Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Donna razumijem te potpuno, ali neka te ne brinu 2 ciklusa u kojima nisi uspjela. Uspjet ćeš. Treba vremena, moja prijateljica je odmah sljedeći ciklus nakon spontanog uspjela dok evo ja 5.ciklus ništa, a prva trudnoća iz prvog pokušaja.. i mene rastuži što znam da bi sada bila 7.mjesec. Doći će sve na svoje i svi ćemo imati što želimo, ali treba vremena i strpljenja.
    Koristiš li folnu, neke vitamine?

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Loza, joj pa ti ćeš svaki tren onda!! Želim ti svu sreću ovog svijeta i uzivaj u svakom trenu poroda! Javi nam novosti kad budeš mogla! 
    Artepolia, pričekaj mengu, pa ćeš vidjeti, ako ne izađe ćeš na kiretazu, pazi samo da ne dobiješ temperaturu, ili da ti iscjedak nema neugodan miris. U svakom slučaju bolje ti je strpit se pa izbjeći kiretazu. 
    Lana, meni se čini da tebe zezaju ti hormoni. Jel uzimaš sta tipa vrkuta ili nešto da probaš sama to nekako dovesti u red?
    Dona, apsolutno dijelimo misli. Ja isto stalno računam koliko bih bila, koliki trbuh bi imala i sl. Bas teške misli. 
    Ja uz sve imam neke nove strahove, u smislu da se bojim da nešto nije u redu samnom, zašto mi tijelo to radi, pa još ta neka čudna druga menga je samo te misli pospješila. Najviše bih voljela ne dobiti iducu mengu da se prestanem brinuti, da tu brigu zamijenim brigom o trudnoći. (Ne znam sta je gore ali ok) 

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

  • deedee1405

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Imam jedno pitanje, imala sam pred 2 god zadržani pobačaj u 8 tjednu trudnoće i nakon toga jednu zdravu trudnocu i sada sam opet trudna, kada sam bila na pregledu sa 5+6 vidjela se samo GV i žumanjcana vrećica,  sljedeći pregled imam za tjedan dana kad ću biti 9+1… ono sto mene zanima, kod prve trudnoće kad sam imala missed ab vrijednost leukocita mi je bila 5,45 i kasnije kad sam jednom prilikom pričala sa prijateljicom reko mi je da se već iz krvne slike vidjelo da trudnoca se ne razvija dobro jer leukociti moraju biti veći od 5,7… i stvarno u drugoj (uspješnoj trudnoći) su bili i preko 6. Sad sam vadila krv i vidim da su lezkociti 5.45 ne znam dal je to 100% znak da nešto nije kako treba ili da čekam pregled… kakva su vaša iskustva s vrijednostima leukocita? 
    Ispričavam se zbog podužeg posta

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Amarilla ✨

    Amarilla ✨

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    deedee1405

    Pozdrav svima,
    Imam jedno pitanje, imala sam pred 2 god zadržani pobačaj u 8 tjednu trudnoće i nakon toga jednu zdravu trudnocu i sada sam opet trudna, kada sam bila na pregledu sa 5+6 vidjela se samo GV i žumanjcana vrećica, sljedeći pregled imam za tjedan dana kad ću biti 9+1… ono sto mene zanima, kod prve trudnoće kad sam imala missed ab vrijednost leukocita mi je bila 5,45 i kasnije kad sam jednom prilikom pričala sa prijateljicom reko mi je da se već iz krvne slike vidjelo da trudnoca se ne razvija dobro jer leukociti moraju biti veći od 5,7… i stvarno u drugoj (uspješnoj trudnoći) su bili i preko 6. Sad sam vadila krv i vidim da su lezkociti 5.45 ne znam dal je to 100% znak da nešto nije kako treba ili da čekam pregled… kakva su vaša iskustva s vrijednostima leukocita?
    Ispričavam se zbog podužeg posta


    Meni je ginekologica gledala vrijednosti, trombocita eritrocita i hemoglobina, ali ne i leukocite tako da nisam bas upoznata puno s tim. 😏 Koliko sam sad vidjela na internetu, oni bi trebali umjereno rasti svako tromjesjecje. 

    Everything in your life started as… a thought, a wish, a hope, or a dream, either in your mind or in the mind of someone else. ✨

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Lana99

    Donna razumijem te potpuno, ali neka te ne brinu 2 ciklusa u kojima nisi uspjela. Uspjet ćeš. Treba vremena, moja prijateljica je odmah sljedeći ciklus nakon spontanog uspjela dok evo ja 5.ciklus ništa, a prva trudnoća iz prvog pokušaja.. i mene rastuži što znam da bi sada bila 7.mjesec. Doći će sve na svoje i svi ćemo imati što želimo, ali treba vremena i strpljenja.
    Koristiš li folnu, neke vitamine?


    A da, svaka zena je drukcija i svaki ciklus je drukciji.. trudim se ne opterecivati jer glava cudo radi, znam masu cura kojima je upalilo tek kad su se opustile ali to je lakse reci nego napraviti..
    Pijem Elevit prenatal tablete (folnu), Maca prah u tabletama i Omegu. Muz Macu i Omegu. To smo pili oboje i dobitni ciklus pa sad ponavljamo..

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Marko1811

    Loza, joj pa ti ćeš svaki tren onda!! Želim ti svu sreću ovog svijeta i uzivaj u svakom trenu poroda! Javi nam novosti kad budeš mogla!
    Artepolia, pričekaj mengu, pa ćeš vidjeti, ako ne izađe ćeš na kiretazu, pazi samo da ne dobiješ temperaturu, ili da ti iscjedak nema neugodan miris. U svakom slučaju bolje ti je strpit se pa izbjeći kiretazu.
    Lana, meni se čini da tebe zezaju ti hormoni. Jel uzimaš sta tipa vrkuta ili nešto da probaš sama to nekako dovesti u red?
    Dona, apsolutno dijelimo misli. Ja isto stalno računam koliko bih bila, koliki trbuh bi imala i sl. Bas teške misli.
    Ja uz sve imam neke nove strahove, u smislu da se bojim da nešto nije u redu samnom, zašto mi tijelo to radi, pa još ta neka čudna druga menga je samo te misli pospješila. Najviše bih voljela ne dobiti iducu mengu da se prestanem brinuti, da tu brigu zamijenim brigom o trudnoći. (Ne znam sta je gore ali ok)


    Marko- ako nista drago mi je cuti da nisam jedina.. teske misli, da😔
    Slazem se s tobom iako mislim da kad se trudnoca Boze daj i dogodi da cu biti sva u panici, pogotovo dok ne prodje prvih 10 tjedana. A svjesna sam koliko je to pogresno razmisljanje..
    Ah nadam se da cemo se uskoro sjetiti ovog dopisivanja kao jedno tesko razdoblje koje je iza nas, a sad imamo razloga za smijeh❤️

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar AngelMama

    AngelMama

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Marko1811

    Cure sve najbolje u novoj godini vam želim! Neka nam se naše najljepše želje ostvare…
    AngelMama, hvala na riječima podrške, meni se čini da nikad neće biti lakše.. svaki dan mi je beskonačno dug.

    Cure, mi smo dobili zeleno svijetlo za dalje, tako da plan je takav, da lovit nećemo ništa, samo se nećemo vise paziti. Ne mogu se optericivati s plodnim danima i sl. Probat ću obratit pozornost ali ako mi se ne da neću. Bez pritiska, jel.. ionako mi je psiha još nije došla na svoje. Uzeli su mi još jednom briseve za svaki slučaj, to čekam sad tjedan dana. I nadam se najboljem.

    To su bas lijepe vijesti, korak po korak. Puno srece ti zelim, da ne cekaa dugo na trudnocu i da trudnoca bude skolska 🙏🏻

    👩🏻‍🦱 29
    🧔🏻‍♂️ 30
    👼🏻 2017. 8 tt
    👼🏻 2018. 22tt
    👼🏻 2021. 11tt
    💊 Euthyrox, Vitamin D3, Metafolin, Myo-Inositol
    📋 Hipo, PCOS, IR, MTHFR, PAI-1 4G/4G

  • Avatar AngelMama

    AngelMama

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Artepolia, ja sam imala neke ostatke odmah nakon i isla san na vakum privatno jer mi je tesko bilo psihicki podnositi tu neizvijesnost hoce se ocistit ili ne. Privatno sam isla jer su me oni odmah ubacili i zato sto mi je grad daleko.
    Donna, bas taj osjecaj i mene jos drzi … racunanje kad bi bio termin, koliko bi djecica bila velika, kako bi izgledali .. valjda je to tako normalno .. mi smo se za prvu trudili 8mj, za drugu 5mj, a zadnja se dogodila odmah nakon 1mj pokusavanja .. za zadnju T sam se bila bas opustila i misao je bila ‘ma ionako se nece dogodit odmah kako ni prve dvije’ plus sam uzimala Inofolic, pa neznam dali je i on pomogao. Bas sam bila sokirana kad sam vidjela plusic odmah prvi mj. Tako da kolikogod bila teska ta misao,  probaj se opustiti, puno srece ti zelim ✨
    Loza, neka porod protekne kako treba zelim od srca 🙏🏻  javi nam kad bebica stigne ❤️
    Meni se jos uvijek tesko odlucit na novu T, ali evo poduzet cu neke korake da mi psihicki bude lakse da je ovaj put nesto drugacije. Korak po korak.

    👩🏻‍🦱 29
    🧔🏻‍♂️ 30
    👼🏻 2017. 8 tt
    👼🏻 2018. 22tt
    👼🏻 2021. 11tt
    💊 Euthyrox, Vitamin D3, Metafolin, Myo-Inositol
    📋 Hipo, PCOS, IR, MTHFR, PAI-1 4G/4G

  • artepolia

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Da pijem antibiotik i cekam. Nemam vise ni smedi iscjedak. Ali mi test na trudnocu jos blago poz. Valjda zbog tog tkiva…. Kolko je vama bio poz? I lad ste isle uopce na 1.kontrolu nakon pobacaja ? Vele cekat M. A opce nemogu se strpiti. Sad je 21.dan od medikamentoznog. Oce doci menga ako je unutra jos komadic  od trudnoce ?

  • Marko1811

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Artepolia, da može ti izaći, kad se oljusti endometrij za vrijeme menstruacije može i to izaći , tako će ti najvjerojatnije i biti , vidiš da ti i test pomalo slabi. Ili ako te muci Odi privatno na vakum kao angelmama, ali bolje ti je pocekat. 1. Kontrola je meni uvijek bila za 2 tjedna i onda još nakon prve menstruacije. Ja sam uvijek sve privatno radila, ne znam kako je državno proces vezano za te kontrole.
    AngelMama, meni se isto tako teško odlučiti krenuti dalje. Za sad nećemo lovit ovulacije, ali džabe meni to kad otprilike uvijek vrtim u glavi. Tako mi fali da se opustim i stvarno pokušavam ne misliti na Dane ciklusa. 

    Cure, jel imala koja slučaj da menga završi i onda par dana kasnije krvavi iscjedak, i to samo prilikom brisanja. Drugi ciklus mi se to događa. Na pregledu nw vide ništa neobično, čekaju još briseve za koji dan ali sigurna sam da će biti dobri, jer sam ih radila pred 2 mjeseca. Frustrira me to. Ništa jako, nije ni dnevni uložak potreban , samo kod nužde se javi..

    👼🏼 11tj, ❤️, ❤️, 👼🏼 7tj, 👼🏼 18tj, 👼🏼 18tj
    Bože svrati pogled na mene…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.