Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    PeaceLily

    Mara Kokosica

    Da Lily i ja isto. Mi planiramo poslije tog pregleda u 8mj ako bude sve ok. Nadam se da hoce.

    Rekla mi je da se javim njoj pa cemo vidit sta dalje. Ali evo malo mi kao staje.
    I meni je crvenooo . Posebno kad malu nuzdu vrsim. To samo ide.

    Točno tako i meni. Koji ti je danas dan?


    9 ti. Fuj vise

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Mara Kokosica

    PeaceLily

    Mara Kokosica

    Da Lily i ja isto. Mi planiramo poslije tog pregleda u 8mj ako bude sve ok. Nadam se da hoce.

    Rekla mi je da se javim njoj pa cemo vidit sta dalje. Ali evo malo mi kao staje.
    I meni je crvenooo . Posebno kad malu nuzdu vrsim. To samo ide.

    Točno tako i meni. Koji ti je danas dan?

    9 ti. Fuj vise


    Joj grozno. Nadam se da će ti završiti uskoro jer ovo je mučenje. Jel ti od prvog dana odmah jako bilo il'?
    Meni je prvi dan slabo skorz, drugi je bila jaka, a treći, četvrti i dnaas peti super jaka.
    Ako ćete krenuti ponovo sad uskoro kako si rekla pridruži se grupu Tko planira i radi na bebi- treći nastavak 🤗 super mi je ovaj forum jer stvarno pruža podršku. Iako sam razmišljala da možda kad opet zatrudnim malo internet i forume ostavim po strani da se ne opterecujem svim jer me ionako strah slijedeće trudnoce, ali vidjet ćemo kako će to ići.🤭

  • una22

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Drage moje! Molim Vas savjet i pomoc!
    Naime 16.06. sam bila na hitnoj ginekoloskoj radi oskudnog krvarenja. TSV UZV je pokazao samo gestacijski mjehur bez ploda. Trenutna racunica od zadnje menstruacije je 8tj trudnoca no medutim meni je zadnja menstruacija bila 05.05. a nezasticene odnose sam imala tek od 23.05. pa me zanima kako moze biti trudnoca 8tj. Zadnji TSV UZV privatno kaze da je plod 4,3mm, jajnici uredni, srcane akcije nema, i manji hematomi kod stijenke maternice, ginekolog kaze da se plod ne razvija, nema srcane akcije i dijagnoza missed abortion
    Ne zelim nikakvu nadu ali po meni nije 8 tj vec 5 tj trudnoce, i kako moze reci da se plod ne razvija ako na proslom uzv se nije ni vidio a sad se vidi, uglavnom simptoma glede pobacaja nemam, nemam krvarenja,bolova nicega! Iskreno voljela bi drugo misljenje za nekih tjedan dana
    Po mojoj logici ako nesto nije u redu s plodom da se ne razvija i slicno bi tijelo vec reagiralo..
    Ne znam sto da radim, ali ovo mi je sve cudno!

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    una22

    Drage moje! Molim Vas savjet i pomoc!
    Naime 16.06. sam bila na hitnoj ginekoloskoj radi oskudnog krvarenja. TSV UZV je pokazao samo gestacijski mjehur bez ploda. Trenutna racunica od zadnje menstruacije je 8tj trudnoca no medutim meni je zadnja menstruacija bila 05.05. a nezasticene odnose sam imala tek od 23.05. pa me zanima kako moze biti trudnoca 8tj. Zadnji TSV UZV privatno kaze da je plod 4,3mm, jajnici uredni, srcane akcije nema, i manji hematomi kod stijenke maternice, ginekolog kaze da se plod ne razvija, nema srcane akcije i dijagnoza missed abortion
    Ne zelim nikakvu nadu ali po meni nije 8 tj vec 5 tj trudnoce, i kako moze reci da se plod ne razvija ako na proslom uzv se nije ni vidio a sad se vidi, uglavnom simptoma glede pobacaja nemam, nemam krvarenja,bolova nicega! Iskreno voljela bi drugo misljenje za nekih tjedan dana
    Po mojoj logici ako nesto nije u redu s plodom da se ne razvija i slicno bi tijelo vec reagiralo..
    Ne znam sto da radim, ali ovo mi je sve cudno!


    Draga Una,moja zadnja M 9.5, ovulacija i odnosi kao i ti oko 23.5. Dakle sam smo u 8 tjesnu,odnosno pocetak 9. Kod mene nema ni ploda, bio je vidljiv prije par dana 1.8 cm i 2 dana kasnije nije ga bilo. Iscjedak malo zuckast. I sutra moram opet na uzv i na kiretazu posto krvarenje nije krenulo samo od sebe kao prvi puta. Dakle kod mene se ne razvija a tijelo ne reagira. Jesi isla na vadenje bete? Srce bi vec trebalo kucati, ali svakako trazi jos jedno slijedeci tjedan ultrazvuk.

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar Bowlica

    Bowlica

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Meni su doktori pisali lo zadnjoj mengi tjedne i stalno sam govorila da sam ovulaciju imala 30.ti dan ciklusa i da sigurno nije tako kako pisu. Sve dok jedna dr.nije korigirala i pomaknula za 2 tjedna. Pricekaj malo ja bih otisla na jos jedan uzv.

    Ja 38, M 39
    2 djece, 2018. I 2020. missed ab. u 8 i 9TT, 2019 biokem.
    Ciklusi 35 dana cca, blagi PCOS, mali septum maternice odstranjen 2021.g.
    Čekamo bebu 12/2021 fraxiparine

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Ista stvar kod mene, zadnja m 06.05. Ovulacija oko 24.05. Nisu vidjeli ni gestacijsku vrecicu…. :( sutra kiretaza jer tijelo ne apsorbira plod sam. 

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    working_mom

    Ista stvar kod mene, zadnja m 06.05. Ovulacija oko 24.05. Nisu vidjeli ni gestacijsku vrecicu…. :( sutra kiretaza jer tijelo ne apsorbira plod sam.


    Onda cu i ja tak zavrsit 😥😥   jel se sam ja to tak bojim te kiretaze? Pa nebrem ni spavat po noci 😕

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Niste jedina, 😱😱😱 al obzirom da sam prokrvarila 18og i da ovo traje vec vise od 3tj, moram priznati da jedva cekam da se zavrsi ☹️

  • Milenaa28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bolno je iskustvo i jedno i drugo, ja sam tabletama očišćena i mogu reć da je to užasna bol,mene je 3 sata grčilo sve, dok sve nije izašlo van, kolabirala sam im, ali drugi dan što se tiće medikamentoznog čišćenja bola nema, ali praznina i bol u duši ostaju, dok za kiretažu znam po pričama da ne boli sam postupak, al nakon kiretažu duži je oporavak i vele da boli neko kratko vrijeme dok se maternice ne oporavi skroz…

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Milenaa28

    Bolno je iskustvo i jedno i drugo, ja sam tabletama očišćena i mogu reć da je to užasna bol,mene je 3 sata grčilo sve, dok sve nije izašlo van, kolabirala sam im, ali drugi dan što se tiće medikamentoznog čišćenja bola nema, ali praznina i bol u duši ostaju, dok za kiretažu znam po pričama da ne boli sam postupak, al nakon kiretažu duži je oporavak i vele da boli neko kratko vrijeme dok se maternice ne oporavi skroz…


    A koliko dugo ste bili u bolnici u oba slucaja? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.