Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Milenaa28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bila sam 3 dana, 1 dan kad sam primljena dobila sam prvu tabletu koja potiće krvarenje, i treba joj 24 sata da počne djelovat, 2 dan ujutro prokrvarila sam i dali su mi drugu tabletu koja je počela djelovat za par min, osijećaj je grozan, bol neopisivo, u jednom trenutku nisam znala sta mi se točno događa i koje su mi potrebe da me izvinete, dal moram na wc ili povračat…sami ti grčevi trajali su 3 sata, i kada je sve mukom izaslo, obavili su mi odma i ultrazvuk, i ostavili su me jos jedan dan, pošto velim od silne iscrpljenosti i boli, i plača sam im to kolabirala, i taj treci dan su mi jos jedan ultrazvuk obavili gdje je sve prošlo dobro, i pustili me kući…nakon toga 3 tj sam krvarila, kontrolu obavila…emocionalno me je sve to pogodilo…mene nisu kiretirali, ja nisam kiretažu imala, jer mi je liječnik rekao da je ovo puno prirodnije iako taj dan dok to sve ne izađe boli, ali drugi dan ne boli, samo praznina…

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Uzas zivi. Nema mi druge, moram to obaviti. Cekanje me nije nikud dovelo, a bez toga ne mozemo krenuti dalje

  • Milenaa28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Žao mi je svake koja to prolazi, al to u današnje vrijeme izgleda da je postalo normalno i sve više i više ima žena nažalost ☹️

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    working_mom

    Uzas zivi. Nema mi druge, moram to obaviti. Cekanje me nije nikud dovelo, a bez toga ne mozemo krenuti dalje


    Tocno to, ja sam mislila cekati jos do utorka ali nema smisla. Idem sutra po uputnicu i nek nam bog pomogne. Tebi zelim svu srecu i nek prode sto prije i bezbolnije 🤞🤞

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Hvala, sretno i tebi. 
    Vec 3tj ne spavam normalno, necu se vjerojatno ni nocas naspavati :(

  • Avatar Bowlica

    Bowlica

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Drž'se! Brzo to prođe! 

    Ja 38, M 39
    2 djece, 2018. I 2020. missed ab. u 8 i 9TT, 2019 biokem.
    Ciklusi 35 dana cca, blagi PCOS, mali septum maternice odstranjen 2021.g.
    Čekamo bebu 12/2021 fraxiparine

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Mislimo na tebe 🤞🤞

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Evo primljena u bolnicu. Jos nista ne znam

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Moj ginekolog radi od 13. Tak da cu probat odmah danas u bolnicu, iskreno jedva cekam sa se rijesim. 
    Samo nek prode cim prije i bezbolnije ❤

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar Bowlica

    Bowlica

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Sretno i drž te se! Samo hrabro javite se.

    Ja 38, M 39
    2 djece, 2018. I 2020. missed ab. u 8 i 9TT, 2019 biokem.
    Ciklusi 35 dana cca, blagi PCOS, mali septum maternice odstranjen 2021.g.
    Čekamo bebu 12/2021 fraxiparine

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.