolin, Myo-Inositol
    📋 Hipo, PCOS, IR, MTHFR, PAI-1 4G/4G

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Rozica1206, evo mene, 5 trudnoća, 2 djece. 1. Spontani prošao “eto događa se”, nakon toga dvije trudnoce, i sad mi se zaredala 2 spontana, nalazi uredni. Sto rec, sto misliti, ne znam. Kod mene jedino sto se promijenilo da nakon dvoje djece sam imala dosta stresa, još su relativno mali, puno je obaveza, puno me trebaju, nisam se bas stizala odmarati, maziti trbuh, jesti najbolje. To je ono sto je razlika. I sto si medu ostalim i prebacujem i dobijem li priliku da pružim dom još nekome u svom trbuščiću , pobrinut ću se za te stvari malo vise, s pozitivnim testom Ostat doma makar izgubila sve poslove i tako..
    A ovo sto kažeš.. zelja umjesto da s traumama opada, ona raste svakim danom. 
    Koji put si znam misliti, sta ti je pa imaš dvoje dječice čemu se izlagati rizicima i stresovima, živi život, i slične misli. Ali ne, nije to to. Fali mi netko još. Neobjašnjivo. I kao sto u Bibliji postoji prispodoba sa jednom izgubljenom ovcom, kako se pati za njom iako ima još brdo ostalih, eto tako i ja. Čudo 

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Lana , 🤞🤞🤞

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • Avatar AngelMama

    AngelMama

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Marko1811

    Rozica1206, evo mene, 5 trudnoća, 2 djece. 1. Spontani prošao “eto događa se”, nakon toga dvije trudnoce, i sad mi se zaredala 2 spontana, nalazi uredni. Sto rec, sto misliti, ne znam. Kod mene jedino sto se promijenilo da nakon dvoje djece sam imala dosta stresa, još su relativno mali, puno je obaveza, puno me trebaju, nisam se bas stizala odmarati, maziti trbuh, jesti najbolje. To je ono sto je razlika. I sto si medu ostalim i prebacujem i dobijem li priliku da pružim dom još nekome u svom trbuščiću , pobrinut ću se za te stvari malo vise, s pozitivnim testom Ostat doma makar izgubila sve poslove i tako..
    A ovo sto kažeš.. zelja umjesto da s traumama opada, ona raste svakim danom.
    Koji put si znam misliti, sta ti je pa imaš dvoje dječice čemu se izlagati rizicima i stresovima, živi život, i slične misli. Ali ne, nije to to. Fali mi netko još. Neobjašnjivo. I kao sto u Bibliji postoji prispodoba sa jednom izgubljenom ovcom, kako se pati za njom iako ima još brdo ostalih, eto tako i ja. Čudo


    Da, citala sam tvoje komentare i jako mi je zao zbog toga sto si prosla i prolazis. Osobno ne mislim da je grijeh sto pored dvoje djecice zelis jos jedno. Samo je stvar psihe zene, a djecica su svakako Bozji blagoslov uvijek 🙏🏻   bojim se iduce trudnoce, a tako bi ju htjela iako sam svasta prosla … zivot mi se zadnjih 5 godina svodi samo na razmisljanje o bebi i pretragama .. tesko je to, ali hvala Bogu i ovoj zelji koja nas tjera da ne odustanemo ❤️ nadam se da cemo sve doc do cilja 🙏🏻

    👩🏻‍🦱 29
    🧔🏻‍♂️ 30
    👼🏻 2017. 8 tt
    👼🏻 2018. 22tt
    👼🏻 2021. 11tt
    💊 Euthyrox, Vitamin D3, Metafolin, Myo-Inositol
    📋 Hipo, PCOS, IR, MTHFR, PAI-1 4G/4G

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.