Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Rekao mi je doc da jos jedna cura ima isti problem jao ja i nju je narucio u ponedjeljak, samo se molim B da sve zavrse isti dan i da me puste kuci

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Vec 3 tjedna krvaris i nisi se ocistila? Jao, e to su muke, dok nakraju se mucis,krvaris i svejedno zavrsis na ciscenju. Mene muci sto vele da nakon kiretaze nesmijes 3-6 mjeseci. Makar neznam ak opce budem imala volje za dalje… a i planiram trazit sve zive pretrage i to ce sigurno potrajat.
    Jel ti mislis stra trazit ili ? Mislim meni je ponavljajuci pa je vec zabrinjavajuce, meni beta bila u srijedu 23 500 a jucer 25 700. Znaci neki nevazni rast,i premala beta za 9 tjedan

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Prokrvarila 18. a prestala 27. Od tada ne jrvarim, beta varirua 111-169. Zato misle da mozda je vanmaternicna, ali nisu sigurni. Zato bi napravili prvo kiretazu, a onda dali injekciju ako u maternici nema posteljice

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Kakva vam je bila prva menstruacija nakon spontanog?
    Ja krvarim već 5. Dan i to dosta jako. Jače nego inače. Inače mi traje 4-5 dana al su 4. I 5. Dan slabi, a sad je jaka. 
    Mara. Jel tebi prestalo?

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    PeaceLily

    Kakva vam je bila prva menstruacija nakon spontanog?
    Ja krvarim već 5. Dan i to dosta jako. Jače nego inače. Inače mi traje 4-5 dana al su 4. I 5. Dan slabi, a sad je jaka.
    Mara. Jel tebi prestalo?


    Hej. Nije jos. I meni je sve tako kao tebi. Bas je obilnija , a inace zavrsu 4 ili 5ti dan. 
    Cula sam se s dr. Rekla je ako ne stane unutar 7 dana da se opet javim. A narucena sam za pregled u 8 mj.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Bebac9697

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo i mene nakon duzeg vremena. Ja sam bila na prvoj kontroli 18.6 i po uzv sve je uredu i cisto. Rekli mi da posle menstruacije dođem opet na kontrolu da urade za svaki slucaj uzv i ako bude uredu imamo zeleno svjetlo za drugi pokusaj. Mada sumnjam da cu odna krenuti, zelim malo odmoriti od svega kako fizicki tako i psihicki.  Ja sam menstruaciju dobila, 4ti dan danas i sve normalno kao i prije sto sam imala,nit je obilna niti oskudna, eh jedino sada koliko ce dugo trajati, inace mi traju oko 7-8 dana.
    Kako ste vi? 
    Mara meni je doktor rekao na kontroli da menstruacija prva moze da traje 7-10 dana, ako bude vise da se hitno javim na prijem. A ja bi ti preporucila da prije odes na kontrolu zaradi sebe i svog zdravlja, bas mi je cudno sto su te narucili na pregled u 8 mj.  

    🧔-34
    🙎‍♀️-24
    5/2020 blighted ovum. u 9tt 💔

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Bebac9697

    Pozdrav cure, evo i mene nakon duzeg vremena. Ja sam bila na prvoj kontroli 18.6 i po uzv sve je uredu i cisto. Rekli mi da posle menstruacije dođem opet na kontrolu da urade za svaki slucaj uzv i ako bude uredu imamo zeleno svjetlo za drugi pokusaj. Mada sumnjam da cu odna krenuti, zelim malo odmoriti od svega kako fizicki tako i psihicki. Ja sam menstruaciju dobila, 4ti dan danas i sve normalno kao i prije sto sam imala,nit je obilna niti oskudna, eh jedino sada koliko ce dugo trajati, inace mi traju oko 7-8 dana.
    Kako ste vi?
    Mara meni je doktor rekao na kontroli da menstruacija prva moze da traje 7-10 dana, ako bude vise da se hitno javim na prijem. A ja bi ti preporucila da prije odes na kontrolu zaradi sebe i svog zdravlja, bas mi je cudno sto su te narucili na pregled u 8 mj.


    I meni je ali eto sta cu. Pricekat cu da vidim do kad ce ovo trajat pa se javiti opet. 
    Bas mi se oduljalo. Cijeli mjesec skoro krvarim. Jos ova vrucina. Uzas.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Ja ću se isto javiti dr ako mi se krvarenje ne smiri za par dana. Jer fakat je obilno. Čak nema nekih ugrušaka prevelikih, nešto sitno, ali vas crvena i tamnocrvena obilna krv.
    Maro, što ti je rekla da će biti u slučaju da ne prestane krvarenje?
    Bebac. Hvala na info.. uzmi vremena koliko ti treba, dobro se je oporaviti onoliko koliko ti psiha i tijelo trebaju. Ja sam spremna psihički a nadam se da ću i fizički biti slijedeći mjesec da krenemo.

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Da Lily i ja isto. Mi planiramo poslije tog pregleda u 8mj ako bude sve ok. Nadam se da hoce. 

    Rekla mi je da se javim njoj pa cemo vidit sta dalje. Ali evo malo mi kao staje. 
    I meni je crvenooo . Posebno kad malu nuzdu vrsim. To samo ide.

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Mara Kokosica

    Da Lily i ja isto. Mi planiramo poslije tog pregleda u 8mj ako bude sve ok. Nadam se da hoce.

    Rekla mi je da se javim njoj pa cemo vidit sta dalje. Ali evo malo mi kao staje.
    I meni je crvenooo . Posebno kad malu nuzdu vrsim. To samo ide.


    Točno tako i meni. Koji ti je danas dan?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.