Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Nis od mene danas,dosla ginekologu i nema ga. Sad me narucila sutra u 8i15. Imam neke veze u bolnici pa budem probala odma sutra to rijesiti. Nemam snage cekat srijedu 😏

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    PeaceLily

    Mara Kokosica

    PeaceLily

    Mara Kokosica

    Da Lily i ja isto. Mi planiramo poslije tog pregleda u 8mj ako bude sve ok. Nadam se da hoce.

    Rekla mi je da se javim njoj pa cemo vidit sta dalje. Ali evo malo mi kao staje.
    I meni je crvenooo . Posebno kad malu nuzdu vrsim. To samo ide.

    Točno tako i meni. Koji ti je danas dan?

    9 ti. Fuj vise

    Joj grozno. Nadam se da će ti završiti uskoro jer ovo je mučenje. Jel ti od prvog dana odmah jako bilo il'?
    Meni je prvi dan slabo skorz, drugi je bila jaka, a treći, četvrti i dnaas peti super jaka.
    Ako ćete krenuti ponovo sad uskoro kako si rekla pridruži se grupu Tko planira i radi na bebi- treći nastavak 🤗 super mi je ovaj forum jer stvarno pruža podršku. Iako sam razmišljala da možda kad opet zatrudnim malo internet i forume ostavim po strani da se ne opterecujem svim jer me ionako strah slijedeće trudnoce, ali vidjet ćemo kako će to ići.🤭


    Lili ti i ja se bas pratimo. Evo ga napokon je stalo 10ti dan. I to nema ni smedjeg iscjetka. Kao da nikad nisam krvarila. Iako realno nema vise sta ni izac hehe. 
    Budem se pridruzila. 
    Joj ko ce docekat pregled u 8mj. Kak si ti?

    Ostale cure sretno i javite se.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Mara Kokosica

    PeaceLily

    Mara Kokosica

    PeaceLily

    Mara Kokosica

    Da Lily i ja isto. Mi planiramo poslije tog pregleda u 8mj ako bude sve ok. Nadam se da hoce.

    Rekla mi je da se javim njoj pa cemo vidit sta dalje. Ali evo malo mi kao staje.
    I meni je crvenooo . Posebno kad malu nuzdu vrsim. To samo ide.

    Točno tako i meni. Koji ti je danas dan?

    9 ti. Fuj vise

    Joj grozno. Nadam se da će ti završiti uskoro jer ovo je mučenje. Jel ti od prvog dana odmah jako bilo il'?
    Meni je prvi dan slabo skorz, drugi je bila jaka, a treći, četvrti i dnaas peti super jaka.
    Ako ćete krenuti ponovo sad uskoro kako si rekla pridruži se grupu Tko planira i radi na bebi- treći nastavak 🤗 super mi je ovaj forum jer stvarno pruža podršku. Iako sam razmišljala da možda kad opet zatrudnim malo internet i forume ostavim po strani da se ne opterecujem svim jer me ionako strah slijedeće trudnoce, ali vidjet ćemo kako će to ići.🤭

    Lili ti i ja se bas pratimo. Evo ga napokon je stalo 10ti dan. I to nema ni smedjeg iscjetka. Kao da nikad nisam krvarila. Iako realno nema vise sta ni izac hehe.
    Budem se pridruzila.
    Joj ko ce docekat pregled u 8mj. Kak si ti?

    Ostale cure sretno i javite se.


    Da baš smo se popratile🤗 super da je stalo, napokon. Meni je 7. Dan danas i slabije je u odnosu na prošla tri dana ali je i dalje jaka, ne nazire se kraj. Nadam se da će onda i meni skoro prestati.  Ma mislim da ti je sve izašlo stvarno da nešto ne valja počeo bi te trbuh boliti jako, da imaš kakvu upalu ili ostatke., Il' bi dobila temperaturu. Meni dođe da sad odma poslije ove menstruacije probamo, al u dogovoru s doktoricom ipak ću pričekati još jednu pa u osmom mjesecu startamo. Inače sam dobro, nestrpljiva za novi pokušaj, pijem sve ove dodatke i fizički se pripremam. Psihički sam čak ok. Kako si ti?

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    PeaceLily

    Mara Kokosica

    PeaceLily

    Mara Kokosica

    PeaceLily

    Mara Kokosica

    Da Lily i ja isto. Mi planiramo poslije tog pregleda u 8mj ako bude sve ok. Nadam se da hoce.

    Rekla mi je da se javim njoj pa cemo vidit sta dalje. Ali evo malo mi kao staje.
    I meni je crvenooo . Posebno kad malu nuzdu vrsim. To samo ide.

    Točno tako i meni. Koji ti je danas dan?

    9 ti. Fuj vise

    Joj grozno. Nadam se da će ti završiti uskoro jer ovo je mučenje. Jel ti od prvog dana odmah jako bilo il'?
    Meni je prvi dan slabo skorz, drugi je bila jaka, a treći, četvrti i dnaas peti super jaka.
    Ako ćete krenuti ponovo sad uskoro kako si rekla pridruži se grupu Tko planira i radi na bebi- treći nastavak 🤗 super mi je ovaj forum jer stvarno pruža podršku. Iako sam razmišljala da možda kad opet zatrudnim malo internet i forume ostavim po strani da se ne opterecujem svim jer me ionako strah slijedeće trudnoce, ali vidjet ćemo kako će to ići.🤭

    Lili ti i ja se bas pratimo. Evo ga napokon je stalo 10ti dan. I to nema ni smedjeg iscjetka. Kao da nikad nisam krvarila. Iako realno nema vise sta ni izac hehe.
    Budem se pridruzila.
    Joj ko ce docekat pregled u 8mj. Kak si ti?

    Ostale cure sretno i javite se.

    Da baš smo se popratile🤗 super da je stalo, napokon. Meni je 7. Dan danas i slabije je u odnosu na prošla tri dana ali je i dalje jaka, ne nazire se kraj. Nadam se da će onda i meni skoro prestati. Ma mislim da ti je sve izašlo stvarno da nešto ne valja počeo bi te trbuh boliti jako, da imaš kakvu upalu ili ostatke., Il' bi dobila temperaturu. Meni dođe da sad odma poslije ove menstruacije probamo, al u dogovoru s doktoricom ipak ću pričekati još jednu pa u osmom mjesecu startamo. Inače sam dobro, nestrpljiva za novi pokušaj, pijem sve ove dodatke i fizički se pripremam. Psihički sam čak ok. Kako si ti?


    Hoce. Stat ce. Tako sam i ja mislila nema kraja. I onda odjednom samo stala. Nema ni onog dosadnog smedjeg. Tako da mislim da ce i tebi za koji dan. Sjecam se da je mrni isto islo 8dan jako. Bas crvena krv. Ali u manjim kolicinama. Potrosila san kamion ulozaka. Hehe. 
    Osjecam se isto kao i ti. Odmah bi da krenemo ali kontrola je za mjesec dana pa se nadam da cemo se strpit do tad.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Bowlica

    Bowlica

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Meni je danas 17ti dan i rekla bih da sam smeđarila još prije 2 dana i sadsm se konačno smirilo. Čeka me jos jedna kontrola u Vinogr.nadam se zadnja jer mi muka vise ici tamo. Ja bih isto najradje odmah koliko sam puna pozitive ali cekat cemo. Ici cemo na kariogram, briseve, nadam se i ogtt i inzulin, kks i trombofilija pa cemo vidjeti

    Ja 38, M 39
    2 djece, 2018. I 2020. missed ab. u 8 i 9TT, 2019 biokem.
    Ciklusi 35 dana cca, blagi PCOS, mali septum maternice odstranjen 2021.g.
    Čekamo bebu 12/2021 fraxiparine

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Strpiti ćemo se nekako i onda idemo dalje u nove pobjede💕

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Mah mah cure. Ja jos uvijek lezim u bolnici, jednom pregledana, cekamo sutrasnj nalaz bete. 

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    working_mom

    Mah mah cure. Ja jos uvijek lezim u bolnici, jednom pregledana, cekamo sutrasnj nalaz bete.


    Hej, a bas mislim na tebe ? Kako to da si jos u bolnici ? U nasoj odlezis 2 sata nakon kiretaze i posalju doma. Ja sam dobila termin tek u cetvrtak, izludit cu do onda. 
    Jel jako uzasno iskustvo ?

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar Bowlica

    Bowlica

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Sretno working_mom!!! Bude sve dobro neka čim prije prođe.

    anaid kako si ti?

    Ja 38, M 39
    2 djece, 2018. I 2020. missed ab. u 8 i 9TT, 2019 biokem.
    Ciklusi 35 dana cca, blagi PCOS, mali septum maternice odstranjen 2021.g.
    Čekamo bebu 12/2021 fraxiparine

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Jos mi nisu nista radili

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.